18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Złodzieje w necie czyli Pobieraczek.pl

bo...........ę • 2012-04-11, 08:53
Afera tak zwanego pobieraczka ma ma już 3 lata. Wszystko zaczęło się w 2009 roku od strony internetowej, która do dziś wyłudza kasę od sporej rzeszy internautów. Mimo działań niezgodnych z prawem, wciąż działa na rynku. Z resztą materiał poniżej wszystko wyjaśni.

Co w tym sadystycznego? Może to, że owa firma ma w dupie to, czy jej użytkownicy mają 10 czy 60 lat i śmieje się w twarz polskiemu prawu od 3 lat. W maju wpłynął ze strony pozywamy-zbiorowo.pl zbiorowy pozew. Ciekawe jak to się skończy...

zonk

2012-04-11, 09:17
Pozew zbiorowy wpłynął w Marcu dla ścisłości i obecnie oczekują na decyzję sądu ;) Jak będzie akceptacja tego pozwu to jeszcze będzie można dołączyć do tego pozwu. ;-)

A a ten prawnik Lejczak to na niezłego leszcza wygląda że zamiast podjąć normalną uczciwą pracę, siedzi w piwnicy jak szczur i pie**oli farmazony. :lol:

skatemafia

2012-04-11, 10:18
Nie rozumiem tych ludzi , wchodząc na strone żeby się zarejestrować wiem że nikt regulaminu nie czyta (gdzie pisze o opłatach) ale kto podaje przy rejestracji adres domowy??!!

qinkkkz

2012-04-11, 10:22
też to miałem, przez przypadek się zarejestrowałem, oczywiście jakiś wymyślony adres :)
Oni żerują na młodych głównie, jeszcze przeciwko nikomu nie skierowali pozwu do sądu. Jak dostaniecie od nich maile to po prostu wrzuccie je do kosza :)

ke...........85

2012-04-11, 10:34
Bo niestety polskim prawem można sobie dupę po sraniu wytrzeć. Prawda jest taka, że kara się najsłabszych i najbiedniejszych a na resztę przymyka się oko. Dziwne, ze jeszcze się prokuratura nie przyj***ła do tych wszystkich dzieci o próbę pobrania nielegalnego pliku...


qinkkkz napisał/a:

też to miałem, przez przypadek się zarejestrowałem, oczywiście jakiś wymyślony adres :)



Jak można przez przypadek się zarejestrować? Przez przypadek to się możesz zesrać podczas puszczania bąka..

Ba...........ro

2012-04-11, 10:36
Kiedyś miałem z tym przygodę. Podałem imie: gfsdhls, a nazwisko :dffklsjfkldjsl. I przysłali mi pismo przez maila! ( :amused: ), wezwanie do zapłaty. Z tymi danymi :>

LilL

2012-04-11, 11:09
Jak widać, ściągać z internetu też trzeba umieć... Kto normalny rejestruje sie z prawdziwymi danymi w serwisie który oferuje pobieranie plików? Brak słów...

zonk

2012-04-11, 11:28
Prawdziwe dane to rzeczywiście głupota. Ale oni straszą że za podanie fałszywych pójdą do sądu. Rzucają jeszcze artykułami, paragrafami co za to grozi itd. Szkoda tylko że oni nie podejmują się żadnej weryfikacji tych danych. Chyba że weryfikacja odbywa się gdy ktoś do nich napisze list.

LaChupacabra

2012-04-11, 11:50
tępota "lucka" sięga granic kosmosu. moja stara się też zarejestrowała, wysłali nam do domu jakieś tam pseudo-prawne wezwania do zapłaty. i ta sama gadka była, zapłacić dla św. spokoju. ch*jA im zapłaciłem, odesłałem maila z równie pseudo-prawniczym bełkotem, żeby usunęli z b.danych żony dane osobowe, itp.
I spokój święty.

Mr.Drwalu

2012-04-11, 12:41
@up

To k***a Twoja stara czy żona? :kawa:
Czy żona to Twoja stara?
Czy Twoja stara to żona?

Mgla

2012-04-11, 13:04
Tak samo jak są reklamy " pralka w ratach 0%". Jasne, raty 0% ale taka pralka kosztuje w jednym sklepie za gotówkę 2000 zł a w tym na raty 3000. Myślcie ludzie, myślcie.

$omator

2012-04-11, 14:20
kto aby sciagnac nielegalne oprogramowanie muzyke czy filmy rejestruje sie pelnym imieniem nazwiskiem oraz danymi kontaktowymi. LUDZIE :}

pakicito

2012-04-11, 14:21
ja na kazdym portalu mam inny login a adres zawsze warszawa ulica np. Sucza 6;

program o idiotach i tyle, nie zal mi ich

rockface123

2012-04-11, 15:01
jakieś 2 lata temu mi to wysłali, tydzień temu jak opróżniałem mój kosz na interii to skasowałem :D bardzo się tym przejąłem ten mail to jakby równowartość miliona najlepszych dowcipów

mungo58

2012-04-11, 15:27
po 1 nie moze istniec taka strona na ktorej mozna pobierac filmy i itp ...
po 2 kazdy moze sie zarejstrowac podajac dane innej osoby a wiec kazdy kto nie jest idiota powinien wiedziec ze jezeli chca wyegzekwowac jakeis pieniadze musza miac umowe pisemna potwierdzona dowodem tozsamosci