18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjedli 16-latkÄ™ z ziemniakami

vami • 2010-04-07, 21:30
Za pardon.pl:

Historia z tej ziemi. Rosyjskiej ziemi.

Wiemy, że Rosjanie są inni. Naród toczy choroba alkoholowa, populacja wymiera a władza ma się tak dobrze jak nigdy.

Ale w tym kraju potrafi być dużo gorzej. Pokazuje to proces dwóch 20-latków w Petersburgu, który opisuje "Daily Mail". Panowie, członkowie subkultury gotów, bawili się z dwoma dziewczynami pewnego styczniowego wieczoru 2009. Na imprezie obficie lał się alkohol, więc jedna z dziewczyn poszła spać.

Przebudziła się jednak, gdy usłyszała szamotaninę w łazience
. Poszła to sprawdzić, ale jeden z mężczyzn odwiódł ją od tego.

W tym czasie jego kolega topił 16-letnią Karinę w wannie.

Następnego dnia obaj podali swojej żywej koleżance potrawkę z mięsem i ziemniakami, którą ta (nieświadomie) zjadła z apetytem. To mogła być scena z "Hannibala" z Anthony Hopkinsem, ale to działo się naprawdę. Cała trójka zjadła posiłek z utopionej poprzedniego wieczora dziewczyny.

Proces na tydzień przerwano, po tym jak sędzia zobaczył zdjęcia szczątków zabitej i zjedzonej dziewczyny. Sprawcy mówią tylko, ze "byli pijani i chcieli się najeść".

Banalność zła przeraża jak zawsze.

BÃ...........³g

2010-04-07, 23:47
PinkRose napisał/a:

zy jednak był gejem i nie wykorzystał trupa zanim zaczął robić żarełko.



Kiedyś by nie być gejem nie trzeba było gwałcić trupów, cóż czasy się zmieniają.

Byczarz

2010-04-07, 23:50
PinkRose napisał/a:

Ciekawe czy po utopieniu dziewuchy gościu brał ją póki jeszcze była ciepła czy jednak był gejem i nie wykorzystał trupa zanim zaczął robić żarełko.


Jest wyraźnie napisane:
"Panowie, członkowie subkultury gotów".
Czyli oczywiste, że jakieś pedały.

Rabed

2010-04-08, 00:30
Byczarz: Mylisz gotów z jakimiś emo pedałami

chytrus69

2010-04-08, 02:01
Za każdym razem kiedy czytam coś takiego, i komentarze pod tego typu artykułami, moje mizantropiczne podejście do świata się pogłębia.
Jak skrzywionym trzeba być, żeby w ogóle wpaść na pomysł zjedzenia innego człowieka. Ja większości ludzi brzydzę się dotknąć, a co dopiero zjeść... makabra...
Być może ten artykuł to ściema, ale mimo wszystko jest takich przypadków wiele. To jest jasny dowód na to że Hitler wcale nie myślał źle, tylko po prostu obrał sobie nie tych ludzi co trzeba za cel.

Dildo

2010-04-08, 08:11
ciekawe co podali, piersi czy udka..? ;D

Risen

2010-04-08, 10:16
A ja nie dam piwa bo też bym se zjadł a nie mam jak. =(

matt_

2010-04-08, 12:20
MasterEvil napisał/a:

Pijani i głodni pie**olone żule...


jakbyś kiedyś widział najedzonych i trzeźwych żuli, poza tym to goci byli, naucz się czytać.

JebakLeśny napisał/a:

powiedzcie mi ile trzeba wypić, żeby zjeść koleżankę?? bo ja nie ogarniam...


nie powiedz mi, że nigdy nie chciałeś spróbować ludzkiego mięsa? nie chciałeś czy ciepła krew spływała Ci po brodzie, czuć miękkie, świeże mięso rozgniatane zębami, czuć zapach ciała, ciepłego jeszcze, wijącego się ciała.

chytrus69 napisał/a:

Ja większości ludzi brzydzę się dotknąć, a co dopiero zjeść...


ani nie pojesz ani nie por*chasz. powodzenia.

Stachu Wichura

2010-05-06, 18:36
jej foto

nawet nawet była z niej dziołcha! :->

push3k

2010-05-07, 16:05
Swołocz z Errrrrrasijji.

Scarab_Bonku

2010-05-07, 16:44
Po pierwsze, to ziemniaki ssą i nie wiem jak można to jeść z takim dobrym mięsem, a po drugie to strzeżcie się, bo może będę pracował jako rzeźnik xD

da trance faker

2010-09-24, 14:01
19 i 20 lat hahaha widze w rosji zaczynaja wiezyc w resocjalizacje ; :D :D :D
minister czuma i platforma obywatelska tez wierzy w resocjalizacje.
a wy ku**wa pie****lony j***any polski narodzie dalej glosujcie na platforme. Dla mnie polskie prawo to scierwo, dobrze chociaz ze w polsce niektorzy policjanci maja sumienie i takze pie***lÄ… polskie prawo.
mysle ze w pOLSCE dostali by mniej lat albo by zostali zamknieci w szpitalu psychiatrycznym.

aha wogole gdybym ja tam byl, oj poczuli by gniew bozy. niezabil bym ich ale by zyli , nawrocil bym ich.

Dz...........su

2010-09-25, 20:23
Jak ja lubiÄ™ netowych napinaczy.

~Vuko

2010-09-25, 21:50
Dziad_z_Lasu napisał/a:

Jak ja lubiÄ™ netowych napinaczy.


I te strzępy zwieraczy...

Specjalnie mnie nie ruszył ten artykuł. Sporo się czytało, zasłyszało na temat Rosjan i Rosji to niewiele zdziwić jeszcze może...

Dz...........su

2010-10-07, 18:58
A tak naprawdę Rosjanie to bardzo miły naród. Z tym, że jest ich 140 milionów. W takiej masie zawsze znajdzie się parę idiotów.
Ale oczywiście ynteligenci powiedzą, że wszyscy Rosjanie to degeneraci.