18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjazd po poręczy

Don_Beck • 2020-06-10, 18:04
I wielki sukces amerykańskiej policji


Halman

2020-06-10, 18:10
Don_Beck napisał/a:

I wielki sukces amerykańskiej policji


nie, zatrzymanie skejta-idioty uprzedzanego dziesiątki razy by tam nie jeździł...

Don_Beck

2020-06-10, 18:21
Halman napisał/a:

nie, zatrzymanie skejta-idioty uprzedzanego dziesiątki razy by tam nie jeździł...



Wiem, że to szkodniki. Chodzi mi o to, że, tysiące czarnych rozwalają sklepy i wszelką inna prywatną własność, a policji nie ma. Tutaj wiać zaangażowanie jakby groźnego przestępcę chwytali.

JolkiPolkiPL

2020-06-10, 18:26
Don_Beck napisał/a:

Wiem, że to szkodniki. Chodzi mi o to, że, tysiące czarnych rozwalają sklepy i wszelką inna prywatną własność, a policji nie ma. Tutaj wiać zaangażowanie jakby groźnego przestępcę chwytali.



I od tego są, tępić to pedalstwo !!

Juzwa

2020-06-10, 18:42
Don_Beck napisał/a:

Wiem, że to szkodniki. Chodzi mi o to, że, tysiące czarnych rozwalają sklepy i wszelką inna prywatną własność, a policji nie ma. Tutaj wiać zaangażowanie jakby groźnego przestępcę chwytali.



Jak się nie reaguje na drobne wykroczenia, to hołota się rozzuchwala. Policjant jak najbardziej prawidłowo reaguje. Gnojek się wyrywa, to na glebę i kajdany.

szlovak

2020-06-10, 20:44
@up:


ale wy k***a jesteście drętwi i do tego przyklaskujecie policji. Nie potraficie docenić prawdziwych sportów i poświęcenia. Sadol schodzi na psy

BongMan1

2020-06-10, 20:59
JolkiPolkiPL napisał/a:

I od tego są, tępić to pedalstwo !!



Jestem pewien, ze nigdy w zyciu nie zrobiles niczego tak ryzykownego jak ten gosc na deskorolce, a nazywasz to pedalstwem. Ogolnie zauwazylem, ze sadole uwazaja sporty takie jak jazda na BMX, deskorolce za cos niemeskiego, podczas gdy sami czesto chodza grac w pilke nozna, ktora lognicznie myslac jest pedalska w porownaniu do wyzej wymienionych bo niby co sie moze komus tam stac oprocz tego, ze ktos bedzie sie ocieral dupskiem o czyjegos fiuta pod pretekstem "krycia". Do tego symulowanie jak panienki, placz. Gdy ktos zapie**oli glowa o beton, a nie jakas trawe jak na boisku pilkarskim na skateparku to chwile pozniej wstaje i jedzie dalej, a nie symuluje Pilka nozna to bardzo pedalski sport. W jezdzie na bmx i deskorolce nie jestem w stanie znalezc niczego pedalskiego. Moze kiedys ubior ale teraz nawet dresiarze zaczeli nosic rurki , a szczegolnie tzw "pilkarzyki"bo inaczej nie moga por*chac.

SalirSI

2020-06-10, 21:37
Don_Beck napisał/a:

Wiem, że to szkodniki. Chodzi mi o to, że, tysiące czarnych rozwalają sklepy i wszelką inna prywatną własność, a policji nie ma. Tutaj wiać zaangażowanie jakby groźnego przestępcę chwytali.



nikt nie będzie tłumił siłowo takich zamieszek bo to doprowadza tylko do eskalacji konfliktu, a radzę sobie poczytać o technologi namierzania i śledzenia tysięcy "demonstrantów" z powietrza. Nie bez powodu nad tymi strajkami czy jak to tam nazwać krąży po kilka helikopterów i awionetek z odpowiednią aparaturą. Mogą sobie napaść na sklep, obj***ć KFC w kominiarce, ale pół godziny później, 20 ulic dalej ściągnie kominiarkę, wsiądzie do auta, albo wejdzie do domu i cyk, cały materiał nagrany. Nie wiem czy wiecie ale po ostatnich zamieszkach ( które były na dużo mniejszą skalę ) w stanach kilka lat temu aresztowano na podstawie takich nagrań ponad 10 tys osób. Już w 1992 na podstawie tego systemu po zamieszkach w LA aresztowano 12 tys osób, a jest 2020 i technologia jest lata świetlne do przodu. Strajki się uspokoją to się za nich wezmą na spokojnie :P

boo

2020-06-10, 23:22
szlovak napisał/a:

@up:
ale wy k***a jesteście drętwi i do tego przyklaskujecie policji. Nie potraficie docenić prawdziwych sportów i poświęcenia. Sadol schodzi na psy



Sa skateparki i miejsca do tego wydzielone to niech tam wypie**ala a nie niszczy porecz

Barnellini

2020-06-10, 23:41
BongMan1 napisał/a:

Jestem pewien, ze nigdy w zyciu nie zrobiles niczego tak ryzykownego jak ten gosc na deskorolce, a nazywasz to pedalstwem. Ogolnie zauwazylem, ze sadole uwazaja sporty takie jak jazda na BMX, deskorolce za cos niemeskiego, podczas gdy sami czesto chodza grac w pilke nozna, ktora lognicznie myslac jest pedalska w porownaniu do wyzej wymienionych bo niby co sie moze komus tam stac oprocz tego, ze ktos bedzie sie ocieral dupskiem o czyjegos fiuta pod pretekstem "krycia". Do tego symulowanie jak panienki, placz. Gdy ktos zapie**oli glowa o beton, a nie jakas trawe jak na boisku pilkarskim na skateparku to chwile pozniej wstaje i jedzie dalej, a nie symuluje Pilka nozna to bardzo pedalski sport. W jezdzie na bmx i deskorolce nie jestem w stanie znalezc niczego pedalskiego. Moze kiedys ubior ale teraz nawet dresiarze zaczeli nosic rurki , a szczegolnie tzw "pilkarzyki"bo inaczej nie moga por*chac.



Co ty k***a pie**olisz. Wielu zawodowych piłkarzy wykazuje jakieś pedalskie zachowania i zachowują się jak cioty to prawda. Ale jak pomyślę o ziomkach, z którymi się czasami grywało w piłkę to byli to raczej Ci twardzi faceci a nie jakieś pedałki. Na pewno wielokrotnie bardziej męscy niż p*zdy z przydługimi niemytymi włosami i za dużymi ciuchami które jeżdżą na desce. Piłka nożna to jest jak najbardziej sport, w którym są kontuzje, ostre starcia i faule. Przy okazji gra w, której trzeba myśleć ma więcej sensu niż zjeżdżanie na desce po poręczy.
Idąc Twoim tokiem myślenia to co Ci się może stać na desce? Możesz się wyj***ć na głupi ryj na beton za pajacowanie i podejmowanie głupiego ryzyka, że przypie**olisz mordą o chodnik bo Ci się sztuczka nie udała. Jak dla mnie trzeba być lekko opóźnionym, żeby to robić :D
Oczywiście każdy robi to co lubi i ch*j mnie obchodzi czy ktoś jeździ na desce ale pie**olenie, że te debilne sztuczki są bardziej męskie niż piłka trochę mnie wk***iło.

robsonx79

2020-06-11, 00:49
Chodzi o to, że gliniarz stanął na drodze gościa, który nie miał jak zmienić toru jazdy. Potraktowali to jak napaść na policjanta, choć to oczywiście napaść nie była. I teraz dostanie za to 20 lat, żeby prywatne amerykańskie więzienie mogło sobie zarobić. Niby wiemy, że cała akcja to ściema, ale napaść to napaść, i idziesz siedzieć. Nie dziwię się, że tam policję tak napie**alają teraz. Musiało się takich akcji zebrać trochę.

Lolekmko11

2020-06-11, 08:55
Średnia wieku tu to chyba +60 lat :-/

grudzin7

2020-06-11, 12:19
Lolekmko11 napisał/a:

Średnia wieku tu to chyba +60 lat



Nie, po prostu nie wszystkim odpowiadają porozpie**alane poręcze, ławki i pobazgrane sprayem mury w całym mieście. To nie jest "sztuka" to zwykłe sp***olenie umysłowe.

Nikt by się go nie czepiał gdyby jeździł w skateparku, albo gdyby skakał po własnej ławce/poręczy na swoim podwórku. :roll:

Plastykpl

2020-06-11, 13:49
A u nas yo niby k***a lepiej jest? Psy ganiają babcie handlujące jajkami na straganie a naj***nych senatorów i pikietujące lewactwo lgbtzoonekrofilostwo udają że nie widzą.