18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

złamane serce

Polnischefuhrer • 2016-05-20, 20:53
Opowiem wam pewną historię o nieszczęśliwej miłości. Ostatnio na mieście spotkałem moją dziewczynę i powiedziałem "Hej" na co ona "Przepraszam, czy my się znamy?"
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Ehhhh, życie anonimowego stalkera nie jest usłane różami. Raz jej wysyłasz zdjęcie pindola i mówisz, że ją zgwałcisz, a innym razem ona nie rozpoznaje ciebie na mieście :-(

cholonek

2016-05-20, 21:39
Trzeba było ściągnąć gacie i pomachać jej wackiem - wtedy by Cię rozpoznała.

BALOTELLIxMARIO

2016-05-20, 21:59
Aż mi się przypomniało odnośnie tego stalkera :D znajomy mi opowiadał jaki jest Jego najskuteczniejszy sposób na podryw, normalnie zatrzymuje jakąś laskę, patrzy na Nią jakby znali się od dawna i pyta : Ania?!
Jak nie trafi z imieniem to próbuje z drugim imieniem : Magda!?
I jak wtedy widzi że laska średnio zainteresowana to mówi " a to nie, pomyliło mi się coś, miłego dnia" a jak widzi że dziewczyna uśmiecha się itd to pyta : to jak masz na imię?
:)

Raz mu się tak udało z tym imieniem, że trafił z tą Anią a ta laska zrobiła mu awanturę " pewnie jesteś tym stalkerem, k***a odpie**ol się ode mnie " wydarła p*zdę na cały regulator a najlepsze było to, że akurat przechodził patrol policyjny jakiś k***a młodzików co wyczuli "gorącą akcję" i sprawnie interweniowali a ziomek musiał się potem gęsto tłumaczyć, ale powiedział że pie**oli tamtą akcję i dalej podbija z tym tekstem :D