18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Złodziej ..

~McSadol • 2021-02-09, 09:47
I tradycyjny wpie**ol ..


Halman

2021-02-09, 09:49
skąd wiadomo że złodziej? może miejscowy lewak?

~McSadol

2021-02-09, 10:06
Halman napisał/a:

skąd wiadomo że złodziej? może miejscowy lewak?



Man In Skirt Tortured For Stealing Money At Work

Złodziej

Halman

2021-02-09, 10:17
mikecc napisał/a:


Złodziej


bo każdy lewak to złodziej... :-D

~McSadol

2021-02-09, 10:21
Halman napisał/a:

bo każdy lewak to złodziej...



a wcześniej


Halman napisał/a:

skąd wiadomo że złodziej? może miejscowy lewak?



to po co te pytanie ???

PS . Piwo poszło przypadkiem :) .

Cz...........as

2021-02-09, 10:31
Oni myślą że taka kara w ogóle działa? Sama kara cielesna h*ja da. Nieuchronność kary by zdziałała więcej. Znałem kiedyś dzieciaka co okradał garaże, działki, kradł ze skrzynek pocztowych, pranie, torebkę na własnej dzielnicy potrafił zaj***ć, kilka razy ukradł elektronikę z samochodów. Tyle razy co gnojek wpie**ol wyłapał to jego. Raz gnojowi nawet rekę złamano jak wybił szybę w aucie... I co? I jajco, jak kradł wcześniej tak kradł później. Teraz jeśli nie siedzi to pewnie kradnie gdzieś za granicą :roll:

A nie przestał nawet po połamaniu bo na każdy jeden wpie**ol udało mu się 5 razy bez żadnych konsekwencji.

T3RMINATOR

2021-02-09, 13:03
Oni trzepią dywan, a z powodu braku trzepaków robią to jak powyżej.

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-02-09, 13:58
Oni mu tłumaczą, że chodzenie w spódnicy takie trochę nie męskie jest.

BękartProboszcza

2021-02-09, 15:05
Halman napisał/a:

bo każdy lewak to złodziej...



A prawiczki pisiorki to może nie kradną ?? Rżną wszystkich na podatkach + wymyślają nowe by było na nierobów .
Już nie mówiąc o respiratorach Szumowskiego czy o Spa za free dla ulubienicy pisich Kryśki P. Itd .
Ale Ciebie to pasuje bo pewniakiem żyjesz z socjala

jimiq

2021-02-09, 15:50
Najbardziej podobał mi się ten trik mini/maxi kiecka :mrgreen:

shoe5maker

2021-02-09, 17:50
To Morawieckiego także trzeba wybatożyć.

ruddie

2021-02-09, 19:44
AyCaramba napisał/a:

Oni myślą że taka kara w ogóle działa? Sama kara cielesna h*ja da. Nieuchronność kary by zdziałała więcej. Znałem kiedyś dzieciaka co okradał garaże, działki, kradł ze skrzynek pocztowych, pranie, torebkę na własnej dzielnicy potrafił zaj***ć, kilka razy ukradł elektronikę z samochodów. Tyle razy co gnojek wpie**ol wyłapał to jego. Raz gnojowi nawet rekę złamano jak wybił szybę w aucie... I co? I jajco, jak kradł wcześniej tak kradł później. Teraz jeśli nie siedzi to pewnie kradnie gdzieś za granicą
A nie przestał nawet po połamaniu bo na każdy jeden wpie**ol udało mu się 5 razy bez żadnych konsekwencji.



Dlatego za trzecim razem powinni odcinać lewą rękę i dać do podpisania dokument, że zgadza się na odcięcie prawej, jak go jeszcze raz przyłapią na kradzieży. Mógłbym się założyć, że 99/100 zadziała - 1% zostawiam na wariatów, idiotów i samobójców.

ruskiarbuz

2021-02-10, 01:59
mikecc napisał/a:

a wcześniej
to po co te pytanie ???
PS . Piwo poszło przypadkiem .



To pytanie , "TO", nie "TE".
To jakaś plaga