18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodziej ucieka

Essent • 2018-04-26, 19:44
Nagranie z trzech kamer policjantów.
Pierwszy ma dystans i rozum
Drugi ma wyj***ne na szyby w aucie
Trzeci spanikował i nasrał w gacie, a w międzyczasie przeładował magazynek :krejzi:



Oczywiście,poszkodowany to nikt inny jak COŚ podobne do człowieka :kawa:

matisadi napisał/a:

ch*j z szybą.

W dwóch częściach bo rozmiar za duży.

Część 1.



Część 2.


czakalakax

2018-04-26, 19:48
wywalili z 50 pozisków i każdy z innej strony podjechał, dziwne ze siebie nie postrzelili :)

nekromata

2018-04-26, 20:12
Nie mam pojęcia gdzie Ty tu widzisz podobieństwo do człowieka.

bloodwar

2018-04-26, 20:15
Postawa trzeciego mi się podobała: "Jak nie wiesz co się dzieje - opróżnij magazynek, Bóg rozpozna swoich"

aaaaaaaaaaaaaa

2018-04-26, 20:30
Mój faworyt to numer 2... h*j z szybą.
U nas by go wyj***li za zniszczenie radiowozu. ;-)

adamaniedam

2018-04-26, 21:09
Nr 2 prawdopodobnie jest głuchy

kaelem

2018-04-26, 23:01
Nie da się przeładować magazynka, uwierz mi.

janlew

2018-04-26, 23:21
bloodwar napisał/a:

Postawa trzeciego mi się podobała: "Jak nie wiesz co się dzieje - opróżnij magazynek, Bóg rozpozna swoich


Może to nie rozsądne hasło dla państwowej policji, ale i tak jest coś takiego w "Bóg rozpozna swoich", co sprawia że łza wzruszenia, pojawia mi wię w oku. To takie piękne, ujmujące za serce, wypełniające nadzieją, i lejące miód na uszy :)
Zwykłe pare słów, a brzmią jak muzyka, czasem i dwa wystarczą, np. "Karol Młot"

rogacz

2018-04-27, 01:49
Nr 2 - kiedyś podobny sposób uratował życie kolesiowi z SASu w Afganie - wygarnął z środka auta cały magazynek z kałasza w pastuchów.

Goldi85

2018-04-27, 07:29
i wez tam w stanach nie dostań zabłakaną kulą :D jak latały niczym pszczoły przy ulu :D

~Velture

2018-04-27, 07:52
Wyj***li w niego odpowiednik rocznej ilości amunicji dla policjanta w Polsce i jeszcze k***a ten 3ci coś do niego gada pewnie w stylu "nie ruszaj się" itp...

badziewer

2018-04-27, 08:39
Trzeci policjant wystrzelił 17 razy zanim musiał przeładować. Co to za broń i magazynki, myślałem, że jak się 12 naboi zmieści do magazynka to dużo.

pioter84

2018-04-27, 08:47
up@
W większości pełnowymiarowych pistoletów na nabój 9x19mm (popularna "dziewiątka") magazynki mieszczą 15-19 pestek. W wersjach compact często mieści się 14-17 pestek.

To co jest na filmiku to chyba glock 17, tam włazi 17 albo 19 pestek.

12 naboi w magazynku to standard dla dużych pistoletów na nabój .45ACP, ale taki pistolet z uwagi na średnicę naboju i dwurzędowy magazynek ma przeważnie średnicę chwytu grubą jak murzyńska pała.

woytasw

2018-04-27, 09:00
Do mojej CZ mogę załadować 19 sztuk plus jeden do komory. Magazynek tzw +2. Oczywiście są jeszcze dłuższe tylko ciężko toto pod koszulę włożyć :)
Tu 1 i 2 mają glocki (niestety) 3 chyba też ale ma jakieś zmienione przyrządy celownicze (wygląda mi na xdm-a albo S&W Police) Sens strzelania przez szybę z auta ma jedyne uzasadnienia na bliską odległość i przy używaniu amunicji FMJ - Panowie załadowali do magazynków amunicję JHP, która po uderzeniu w szybę zgrzybkowała i poleciała gdzieś tam - może jedynie w stronę uciekającego, ale do niego nie doleciała.
W całej sprawie zastanawia mnie rozliczanie z właścicielami domów w które trafiają pociski omijające sprawcę :)

timmy77

2018-04-27, 09:24
Velture napisał/a:

Wyj***li w niego odpowiednik rocznej ilości amunicji dla policjanta w Polsce i jeszcze k***a ten 3ci coś do niego gada pewnie w stylu "nie ruszaj się" itp...



Nie przesadzajmy :D Roczny przydział policjanta z broni krótkiej to jeśli dobrze pamiętam to 16 nabojów :D A oni z 4x tyle wywalili :mrgreen:

Roczny przydział to tyle, ile się dla rozgrzewki na strzelnicy wystrzeliwuje :lol: