18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zjazd z pincetplusem

crossdressphyxia • 2021-12-04, 20:01
Nie martw się gówniaku, do wesela się zagoi.


KonioBijca

2021-12-04, 22:19
crossdressphyxia napisał/a:

Za trudne do pojęcia, co nie seba?



Nie. Po prostu żenujące brednie, które nie interesują zupełnie nikogo.

maki1981

2021-12-04, 22:35
Info od autora tego nagrania po trzech dniach od zdarzenia: "...ale już jest wszystko dobrze. Lekarzom udało się szybko zdobyć odpowiednich rozmiarów endoprotezę kolana..."
Także nie płakać tu tatuśki.

Sanczer001

2021-12-04, 23:03
Farołrz napisał/a:

Ale extra. Już podwalam, na myśl o płaczu p*zdowatych tatuśków



Choć Kurowo Ci łeb w dupe wsadze

razak

2021-12-04, 23:03
i w takim momencie jak ktoś mi wrzuca, że moja matka to k***a to przytakuje :D

PolenSan

2021-12-04, 23:12
Aż mnie k***a zabolało.

uszi

2021-12-04, 23:48
Tratarara napisał/a:

Tyle czasu minęło od dodania a na razie tylko jedna tatusio-p*zda tu się pojawiła? A no tak, pewnie jeszcze podcierają obsrane dupy swoim gówniakom i nie mają czasu.



Tutaj tatuśki? Chusteczki papierowe czy ręka nie może zajść w ciążę :orgazm: :orgazm: :orgazm:

Tuco

2021-12-05, 00:05
Mam dość nasrane we łbie, że tu siedzę, ale jaranie się głupotą dorosłych to jedno, ale krzywdą dzieci to już jest zwyrolstwo. Możecie się na mnie teraz wyżyć, ale mnie jakoś trzymanie się pewnych granic trochę jednak ułatwia życie. Martwi emocjonalnie, pewnie sami upadli na łeb za gówniaka - innego wyjaśnienia nie widzę.

Pralpunkt

2021-12-05, 00:36
Skomentuje to tak


Ta madka już założyła sprawę producentowi zjeżdżalni, bucików, miastu za postawienie placu zabaw .....
I jeszcze pewnie fh*j wie komu

Wełzew

2021-12-05, 01:06
Dobrze że jak się ma tiktoka to wszystko samo się wrzuca 24/h ;D



crossdressphyxia napisał/a:

O k***a jest i on, pierwszy obrońca kaszojadów, wojownik pięciuset złotych. Wasza hipokryzja przypomina mi kumpla ze szkoły. Całe technikum j***ł najtańsze wina typu patyk, komandos, czy leśny dzban. przed szkołą, po szkole, na przerwach a nawet na lekcji. Nie było dnia, żeby nie oj***ł kubka z winem. Po szkole poszedł od razu do pracy, zaczął zarabiać, to i trunki lepsze zaczął spożywać. Ja miałem wtedy jeszcze szkołę, kasy nie było, to na imprezie sobotniej piło się właśnie takie oto wynalazki. I jak sobie otwierałem winko, to co słyszałem? Że jak ja to k***a mogę pić, przecież to ch*jowe k***a w ogóle wstyd, hańba i kupiłbym sobie coś lepszego. No to zawsze ripostą było, że sam chlał takie cuda cztery lata, a teraz śmierdzi groszem i j***ne panisko się zrobiło i żeby wypie**alał. I tu wchodzicie wy, dopóki nie spuściliście się we wnętrze pochwy, może specjalnie, może przez zbyt późne wyciągnięcie, może po pijaku a może wizja pięciuset złotych do przej***nia na harnasie i LD cienkie zapaliła się w głowie, mieliście w dupie te dzieciory. Ale jak już wam małżonka jedno wypluła to w ogóle śmianie się z takich rzeczy, to grzech, objaw niedorosłości, do piekła pójdziesz i w ogóle "Bedziesz miał swoje to bedziesz widzioł!"
"Zapomniał wół, jak cielęciem był"



Czy pan jest debil? Chwalisz się ,że miałeś znajomego transa który z win przeskoczył na łychę i co k***a gól ci skacze beznadziejna zazdrosna p*zdo? Ogarnij się bo zgnijesz przez takie myślenie będziesz siedział po 30 w oknie i wyzywał wszystkich dookoła bo mają lepiej od ciebie.

