18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Zjedli 16-latkę z ziemniakami

vami • 2010-04-07, 21:30
Za pardon.pl:

Historia z tej ziemi. Rosyjskiej ziemi.

Wiemy, że Rosjanie są inni. Naród toczy choroba alkoholowa, populacja wymiera a władza ma się tak dobrze jak nigdy.

Ale w tym kraju potrafi być dużo gorzej. Pokazuje to proces dwóch 20-latków w Petersburgu, który opisuje "Daily Mail". Panowie, członkowie subkultury gotów, bawili się z dwoma dziewczynami pewnego styczniowego wieczoru 2009. Na imprezie obficie lał się alkohol, więc jedna z dziewczyn poszła spać.

Przebudziła się jednak, gdy usłyszała szamotaninę w łazience
. Poszła to sprawdzić, ale jeden z mężczyzn odwiódł ją od tego.

W tym czasie jego kolega topił 16-letnią Karinę w wannie.

Następnego dnia obaj podali swojej żywej koleżance potrawkę z mięsem i ziemniakami, którą ta (nieświadomie) zjadła z apetytem. To mogła być scena z "Hannibala" z Anthony Hopkinsem, ale to działo się naprawdę. Cała trójka zjadła posiłek z utopionej poprzedniego wieczora dziewczyny.

Proces na tydzień przerwano, po tym jak sędzia zobaczył zdjęcia szczątków zabitej i zjedzonej dziewczyny. Sprawcy mówią tylko, ze "byli pijani i chcieli się najeść".

Banalność zła przeraża jak zawsze.

Ryuuaros

2011-01-08, 03:23
z tego co wiem w niemczech chcą czy juz otworzyli restauracje w której podają ludzkie mięso .... :samoboj: w Rosji zapewne taka restauracja też by się przydała.

Manian

2011-01-11, 14:31
ja bym wolał to z ryżem zjeść :shock:

kontousuniente

2021-01-06, 16:20
Risen napisał/a:

A ja nie dam piwa bo też bym se zjadł a nie mam jak. =(



mie zjedz

T3RMINATOR

2021-01-06, 22:45
kontousuniente napisał/a:

mie zjedz



Ja mogę zaoferować tylko cząstkę siebie : spust do ryja jak ktoś chętny.