18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Beny

2019-03-15, 19:47
Idzie Hans ulicą i widzi ogłoszenie za jedną z witryn biura podróży „Jedź na wakacje do Polski! Twój samochód tam już jest!”.

Hrabia Drapula

2019-03-16, 00:57
częsty przypadek, jak ktoś coś wiezie, est napity albo ma coś za uszami, myśli będę jechał wolno że by mnie nie zatrzymali, a wiadomo że u nas wszyscy jeżdżą szybciej więc taki "normalny"to podejrzany

zerwikaptur

2019-03-16, 07:55
Up
Niestety nie tak
Moduł skazujący zabezpieczenia ur*chamia auto ale w trybie service,obroty silnika mać do 1500 obr na min .
Stąd ta niska prędkość.
Wiem bo jestem ekspertem .

kolosasz

2019-03-16, 10:44
polscy prawdziwi patrioci z rozrzewnieniem będą wspominać tak dziś znienawidzoną Angele Merkel.
Kanclerz (Wielkich) Niemiec wywodzący się z AfD będzie stanowczo domagać się zwrotu przez Polskę mienia
zagrabionego przez Polaków na terenie Niemiec. Takie stanowcze żądanie padnie na konferencji prasowej
przywódców (Wielkich) Niemiec i Rosji (też zresztą wielkiej).

demonox

2019-03-16, 14:33
zerwikaptur napisał/a:

Up
Niestety nie tak
Moduł skazujący zabezpieczenia ur*chamia auto ale w trybie service,obroty silnika mać do 1500 obr na min .
Stąd ta niska prędkość.
Wiem bo jestem ekspertem .



Chcesz powiedzieć, że przejechali Niemcy i 400km w Polsce z ograniczeniem do 1500 obrotów? Myślę, że raczej było coś w stylu "No dobra, udało się całą trasę przejechać w spokoju, jeszcze 10 km to jedźmy przepisowo żeby na pewno się udało"

Wiewór

2019-03-16, 16:11
Jasne jak słońce, że w cebulandi jak ktoś jedzie poniżej dozwolonej to albo naj***ny albo bez prawka albo kradzionym.

camson

2019-03-16, 16:15
zerwikaptur napisał/a:

Up
Niestety nie tak
Moduł skazujący zabezpieczenia ur*chamia auto ale w trybie service,obroty silnika mać do 1500 obr na min .
Stąd ta niska prędkość.
Wiem bo jestem ekspertem .



Słaby z ciebie ekspert, bo dobry złodziej nigdy nie włączy limp mode. A poza tym chcesz mi powiedzieć, że zrobili tyle kilometrów autobahnami i ze cztery stówki po Polsce z prędkością 60-70 km/h? Tu się jebnij :arrow: :glowawmur:

A tak poza tym ci złodzieje to zwykli idioci.