panar3

2021-12-05, 06:06
ch*j z taką dyskusją. c**a młoda, durna i do tego jeszcze pewno dzieciak nie jej, a jak i jej, to trudno. Każdemu się może zdarzyć. Jak znam te mamuśki, to teraz ma kobita przej***ne u innych cip. Zapewniam was, że ten ojciec, co nagrywał, pluje sobie teraz w brodę bo mu kumple łeb suszą.... A dzieciak? Wyżyje i będzie git. Tu 80% pojebów z wózka na łeb za dzieciaka wypadło i co? Portal działa i jest git.

ungubungu

2021-12-05, 15:48
crossdressphyxia napisał/a:

O k***a jest i on, pierwszy obrońca kaszojadów, wojownik pięciuset złotych. Wasza hipokryzja przypomina mi kumpla ze szkoły. Całe technikum j***ł najtańsze wina typu patyk, komandos, czy leśny dzban. przed szkołą, po szkole, na przerwach a nawet na lekcji. Nie było dnia, żeby nie oj***ł kubka z winem. Po szkole poszedł od razu do pracy, zaczął zarabiać, to i trunki lepsze zaczął spożywać. Ja miałem wtedy jeszcze szkołę, kasy nie było, to na imprezie sobotniej piło się właśnie takie oto wynalazki. I jak sobie otwierałem winko, to co słyszałem? Że jak ja to k***a mogę pić, przecież to ch*jowe k***a w ogóle wstyd, hańba i kupiłbym sobie coś lepszego. No to zawsze ripostą było, że sam chlał takie cuda cztery lata, a teraz śmierdzi groszem i j***ne panisko się zrobiło i żeby wypie**alał. I tu wchodzicie wy, dopóki nie spuściliście się we wnętrze pochwy, może specjalnie, może przez zbyt późne wyciągnięcie, może po pijaku a może wizja pięciuset złotych do przej***nia na harnasie i LD cienkie zapaliła się w głowie, mieliście w dupie te dzieciory. Ale jak już wam małżonka jedno wypluła to w ogóle śmianie się z takich rzeczy, to grzech, objaw niedorosłości, do piekła pójdziesz i w ogóle "Bedziesz miał swoje to bedziesz widzioł!"
"Zapomniał wół, jak cielęciem był"



O czym Ty kasztanie pie**olisz? Chodząc do szkoły pracowałem też i zarabiałem hajs na swoje balety i wydatki zamiast ciągnąć od matki na tanie wino jak ty pierdoło. Teraz jestem ojcem i zapie**alam, żeby dać dziecku lepszy start niż miałem ja. A takie kurewki jak Ty narzekające na wszystko dookoła zlewam ciepłym moczem.

artiee

2021-12-05, 16:22
crossdressphyxia napisał/a:

O k***a jest i on, pierwszy obrońca kaszojadów, wojownik pięciuset złotych. Wasza hipokryzja przypomina mi kumpla ze szkoły. Całe technikum j***ł najtańsze wina typu patyk, komandos, czy leśny dzban. przed szkołą, po szkole, na przerwach a nawet na lekcji. Nie było dnia, żeby nie oj***ł kubka z winem. Po szkole poszedł od razu do pracy, zaczął zarabiać, to i trunki lepsze zaczął spożywać. Ja miałem wtedy jeszcze szkołę, kasy nie było, to na imprezie sobotniej piło się właśnie takie oto wynalazki. I jak sobie otwierałem winko, to co słyszałem? Że jak ja to k***a mogę pić, przecież to ch*jowe k***a w ogóle wstyd, hańba i kupiłbym sobie coś lepszego. No to zawsze ripostą było, że sam chlał takie cuda cztery lata, a teraz śmierdzi groszem i j***ne panisko się zrobiło i żeby wypie**alał. I tu wchodzicie wy, dopóki nie spuściliście się we wnętrze pochwy, może specjalnie, może przez zbyt późne wyciągnięcie, może po pijaku a może wizja pięciuset złotych do przej***nia na harnasie i LD cienkie zapaliła się w głowie, mieliście w dupie te dzieciory. Ale jak już wam małżonka jedno wypluła to w ogóle śmianie się z takich rzeczy, to grzech, objaw niedorosłości, do piekła pójdziesz i w ogóle "Bedziesz miał swoje to bedziesz widzioł!"
"Zapomniał wół, jak cielęciem był"



Przyj***ny jesteś strasznie, pozdrawiam.

Tratarara

2021-12-05, 18:08
Musicie bardziej się wysyłać tatusio-p*zdy na górze.

ElektrycznyMordulec

2021-12-05, 20:54
acetylosalicylowy napisał/a:

U takiego dzieciaka max 1,5 roku, kości i stawy są bardzo elastyczne, założę się o piwo że mu się nic nie stało.



Dokładnie nic mu nie będzie trochę popłacze...

:-)