topic

Złodzieje w necie czyli Pobieraczek.pl

146
piwo
bobrełę @ 2012-04-11, 08:53
Afera tak zwanego pobieraczka ma ma już 3 lata. Wszystko zaczęło się w 2009 roku od strony internetowej, która do dziś wyłudza kasę od sporej rzeszy internautów. Mimo działań niezgodnych z prawem, wciąż działa na rynku. Z resztą materiał poniżej wszystko wyjaśni.

Co w tym sadystycznego? Może to, że owa firma ma w dupie to, czy jej użytkownicy mają 10 czy 60 lat i śmieje się w twarz polskiemu prawu od 3 lat. W maju wpłynął ze strony pozywamy-zbiorowo.pl zbiorowy pozew. Ciekawe jak to się skończy...

fragboy33 

1
2012-04-11, 23:07 [link]
Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, NIP 584-265-87-31, REGON 220665002.

Jak by kto szukał zemsty....

arathorn 

6
2012-04-11, 23:11 [link]
Założyłem konto JÓZEF STALIN. ciekawe czy jego też będą ścigać za przez sąd i komornika .

SQT 

1
2012-04-11, 23:21 [link]
aikuchi napisał/a:
Ja powiem tak, ogarnąłem dokładnie ta stronę i tak jak ch*j stoi wielki napis ze pierwsze 10 dni jest bezpłatne w trakcie których można rozwiązać umowę tak po prostu. po upływie 10 dni od rejestracji (jeżeli umowy nie zerwiemy) zostaje podpisana umowa na najniższy abonament który wynosi około 100zł a odsetki za niepłacenie są zawarte w regulaminie tzn. że wystarczy czytać. Więc z jednej strony nie rozumiem tej draki a to ze gówniarze się rejestrują to już jest problem w tym że większość to analfabeci a u dorosłych analfabetyzm wtórny :)
to jest k***a przykre :)

Eh trolu chyba nie wiesz jak ta strona wyglądała 2, 3 lata temu. Nie było żadnych takich informacji.

Druga sprawa oni co chwilę modyfikują regulamin tak żeby im pasował, nie informując o tym nikogo. Tutaj to jest kolejny argument że bez oporu można olać ich wezwania.
Trzecia sprawa, regulamin to nie jest umowa.

sadystaxx 

8
2012-04-11, 23:28 [link]
Dobre było z tą 14-latką, co to się zarejestrowała, żeby sprawdzić czy są tam jej nagie fotki. Znaczy, że k***a coś było na rzeczy bo chyba każdy wie czy takie fotki kiedykolwiek miał :-D No chyba że była naj***na jak jej robili te zdjęcia :-P

Żenada.

paproch84 

2
2012-04-11, 23:32 [link]
Witam.

Miałem z nimi już kiedyś problem. Wystarczyło napisać maila z prośbą o dane firmy (głównie o NIP i KRS) w celu złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez ich firmę. Od tamtej pory skończyli do mnie wypisywać.

Pozdrawiam.

_RottenFetus_ 

1
2012-04-11, 23:38 [link]
Sk***ysyny złodziejskie i tyle. Jak można być takim idiotom i im zapłacić. W ogóle jak można swoje prawdziwe dane w necie wpisywać. No ale poj***ni ludzie się jarają fejsikami i nk. k***a za niedługo pewnie będą chcieli twój nip, pesel a potem rozmiar ch*ja nawet.

@sadystaxx
Coś ty się nażarł na noc, że masz takie grube pismo?

=CAMEL= 

1
2012-04-11, 23:45 [link]
k***a, nie powiem-sam bym się nabrał. Ale taka prawda że tak sie robi miliony-na nieświadomych frajerach. Masz pomysł, a miesiąc później siedzisz na bermudach i napie**alasz modżajto dożylnie. k***a ciekawe co by było jakby tak pieknie prawnie zaczęli do ZUSk***ysynów pochodzić. Bo jak to panie jest że k***a wpłacam milion a wypłacam 20% jeśli żyje 100 lat (minimalnie przesadzone).


k***A NIE WYTRZYMIE! Sprawa która broni piractwo. Bo nie pie**olcie wiadomo co się ściąga-tylko rzeczy objęte prawami autorskimi.

