18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zlot

Ra...........og • 2010-06-15, 17:28
Uprzejmie zapraszamy na zlot, posiedzenie, obrady, spotaknie, etc. ludzi związanych z stroną sadistic.pl. Spotkanie odbędzie się w weekend 14-15 sierpnia 2010 w Powidzu (wlkp) nad jeziorem Powidzkim, w miejscu jeszcze bliżej nie określonym (dokładny adres podamy w późniejszym czasie). Zjawić może się każda osoba posiadjąca konto w serwisie sadistic.pl, oraz ukończone 18 lat.

Adres:
62-430 Powidz k/Konina ul. Bilskiego 7
ośrodek "Łazienki"

Lista osób chętnych (proszę o kopiowanie jej przy dopisywaniu nowych osób):

1. Cthulhu
2. sensymiliana
3. Modliszka
4. W
5. Krzysztof
6. Ifryt
7. DeMonica
8. Arahja7
9. Barlu
10. andariel
11. Gabryha
12. Tutenchamonka
13. yarzapp
14. foad69
15. Centurion
16. Rosemary
17. LadyBergamoth
18. ei_yhtaan
19. Dziad_z_Lasu
20. RastaSoldat
21. Nostry

Uwaga! "Zlot" jako taki nie posiada organizatora (podany jest tylko termin i miejsce), spotkanie jest bezpłatne z naszej strony (płacisz tylko za nocleg, żarcie, transport etc. które samemu musisz sobie zapewnić) i dobrowolne, zjawiając się tam robisz to na własną odpowiedzialność.

W

2010-06-29, 08:10
~Mindfuck, eh, tyldy przed nickiem mają tylko niektórzy, tak się przyjęło i specjalnie nikogo nie obchodzi fakt, że tego nicku używasz gdzie indziej ;) wyszło tak, że nie musiałeś go zmieniać i już chyba Ci nikt nie docina, nie? (no w sumie to ja nie wiem)
nie, nie jesteś tu krótko. krótko to są 'gimbusy z ery po-owieczce'

ogólnie to mnie martwi to, że użytkownicy się nas... boją? hej! więcej śmiałości!
a sadyści -> nie panoszyć się tak :-P

Ra...........og

2010-06-29, 14:10
Na czatach z polszmatu posiadanie ~ przed nckiem jest symbolem "nooba", lub trolla :D

~Conscribo

2010-06-30, 21:53
W napisał/a:


ogólnie to mnie martwi to, że użytkownicy się nas... boją? hej! więcej śmiałości!
a sadyści -> nie panoszyć się tak :-P



no.. dlatego ostatnio nawet zaczęliśmy pracować nad tym, żeby każdy user który na pisze na SB nie dostał w powitaniu "wypie**alaj"


no ale nie odbiegajmy od tematu;)

Krzysztof

2010-07-10, 08:06
Odmłodzić temat!
Co tak mało nas - Ludzie bez ~ nie bać się my naprawdę nie gryziemy.

Swoją drogą zainteresowanie wśród "sadystów" też jest skromne.

not_NULL

2010-07-14, 12:38
Hm... Mi trochę daleko, ale proponuję zrobić dwa zloty. Jeden taki ogólny, o którym mowa jest tutaj, a drugi, mniejszy, dla poszczególnych okolic. Przykładowo województwa.

Tak więc może tutaj wstępnie zapytam - ile osób by było zainteresowanych w uczestniczeniu w takim 'Małopolskim' zlocie? Np w okolicach Tyńca, Kryspinowa, albo innej takiej podmiejskiej wsi, gdzie też można sobie usiąć przy grillu, ognisku czy cholera wie czym. Jakiekolwiek zdanie w tej kwestii będzie cenne, bo jeśli by się okazało że to dobry pomysł, otworzę w tym celu osobny temat dla małopolskich ;) Mogę się podjąć wstępnej organizacji - ale wszystko w swoim czasie ;)

Am...........eg

2010-07-14, 23:47
_XaL_ napisał/a:

Hm... Mi trochę daleko, ale proponuję zrobić dwa zloty. Jeden taki ogólny, o którym mowa jest tutaj, a drugi, mniejszy, dla poszczególnych okolic. Przykładowo województwa.



X, zrób nowy temat, to jest zlot ogólnopolski, albo się pojawiasz, albo nie, krótka piłka. Też mam daleko, a nie narzekam.

Ra...........og

2010-07-20, 13:56
Aktualizacja listy:

1. Cthulhu
2. sensymiliana
3. Modliszka
4. W
5. Krzysztof
6. Ifryt
7. DeMonica
8. Grace
9. Barlu
10. andariel
11. Gabryha
12. Tutenchamonka
13. yarzapp
14. foad69
15. Centurion
16. Rosemary
17. LadyBergamoth
18. ei_yhtaan
19. Dziad_z_Lasu
20. RastaSoldat
21. Nostry
22. Reavenant
23. mcmt
24. Gawith

Re...........nt

2010-07-27, 23:21
Dobra, ja już wiem, że będę :) To jest jakieś miejsce wypoczynkowe, albo cuś w ten deseń? Jeśli tak to, gdzie trzeba przedzwonić, bądź też do kogo zagadać w sprawie noclegu?

Ra...........og

2010-07-27, 23:38
Reavenant, przed samym zlotem wysle do wszsytkich osob na PW numery kontaktowe. I w ten sposob dogadamy sie co dsamego odbioru. Nocleg jest na polu namiotowym

mcmt

2010-07-28, 11:46
Jakby co, sa 4 miejsca w taxi jadacej z Poznania z czego 3 wygodne oraz 1 troche mniej. Przejazd tempem pospiesznym.
Przewoz osob tylko i wylacznie pelnoletnich w stanie mniej-wiecej trzezwym.

if...........yt

2010-07-28, 11:51
Niech ktoś z Wrocławia zareklamuje się co do przewozu.

~Vuko

2010-07-28, 12:07
mcmt napisał/a:

Jakby co, sa 4 miejsca w taxi jadacej z Poznania z czego 3 wygodne oraz 1 troche mniej. Przejazd tempem pospiesznym.
Przewoz osob tylko i wylacznie pelnoletnich w stanie mniej-wiecej trzezwym.


Toć tylko chyba pełnoletni mogą na zlot przybyć :P

Jedzie ktoś z Krakowa (przez Katowice)?

mcmt

2010-07-28, 13:02
Napisalem dla pewnosci, bo mialem apokaliptyczne wizje.

Ra...........og

2010-08-11, 23:42
Lista osób, które potwierdziły swoją obecność na zlocie 14-15 sierpnia 2010 w Powidzu

1. Biskup
2. Centurion
3. Cthulhu
4. Ifryt
5. Krzysztof
6. LadyBergamoth
7. mcmt
8. Nostry
9. RastaSoldat
10. Rosemary
11. Scarlet
12. sisteragent
13. W

Osoby które nie potwierdziły swojej obecnośći, lub sa niepewne:

1. Barlu
2. Modliszka

Dzisiaj lub jutro do tych osób wyśle swój numer kontaktowy.

if...........yt

2010-08-11, 23:56
no i elegancko :mrgreen: