18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ZłapałeM?

Areczos • 2015-04-22, 22:57
Bo nie pamiętam :amused:


kokroucz

2015-04-22, 23:54
znowu ten baraN
i jego tytułowaniE

Areczos

2015-04-23, 00:04
kokroucz napisał/a:

znowu ten baraN
i jego tytułowaniE

BeeeeeeE

stalowalowa

2015-04-23, 00:09
Facet, wyjaśnij wszystkim Sadolom, czemu dodajesz zawsze na końcu tytułu tematu dużą literę. Mnie to niespecjalnie interere, ale widzę, że pod twoimi postami użytkownicy już powoli k***icy dostają, a mi się to podoba :D I piwko za avatar z Quake'a.

androgenius

2015-04-23, 00:18
cockrączka coś dzisiaj strasznie spięty popie**ala :amused:

Areczos

2015-04-23, 00:39
stalowalowa napisał/a:

Facet, wyjaśnij wszystkim Sadolom, czemu dodajesz zawsze na końcu tytułu tematu dużą literę. Mnie to niespecjalnie interere, ale widzę, że pod twoimi postami użytkownicy już powoli k***icy dostają, a mi się to podoba :D I piwko za avatar z Quake'a.


Mi też się podoba, dlatego tak opisuję swoje tematy. Skoro inni mają k***icę i dostają nerwobóli, niech piszą co chcą.
Na pewno nie chcę się wywyższać spośród Was. Każdy normalny ma na to wyj***ne i ogląda to co wrzucam.

androgenius

2015-04-23, 00:50
Bongman ma suche dowc**y, Cały_Internet wrzuca ciekawe dokumenty, ja piszę śmieszne wierszyki obrażające grzesia.c - j***nego zakalca ludzkiego a Areczos dodaje dużą literkę na koniec...takie tu mamy dziwne fetysze.

Wiecie czemu dodaje dużą literkę?


Żeby was :trollencjusz:

carlos232323

2015-04-23, 08:44
Szczerze ch*j mnie to obchodzi co robi ta duża literka na końcU. Nie obchodzi mnie często nawet nazwa tematu bo ch*j mówi o temaciE. I nie rozumiem po ch*j ludzią to wiedzieĆ. Piwko lecI. :D

qwachu

2015-04-23, 09:38
I to jest męski sport!

nobas

2015-04-23, 09:45
zagralbym szkoda ze u nas tak slabo rozwiniety sport tak samo jak futboll amerykanski

Aqualinespirit

2015-04-23, 10:14
Polska istnieje tylko teoretycznie. Zadłużenie kraju nie do spłacenia. Słowo polityk w naszym kraju to synonim na słowo złodziej. Emerytur nie będzie, bo ZUS zbankrutuje lada chwila (już by zbankrutował gdyby nie szarpnął kasy z OFE). Władza mąci na Ukrainie balansując na krawędzi Trzeciej Wojny Światowej. Gospodarka jeszcze dyszy, ale już leży, a zaraz będzie kwiczeć, a wy macie problem z wielką literką na końcu tematu.

JA...........or

2015-04-23, 10:32
@Z jakiego szpitala piszesz ?
Swoja droga to jak zderzenie z pociagiem

Ma...........gw

2015-04-23, 10:45
"Polska istnieje tylko teoretycznie. Zadłużenie kraju nie do spłacenia. Słowo polityk w naszym kraju to synonim na słowo złodziej. Emerytur nie będzie, bo ZUS zbankrutuje lada chwila (już by zbankrutował gdyby nie szarpnął kasy z OFE). Władza mąci na Ukrainie balansując na krawędzi Trzeciej Wojny Światowej. Gospodarka jeszcze dyszy, ale już leży, a zaraz będzie kwiczeć, a wy macie problem z wielką literką na końcu tematu."

Ktoś tutaj ma dobrą fazę :D

pytolsky

2015-04-23, 13:26
p*zdeczki z "futbolu" amerykańskiego uczcie się jak wygląda prawdziwy sport