Mykfbewe 

2012-04-11, 23:53 [link]
Jak prawo nie działa to zawsze można zrobić z nimi porządek tak jak to robią w Rosji (if you know what i mean :evil: )

sztorm1410 

2012-04-11, 23:59 [link]
Tępe ch*je, ja się tam zalogowałem pod loginem: ch*j wam w dupe, i jak dostałem maila, że chcą się procesować to wysłałem im maila zwrotnego z bluzgami, sprawa zamknięta!

dymion 

2012-04-12, 00:51 [link]
jak może ten serwis funkcjonować skoro udostępnia nielegalne pliki, do tego jeszcze odpłatnie i to k***a przez kilka lat! przecież o j***nym pobieraczku nie słyszałem już od grubo ponad roku...
dla przykładu fbi potrafiło bez sądu rozpie**olić megaupload gdy im nie pasował (nie żebym temu przyklaskiwał), ale polaczki biedaczki pozwalają j***ć w dupsko wymiar sprawiedliwości i tępych internautów przez bandę cwaniaków. za to gdyby człowiek zapie**olił chleb w sklepie to bez mrugnięcia by go udupili.
wk***iłem się.

lg43inwide 

2012-04-12, 08:17 [link]
"Przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windyfikacyjnej"

No co to k***a jest ?!

SQT 

2012-04-12, 08:36 [link]
Ja co widzę ten film to ogarnia mnie śmiech z tego okularnika: "Ta informacja objęta jest tajemnicą przedsiębiorstwa." Skąd oni wzięli takiego palanta to nie mam pytań.

orzechccc 

2012-04-12, 13:00 [link]
debile Ci co zapłącili - dobrze im tak!

osobliwy nick 

2
2012-04-12, 13:09 [link]
Ja też założyłem tam konto i podałem fałszywe dane. Kiedy do mnie napisali w sprawie zapłacenia blisko 100 zł zwracali się do mnie Jan Kowalski. Gdy napisałem im, że nie jestem Jan Kowalski zaczęli oczywiście grozić mi odpowiedzialnością karną i zawiadomieniem organów ścigania za podawanie fałszywych danych.

Pierwsze co zrobiłem, to napisałem, że chcę zerwać wszelkie relacje z ich spółką, że żądam usunięcia konta i rezygnuję z ich usług (bo umowę można zerwać do 3 miesięcy, a oni wysyłają te groźby szybciej niż po 3 miesiącach). Ale zasadniczą linią mojej obrony było co cytuję poniżej:

Cytat:
Dodatkowo chciałbym zauważyć, iż rejestracja i założenie konta na Państwa portalu nie mogą zostać uznane w tym wypadku za ważne i wiążące zawarcie przeze mnie umowy z Państwa spółką z uwagi na fakt, iż złożenie przeze mnie rzekomego oświadczenia woli w rozumieniu przepisu art. 60 ustawy z dnia 23.04.1964 r. Kodeks cywilny Dz. U. Nr 16, poz. 93 z późn. zm. było naznaczone wadą o której mowa w art. 82 Kodeksu cywilnego – mianowicie z pewnych powodów znajdowałem się wtedy w stanie wyłączającym świadome i swobodne powzięcie decyzji oraz wyrażenie woli. Stąd domniemane przez Państwa złożone przeze mnie oświadczenie woli zgodnie z Kodeksem cywilnym jest obwarowane sankcją bezwzględnej nieważności.


Gdyby ktoś dopytywał co konkretniej miałem na myśli, to utrzymuję, że byłem wtedy najzwyklej totalnie pijany, a z człowiekiem który jest pijany nie można w żadnym wypadku zawrzeć wiążącej umowy. Ten przepis jest zresztą doskonałą furtką i piętą achillesową na wszelkie umowy które zawarło się przez internet, ponieważ druga strona nie ma przecież możliwości sprawdzić w momencie zawierania umowy czy jesteśmy trzeźwi i tym podobnych rzeczy.

Nie wiem, czy wygrałbym ewentualny proces w sądzie, ale myślę, że zeznanie, że było się kompletnie pijanym wystarczyłoby, bo w razie pozwu, to oskarżyciel musiałby wykazać moją winę, czyli udowodnić, że jednak nie byłem pijany... a to praktycznie niewykonalne.

ŁokiecZagłady 

2012-04-12, 13:29 [link]
zna ktoś może adres tej firmy, bym im gruszkę z szamba wpuścił w tą piwnice!
   Popularne tagi
drogowcy  restauracja  spacer  but  koniec  arnold  koszmar  james bond  alarm  izrael  prąd  tłuścioch  nadwaga  adopcja  uwięziony  filmy  przedstawienie  webcam  homo  siedzenie  keyboard  piard  dziurka  lustro  podnoszenie ciężarów  opony  playstation  proteza  olej  dzieciństwo  ejakulacja  zapowiedź  muszla  chlew  kał  jarosław  dojarka  pożegnanie  pomysł  slow motion  daft punk  rzeźba  świadkowie  projekt  potwory  szczescie  piguły  stłuczki  kradziez
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]