18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjazd po schodach ..

~McSadol • 2021-10-10, 08:43
... no kto by się spodziewał takiego zakończenia ... :szydera:


C0C0JUMBO

2021-10-10, 09:40
Rozj***ł ten pedalski ryj... Może za 30lat dojrzeje fizycznie i intelektualnie

Jerzy_Owsik

2021-10-10, 09:44
C0C0JUMBO napisał/a:

Rozj***ł ten pedalski ryj... Może za 30lat dojrzeje fizycznie i intelektualnie



dokładnie pedalska morda j***na tfu teraz może robić laskę kolegom bez obawy że porysuje szkliwo na ku*asie

suyek

2021-10-10, 10:21
My life is over... Skislem

Ogórek

2021-10-10, 11:07
Tylko nie mówcie matce !!!

kokos_123

2021-10-10, 11:42
Miał jednego racjonalnego kolegę na miejscu, niestety nie udało mu się go przekonać, że to idiotyczny pomysł. Reszta pewnie też wiedziała jak to się skończy, dlatego nagrywali :D

Xumme

2021-10-10, 11:55
jak to powiedzial? You only live once tak?

ProVVe

2021-10-10, 13:40
Tam na jednym kle się nie skończy... poleci kilka i pewnie połamany ryj :-D

Musashi_Miyamoto

2021-10-10, 14:30
Organizm który nigdy nie przeżył żadnej kontuzji musi być wyjątkowo śmiesznie słabiutkim organizmem. Chodzi mi o strukturę kości, ścięgien, mięśni, skóry... Niby tylko pojeby szaleją ale znam parę osób które jakichkolwiek ekstremalnych wyczynów unikają jak ognia i udało im się dotrzeć do wieku 40 lat bez większej kontuzji, bez złamania, wstrząsu, bez wykonywania jakichkolwiek niebezpiecznych czynności i ponoszenia za nie konsekwencji...

...i wiecie co... Oni mają tak wiotkie ciała że mam wrażenie że jak bym lekko z liścia stuknął gościa to rozpadł by się na moich oczach i popadł w śpiączkę...


...Trochę inaczej ma się wytrzymałość ciała u osób które jednak swoje życie bardziej ekstremalnie przeżyli... Nie tylko ciało ale inny rodzaj psychiki te osoby posiadają bo te takie wydygane że niby takie rozsądne to też mają pewne kłopoty z psychiką najczęściej uciekają przed problemami i jak by mogli to by wzywali Policję nawet jak ktoś pierdnie przy nich.

Ahmed1993

2021-10-10, 14:39
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Organizm który nigdy nie przeżył żadnej kontuzji musi być wyjątkowo śmiesznie słabiutkim organizmem. Chodzi mi o strukturę kości, ścięgien, mięśni, skóry... Niby tylko pojeby szaleją ale znam parę osób które jakichkolwiek ekstremalnych wyczynów unikają jak ognia i udało im się dotrzeć do wieku 40 lat bez większej kontuzji, bez złamania, wstrząsu, bez wykonywania jakichkolwiek niebezpiecznych czynności i ponoszenia za nie konsekwencji...
...i wiecie co... Oni mają tak wiotkie ciała że mam wrażenie że jak bym lekko z liścia stuknął gościa to rozpadł by się na moich oczach i popadł w śpiączkę...
...Trochę inaczej ma się wytrzymałość ciała u osób które jednak swoje życie bardziej ekstremalnie przeżyli... Nie tylko ciało ale inny rodzaj psychiki te osoby posiadają bo te takie wydygane że niby takie rozsądne to też mają pewne kłopoty z psychiką najczęściej uciekają przed problemami i jak by mogli to by wzywali Policję nawet jak ktoś pierdnie przy nich.



Chyba masz racje z tym, ja unikam sytuacji które zagrażają mojemu życiu i zdrowiu ale nie żeby dygać o wszystko i dlatego nawet mocne uderzenia nie robią na mnie wrażenia, a moja dziewczyna o byle gówno zaraz krzyczy,że boli zaś psychikę mam trochę słabą bo nie była wystawiana na bardzo trudne sytuacje i nawet mały problem jest dla mnie x5 i chyba już się z tym muszę pogodzić niestety, chyba,że przyjdzie bessa w moim życiu i się przystosuje po zderzeniu z podłogą

yigebek291

2021-10-10, 21:54
Został bohaterem na miarę swoich możliwości

Adriankas

2021-10-10, 22:43
On jest podobny do Fryderyka Chopina? :D

Wepss

2021-10-11, 15:48
"My life is over" - faktycznie, utrata zęba taka straszna. Wstawienie nowego 1000 zł.

Wiewór

2021-10-11, 18:48
Wepss napisał/a:

"My life is over" - faktycznie, utrata zęba taka straszna. Wstawienie nowego 1000 zł.



No chyba k***a z plasteliny.

JanJankowski

2023-03-07, 16:02
Implant 2k EUR i życie się znowu zacznie