18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zjazd z pincetplusem

crossdressphyxia • 2021-12-04, 20:01
Nie martw się gówniaku, do wesela się zagoi.


dżonyłojlker

2021-12-04, 20:04
Ale extra. Już podwalam, na myśl o płaczu p*zdowatych tatuśków :orgazm:

baronturbina

2021-12-04, 20:05
Na małym gnoju to jak na psie się zagoi.

kupus

2021-12-04, 20:09
baronturbina napisał/a:

Na małym gnoju to jak na psie się zagoi.




dokładnie. najlepsze, ze nawet nie bedzie tego pamietal no ale przewrazliwienii sadolowi rodzice zaraz peda plakac gorzej niz on bo dla boba krzywda sie stala :mrgreen:

plastic

2021-12-04, 20:17
jak można było na to pozwolić? z tak małym dzieckiem? skrajna nieodpowiedzialność rodziców. a ojciec jeszcze stoi i nagrywa, zamiast pomóc. wiać, że nie dojrzeli do posiadani dzieci i powinni im je zabrać. dziecko ma traumę do końca życia i jego strata jest nie do wyliczenia!
z takich zjeżdżalni, z takim dzieckiem, z takimi bucikami, koszmar.



:amused:

Folur

2021-12-04, 20:52
debilka o przytrzymaniu nóżek zapomniała, jej bym tak wykręcił to by się szmata nauczyła myśleć, gówniak niczemu nie winny

Farołrz napisał/a:

Ale extra. Już podwalam, na myśl o płaczu p*zdowatych tatuśków



najlepsze że inne, dużo drastyczniejsze akcje na sadolu nie robią na tych zwyrolach wrażenia... a ch*j im w dupe!

Znawca_Cipek

2021-12-04, 20:57
Farołrz napisał/a:

Ale extra. Już podwalam, na myśl o płaczu p*zdowatych tatuśków



Podwalaj dalej. Jedyne, co mozesz zrobic. Uzwazaj tylko, zeby zadna c*pka nie byla w poblizu. Nie chcemy reprodukcji. Ale w sumie, to na co ty niby mialbys uwazac...Nie grozi ci to.

acetylosalicylowy

2021-12-04, 21:00
U takiego dzieciaka max 1,5 roku, kości i stawy są bardzo elastyczne, założę się o piwo że mu się nic nie stało.

crossdressphyxia

2021-12-04, 21:12
Znawca_Cipek napisał/a:

Podwalaj dalej. Jedyne, co mozesz zrobic. Uzwazaj tylko, zeby zadna c*pka nie byla w poblizu. Nie chcemy reprodukcji. Ale w sumie, to na co ty niby mialbys uwazac...Nie grozi ci to.



O k***a jest i on, pierwszy obrońca kaszojadów, wojownik pięciuset złotych. Wasza hipokryzja przypomina mi kumpla ze szkoły. Całe technikum j***ł najtańsze wina typu patyk, komandos, czy leśny dzban. przed szkołą, po szkole, na przerwach a nawet na lekcji. Nie było dnia, żeby nie oj***ł kubka z winem. Po szkole poszedł od razu do pracy, zaczął zarabiać, to i trunki lepsze zaczął spożywać. Ja miałem wtedy jeszcze szkołę, kasy nie było, to na imprezie sobotniej piło się właśnie takie oto wynalazki. I jak sobie otwierałem winko, to co słyszałem? Że jak ja to k***a mogę pić, przecież to ch*jowe k***a w ogóle wstyd, hańba i kupiłbym sobie coś lepszego. No to zawsze ripostą było, że sam chlał takie cuda cztery lata, a teraz śmierdzi groszem i j***ne panisko się zrobiło i żeby wypie**alał. I tu wchodzicie wy, dopóki nie spuściliście się we wnętrze pochwy, może specjalnie, może przez zbyt późne wyciągnięcie, może po pijaku a może wizja pięciuset złotych do przej***nia na harnasie i LD cienkie zapaliła się w głowie, mieliście w dupie te dzieciory. Ale jak już wam małżonka jedno wypluła to w ogóle śmianie się z takich rzeczy, to grzech, objaw niedorosłości, do piekła pójdziesz i w ogóle "Bedziesz miał swoje to bedziesz widzioł!"

"Zapomniał wół, jak cielęciem był"

dżonyłojlker

2021-12-04, 21:14
Znawca_Cipek napisał/a:

Podwalaj dalej. Jedyne, co mozesz zrobic. Uzwazaj tylko, zeby zadna c*pka nie byla w poblizu. Nie chcemy reprodukcji. Ale w sumie, to na co ty niby mialbys uwazac...Nie grozi ci to.



OK, jak będziesz w pobliżu, to będę uważał :roll:

baronturbina

2021-12-04, 21:27
plastic napisał/a:

jak można było na to pozwolić? z tak małym dzieckiem? skrajna nieodpowiedzialność rodziców. a ojciec jeszcze stoi i nagrywa, zamiast pomóc. wiać, że nie dojrzeli do posiadani dzieci i powinni im je zabrać. dziecko ma traumę do końca życia i jego strata jest nie do wyliczenia!
z takich zjeżdżalni, z takim dzieckiem, z takimi bucikami, koszmar.


Ale ty to dla żartów napisales? Gowniak nie pamięta czy wczoraj kupę robił a co dopiero nogę złamana haha

Bloblas

2021-12-04, 21:40
crossdressphyxia napisał/a:

O k***a jest i on, pierwszy obrońca kaszojadów, wojownik pięciuset złotych. Wasza hipokryzja przypomina mi kumpla ze szkoły. Całe technikum j***ł najtańsze wina typu patyk, komandos, czy leśny dzban. przed szkołą, po szkole, na przerwach a nawet na lekcji. Nie było dnia, żeby nie oj***ł kubka z winem. Po szkole poszedł od razu do pracy, zaczął zarabiać, to i trunki lepsze zaczął spożywać. Ja miałem wtedy jeszcze szkołę, kasy nie było, to na imprezie sobotniej piło się właśnie takie oto wynalazki. I jak sobie otwierałem winko, to co słyszałem? Że jak ja to k***a mogę pić, przecież to ch*jowe k***a w ogóle wstyd, hańba i kupiłbym sobie coś lepszego. No to zawsze ripostą było, że sam chlał takie cuda cztery lata, a teraz śmierdzi groszem i j***ne panisko się zrobiło i żeby wypie**alał. I tu wchodzicie wy, dopóki nie spuściliście się we wnętrze pochwy, może specjalnie, może przez zbyt późne wyciągnięcie, może po pijaku a może wizja pięciuset złotych do przej***nia na harnasie i LD cienkie zapaliła się w głowie, mieliście w dupie te dzieciory. Ale jak już wam małżonka jedno wypluła to w ogóle śmianie się z takich rzeczy, to grzech, objaw niedorosłości, do piekła pójdziesz i w ogóle "Bedziesz miał swoje to bedziesz widzioł!"
"Zapomniał wół, jak cielęciem był"




Co ty k***a pie**olisz dzbanie j***ny bez ładu i składu historie z dupy jakieś..

crossdressphyxia

2021-12-04, 21:55
Bloblas napisał/a:

Co ty k***a pie**olisz dzbanie j***ny bez ładu i składu historie z dupy jakieś..



Za trudne do pojęcia, co nie seba?

Tratarara

2021-12-04, 22:19
Tyle czasu minęło od dodania a na razie tylko jedna tatusio-p*zda tu się pojawiła? A no tak, pewnie jeszcze podcierają obsrane dupy swoim gówniakom i nie mają czasu.