18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Złapany na kradzieży w salonie tatuażu

TT4 • 2017-06-10, 04:21
W nagrodę otrzymał darmowy tatuaż :)


W wolnym tłumaczeniu: "Jestem złodziejem i draniem/paskudny/brzydki/pasożytem"


Taumantis

2017-06-10, 14:56
AleDlaczego napisał/a:

Beneficjentów 500+ też tak powinno się tatuować.

zazdrościsz bo bezpłodny?

Dawidj93

2017-06-10, 15:38
Co można ukrasc w salonie tatuaży?

Eustachy8

2017-06-10, 15:42
AleDlaczego napisał/a:

klasz,

Każda forma socjalu to okradanie społeczeństwa. Pieniądze, które pompuje się w patologię żeby mieć stołki w sejmie można dużo lepiej spożytkować. Ale lewactwo wie swoje.



No i widzisz gościu, nie do końca masz racje. Oczywiście sporo gówna wykorzystuje istnienie socjali, ale np.: niepełnosprawne w stopniu dużym same na siebie nie zarobią, a przynajmniej ciężko im będzie utrzymywać się w całości samemu. Takim ludziom się pomaga bo jednak jesteśmy rozwiniętą cywilizacją i nie zrzucamy ich ze skarpy

bimaczow

2017-06-10, 16:19
Że tak powiem make up forever :-D ( moja zapną używa jakiś takich kosmetyków :-D tak k***a... Oczywiście jestem transwestytą i się maluję i lubię w dupę ...

Al...........go

2017-06-10, 18:02
Eustachy8 napisał/a:



No i widzisz gościu, nie do końca masz racje. Oczywiście sporo gówna wykorzystuje istnienie socjali, ale np.: niepełnosprawne w stopniu dużym same na siebie nie zarobią, a przynajmniej ciężko im będzie utrzymywać się w całości samemu. Takim ludziom się pomaga bo jednak jesteśmy rozwiniętą cywilizacją i nie zrzucamy ich ze skarpy



Tylko widzisz, mówisz tu o ludziach w jakimś stopniu niezdolnych do pracy. Jest cała masa nierobów ciągnących socjal, do tego menele i innej maści pasożyty, które osłabiają gospodarkę tego kraju.

drSin

2017-06-10, 18:31
AleDlaczego napisał/a:

Beneficjentów 500+ też tak powinno się tatuować.



Czyli Ciebie?

sh...........ns

2017-06-10, 19:16
pasożytem społecznym są murzyni muslimy kobiety kler itd taki złodziej przynajmniej cos zapie**oli i wie że zrobił zle a nie zyje na utrzymaciu białych mezczyzn bo mu się należy bo tak w serialach powiedziali że tak ma być , równie dobrze można by coś takiego wypisywać pozostałym grupa pasożytującym. a tak z innej beczki nigdy nie doświadczyłem głodu itd ale jakoś zawsze widziłęm kto kradnie bo jest glodny a kto bo "co łaska" i robienie coś takiego dziecku jest dla mnie czystym sk***ysynstwem

Al...........go

2017-06-10, 19:18
shokobons napisał/a:

pasożytem społecznym są murzyni muslimy kobiety kler itd taki złodziej przynajmniej cos zapie**oli i wie że zrobił zle a nie zyje na utrzymaciu białych mezczyzn bo mu się należy bo tak w serialach powiedziali że tak ma być,


Toś doj***ł z tym złodziejem. W sumie jeden ch*j czy złodziej czy lewak z pisu - to samo tylko inaczej nazwane.

Lenart

2017-06-10, 22:33
AleDlaczego napisał/a:

Beneficjentów 500+ też tak powinno się tatuować.



Petru nie trzeba nic tatuować. Każdy wie, że to pie**olony debil i złodziej.

Rangraf

2017-06-11, 02:34
Co można ukrasc w salonie tatuaży?

Np. radio

Em...........ze

2017-06-11, 10:06
gościu co tatuował poszedł siedzieć na dożywocie nie da się dodać linku to zdjęcie dodam


JanJankowski

2022-09-11, 14:35
Aż taki wyrok? 5 lat bym dał max
Em...........ze napisał/a:

gościu co tatuował poszedł siedzieć na dożywocie nie da się dodać linku to zdjęcie dodam