18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złamanie nogi - Famemma2

wysek1337 • 2018-10-14, 00:30

Kociołek nie zadziałał :samoboj:

Sonal

2018-10-14, 12:09
Hahahaha trochę mu jednak współczuję urazu (ale tyko trochę) - właśnie jestem pierwszy dzień bez gipsu po złamaniu nogi.... i szyderczo się uśmiecham jak ma teraz przez kilka miesięcy przej***ne - jak ja dotychczas hahahahahah

Ti...........ch

2018-10-14, 12:44
Za ch*ja nie wiem kto to jest...

salmonsky

2018-10-14, 13:00
Organizm tego ochlejusa musi być tak wypłukany z witamin i minerałów, że nie wiadomo czy kości w ogóle mu się zrosną, a już na pewno nieprędko się zrosną.

Novik

2018-10-14, 13:09
co jak co ktoś się spyta co to za gówno i kto to wypuszcza, no jak widzisz jak organizuja takie walki to kasę mają A z kogo ?? z naszej polskiej młodzieży.

smutne to Ale jak wiadomo gówno napędza gownoburze i tak to gówno kołem się kręci.

spoko ziomek teraz rzuci sporty i będzie zbierał donejty aż to karetka nie zabierze z domu i wtedy ludzie będą pisać " Press F"

mrokussw

2018-10-14, 13:20
Co to w ogole za cwe*e tam walcza? Banda j***nych youtuberow

kisielek

2018-10-14, 14:13
Patrzcie świnie - król parkietu, noga jak złamana! Nak***iam kociołek, na na na na na!

vluq

2018-10-14, 14:51
Mówcie co chcecie zawistne sk***ysyny, ale chociaż ruszyli dupsko z przed komputera i nie walą kapucyna do materiałów na hardzie, jak mają sie tak łamać na tych swoich galach to ja jestem za.

Cryo

2018-10-14, 16:18
Jego trener to niezły debil skoro pozwolił mu schudnąć 20kg przed samą galą

Cheeki

2018-10-14, 18:45
Matioss napisał/a:

Rafon obiecał, że go połamię :D j***ć tucznika



Nie kłam, Rafon nie obiecywał, że go połamiesz.

T0B1

2018-10-14, 19:42
Ci goście skończyli być patusami jak swoje patologiczne zachowanie zaczęli spieniężać. W tej chwili zachowanie jednego i drugiego to z jednej strony pozerka a z drugiej reakcja na popularność, tak jak zachowanie każdego innego YouTubera - da się z tego wyżyć? da, jest łatwo i przyjemnie? jest - no to czemu by nie udawać dalej?
Co do samej gali - lata mi to koło ptaka. Nie rozumiem jednak osób, których freak fight tak bardzo boli. Nikomu w ten sposób przecież nie szkodzą. No dobra, szkodzą - normalnym federacją, które mają ból dupy, że garstka amatorów jest w stanie bez problemu zapełnić całą arenę w Poznaniu oraz normalnym zawodnikom, którzy ponoć mniej zarabiają od tych YouTubowych sław i się z tego powodu bulwersują.
No a złamanie zacne, nie spodziewałem się takiego obrotu spraw :-P

Wiewór

2018-10-15, 10:10
Mniej sterydów a więcej kefirku :D

eMCeONe

2018-10-15, 17:47
Patrząc na komentarze, można domyślić się poziomu intelektualnego większości użytkowników tego portalu... Co to wgl za pajace? Czy tylko w/g mnie to całe fame MMA to rozrywka dla kretynów?