18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zlej się w gacie czelen

~Sunday • 2020-05-01, 17:39
Prosto z TikTok'a sadystyczne wyzwanie :lol:


Roman270297

2020-05-01, 17:42
Ja k***a tylko czekam aż te zjeby społeczne wymyślą " strzel sobie w łeb"

burn1878

2020-05-01, 17:44
Tradycyjnie juz to co bywa słodkie czy urocze u lasek, jest żenujące u facetów. Czekamy na czelendż srania w gacie. Przy utrzymaniu tej sztucznej kwarantanny jeszcze miesiąc jest to całkiem możliwe

silwerbalk

2020-05-01, 17:51
Ja jebie jakim trzeba być k***a niedorozwinientym by zlać się specjalnie w spodnie i się z tego śmiać? :roll: Boże jebnij już tą apokalipse bo z roku na rok jest coraz głupsze te czelendze.. :roll:

burn1878 napisał/a:

Tradycyjnie juz to co bywa słodkie czy urocze u lasek, jest żenujące u facetów. Czekamy na czelendż srania w gacie. Przy utrzymaniu tej sztucznej kwarantanny jeszcze miesiąc jest to całkiem możliwe



Uważasz że jak baba zleje się w majty to jest to "urocze" bo jak dla mnie jest to obrzydliwe

Halman

2020-05-01, 17:51
silwerbalk napisał/a:

Ja jebie jakim trzeba być k***a niedorozwinientym by zlać się specjalnie w spodnie i się z tego śmiać? Boże jebnij już tą apokalipse bo z roku na rok jest coraz głupsze te czelendze..


za 5 lat będzie się wspominać: kiedyś to były wzywania teraz to jest gówno...

alususs

2020-05-01, 17:52
Sikanie w gacie, sranie do ryja, oblewanie się wrzątkiem, samobójstwa na live.
To wszystko już było, ale zdebilenie społecznie idzie tak daleko, że w niedługim czasie ktoś może na prawdę zawieśić wysoko poprzeczkę.
Kwarantanna jeszcze chwile potrwa, więc powinien wyłonić się prawdziwy lider tych wszystkich downów

silwerbalk

2020-05-01, 17:55
HAL9000/2 napisał/a:

za 5 lat będzie się wspominać: kiedyś to były wzywania teraz to jest gówno...



HAL9000 może nie wiem czelendż srania sobie do mordy...? Albo wiszania na lampionie jajami/cyckami

:-/

Bo do tego powoli zmierza a jak to już przekroczy to co wtedy czelendż skakania z wiaduktu na samochody? Ale w tym wypadku nawet bym się uśmiechnią bo sporo by było świerzego materiału na sadistica

:-P

TwójMartwyBliźniak

2020-05-01, 18:09


Roman270297 napisał/a:

Ja k***a tylko czekam aż te zjeby społeczne wymyślą " strzel sobie w łeb"



To była by piękna inicjatywa.

Silverface

2020-05-01, 19:13
Oglądając to zastanawiam się gdzie jest ten koronawirus, dlaczego nie działa w tych przypadkach. :(

Jestembogiem_uswiadom

2020-05-01, 19:24
Jak te Dupeczki lały w gacie to nie powiem podnieciłem się i chętnie bym był wtedy pod nimi i lizał im stopy.

Duszeurwy

2020-05-01, 19:42
Robiłem tak zanim to stało się modne

miszczp4telni

2020-05-01, 19:49
Samice jak najbardziej na miejscu, ale te eunuchy to :idzwch*j:

PieronJasnySzlag

2020-05-01, 20:12
Ze 6 lat temu wygłosiłem śmiałą teze że nasze wnuki będą żyły w świecie gdzie w internecie każdego sąsiada, znajomego, kolege bedziesz mógł obejrzeć jak sra i uprawia seks. Tak jak dziś na fb widzisz date urodzin, ukończone szkoły... tak w przyszłości będziesz mógł sobie kliknąć w ikone "jak sram" albo jak uprawiam seks i odtworzy się filmik nagrany z zadowoleniem przez właściciela profilu. Odbyt na profilowym w HD również nie będzie niczym niesmacznym.

Pomyliłem się chyba jedynie z czasem kiedy to nastąpi bo niespodziewałem się ze tak szybko.

impressa88

2020-05-01, 20:19
Czyli jak sobie zniszczyć życie społeczne 8-)

MgrMajster

2020-05-01, 20:29
Sunday napisał/a:

Prosto z TikTok'a sadystyczne wyzwanie



Niech ktoś poleci wykonanie wyzwania naszemu naczelnemu dlugoPISowi, skoro tak aktywnie na TikToku się udziela.