18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodzieje psów robią kradnięcie czworonogów

fantastico • 2017-06-26, 22:55
We Wietnamie szajka grasujących kradziejów psów dokonuje ukradzenia czworonogów znajdujących się za siatką. Wykonując na nich paraliż przeciągają je pod siatką, aż do jej wywrócenia i zabrania psów. Jakie jest ich przeznaczenie chyba wiadomo.


mygyry

2017-06-26, 23:12
Sk***isyny, był kiedyś podobny, ale wtedy przeskoczyli przez ogrodzenie i złapali ze 4

Ptoon

2017-06-26, 23:48
Ja się nauczyłem nie włączać, nie klikać, nie czytać tematów fantastico. Po prostu jak widziałem tego niebieskiego avatara to scrollowałem dalej, ale teraz skurczybyk zmienił awatar i się naciąłem parę razy. Przyznaję tematy raz na dziesięć okazują się dobre, ale przytłaczająca większość to nudne filmiki o beznadziejnej jakości i może gdyby dawał jakieś opisy zachęcające do zapoznania się z tematem, to jeszcze można by przykliknąć, ale te jego opisy k***a... Jak ktoś szybko czyta, po kilka słów naraz tak że nie werbalizuje słów w głowie, to od tych opisów po prostu boli mózg.

Halman

2017-06-27, 00:00
Ptoon napisał/a:

Ja się nauczyłem nie włączać, nie klikać, nie czytać tematów fantastico. Po prostu jak widziałem tego niebieskiego avatara to scrollowałem dalej, ale teraz skurczybyk zmienił awatar i się naciąłem parę razy. Przyznaję tematy raz na dziesięć okazują się dobre, ale przytłaczająca większość to nudne filmiki o beznadziejnej jakości i może gdyby dawał jakieś opisy zachęcające do zapoznania się z tematem, to jeszcze można by przykliknąć, ale te jego opisy k***a... Jak ktoś szybko czyta, po kilka słów naraz tak że nie werbalizuje słów w głowie, to od tych opisów po prostu boli mózg.



debilowi nie przetłumaczysz że jest debilem, on uważa że ma swój niepowtarzalny styl

Jeqon

2017-06-27, 01:30
Złodzieje psów? Na ch*j im te psy

htp

2017-06-27, 01:36
Jeqon napisał/a:

Złodzieje psów? Na ch*j im te psy


Na obiad?

Jeqon

2017-06-27, 02:49
htp napisał/a:


Na obiad?



To smacznego, ja już bym wolał wyk***ić na ryby

Kamils37

2017-06-27, 07:32
To ch*je, myślałem ze razem z bramą tego psa zapie**olą :)

sars80

2017-06-27, 10:42
[ Ja już bym wolał wykuwić na ryby ]
.
.
.
.
Uważaj żebyś nie wyk***ił jak tamten na harem, bo ci jeszcze dupsko pęknie
Hahahahaha

janlew

2017-06-27, 12:22
Może byli głodni. Nie widzę tu jakiejś straszliwej zbrodni, poza kradzieżą jedzenia. Pies to niby takie wielce inne zwierze niż cielak. My co prawda nie jadamy psów, a oni tak.

Hyberius

2017-06-27, 13:13
janlew Kradzież jest kradzież.

TulanThor

2017-06-27, 14:50
Czym je te sk***ensyny paraliżują? Przydałoby się na teściową.

nurgiel

2017-06-27, 15:31
Więcej hajsu poszło na paliwo, paralizatory i sprzęt niż wartość tych psów.
To raczej jakieś porachunki.