18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodziej psów...

Halman • 2019-08-16, 11:42

...metoda na sukę.... :-D

Karboksylator

2019-08-17, 15:15
Velture napisał/a:

ale ty czytałeś ze zrozumieniem to co ja napisałem? nawet nie...



oczywiście, że nie. po co, tylko ten fragment czytałem

St...........on

2019-08-17, 20:07
krzysztof3011 napisał/a:

Poligon6 jak zwykle ma rację. Mamy takie czasy, że normalność stała się dziwactwem - i na odwrót.



To rób mu laskę, skoro go tak popierasz. Co ma k***a film o kradzieży psa do normalności i nienormalności. Jakby chodziło o normalność, to takie wynaturzenia jak poligon nie chodziły by po ziemi.

Seavitia

2019-08-18, 23:09
MadDave napisał/a:

Ja już go dawno temu rozgryzłem tego poligona. Gość nienawidzi zwierząt i kobiet. Podejrzewam że w okresie dorastania i wczesnej dojrzałości mógł być obiektem drwin ze strony koleżanek następnie dziewczyn. Swoją frustrację odreagowywał na zwierzętach ponieważ nie mógł znieść że kobiety wolą takiego psa od niego. Dlatego zapewne na pewnym etapie dorastania mógł mieć epizod z zoofilią gidze się zraził. Dlatego jako punkt honoru postanowił mieszać z gównem kobiety, psy i koty które to go tak bardzo skrzywdziły
[quote=]Zwierzeta nie moga być przyjaciółmi bo nie wiedza co to przyjaźn. Maja jedynie instynkt stadny , więc zamknij ryj, bo widać ze jakis pies cie wydupczył i myslisz że był to przejaw przyjaźni..


No i tutaj się moja teza o epizodzie zoofilskim potwierdziła. Stąd też poli zdał sobie sprawę że zwierzęta nie mogą się przyjaźnić tylko instynktownie r*chać.
Nie wiem czy gardzić tym człowiekiem czy mu współczuć. Z jednej strony widać na pierwszy rzut oka jakieś braki wychowawcze być może lekki niedorozwój. Każdy argument o przyjaźni psa/kota/szczura/świni z właścicielem będzie przez niego traktowany jako podtekst seksualny ponieważ na tym zbudował swoją jak już dobrze wiemy chorą opinię o temacie.
Myslę że nawet bongman był mniej poj***ny[/quote]

Ja stawiam na to, że zwierząt nienawidzi, bo w przeciwienstwie do niego częściej mają okazzję oglądać, czy pomacać cycki, kobiet zaś dlatego, że coż - predzej wybiora zwierzaka niż takiego debila.