18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Źle trafili

Jesse.Pinkman • 2021-11-30, 12:10
Argentyńscy rabusie na motorach bardzo się zdziwili.

Mzimu

2021-11-30, 13:40
no i w końcu, ktoś myślący użył narzędzia obrony prawidłowo. Jak mi się to podoba, pełna profeska.

bercisko

2021-11-30, 14:16
Mimo, że jestem za posiadaniem broni przez normalnych obywateli to czy rabusie nie zacznął profilaktycznie pierwsi strzelać do ofiar?

pytolsky

2021-11-30, 14:26
bercisko napisał/a:

Mimo, że jestem za posiadaniem broni przez normalnych obywateli to czy rabusie nie zacznął profilaktycznie pierwsi strzelać do ofiar?



Nie.

siwybis

2021-11-30, 15:21
bercisko napisał/a:

Mimo, że jestem za posiadaniem broni przez normalnych obywateli to czy rabusie nie zacznął profilaktycznie pierwsi strzelać do ofiar?



Niekoniecznie. Uzbrojona ofiara to mniejsze zagrożenie. Większe to postronni ludzie którzy w normalnym ustroju też są uzbrojeni i bandyta wie że w każdej chwili może zarobić kulkę z kierunku którego się nie spodziewa. Broń powinien mieć każdy. Bandyci już dawno ja mają.

Mzimu

2021-11-30, 16:31
siwybis napisał/a:

Niekoniecznie. Uzbrojona ofiara to mniejsze zagrożenie. Większe to postronni ludzie którzy w normalnym ustroju też są uzbrojeni i bandyta wie że w każdej chwili może zarobić kulkę z kierunku którego się nie spodziewa. Broń powinien mieć każdy. Bandyci już dawno ja mają.



Tak naprawdę każdy ma broń (no, prawie każdy). Możesz uciekać, możesz jebnąć pięścią, ale nie w tym rzecz. Broń dobiera się do sytuacji, do zagrożenia itd. Inaczej obrona nie ma sensu.

Takafura

2021-11-30, 18:15
siwybis napisał/a:

Niekoniecznie. Uzbrojona ofiara to mniejsze zagrożenie. Większe to postronni ludzie którzy w normalnym ustroju też są uzbrojeni i bandyta wie że w każdej chwili może zarobić kulkę z kierunku którego się nie spodziewa. Broń powinien mieć każdy. Bandyci już dawno ja mają.


Były tu kompilacje z USA użycia broni przez przypadkowych świadków napadu , niektóre incydenty były bardzo efektowne i optymistyczne w treści ;)


Wiewór

2021-11-30, 18:35
Takie akcje spędzają sen z powiek przeciwnikom legalnej broni.

Bonifacy69

2021-11-30, 21:11
Hehe normalnie skopiował sobie motocykl.
Ej chcesz mieć takie 2?