18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjazd na oponie

yaiba • 2023-02-18, 00:29
Prosty i skuteczny sposób na wyeliminowanie kacapów


Janko

2023-02-18, 00:33
A idź pan w ch*j on dalej śmiga

darek1234

2023-02-18, 04:09
Ta, która nie urodzi więcej głupich kacapSSkich sk***ysynów. Czyli piwo!

silwerbalk

2023-02-18, 06:41
Och nie trzeba zabijać oni się sami zabijają

PabloSkills

2023-02-18, 09:59
Tak przyfasolił, że do tej pory dzwoni mi w uszach.

daniell4

2023-02-18, 10:16
Chłop na snajpera powinien iść.

Juzwa

2023-02-18, 19:20
Miał małą diastemę, teraz ma większą.

Saika

2023-02-18, 19:44
Nosz k***a wszędzie te "kacapy" i "do piachu z nimi". To już się robi żenujące.
Tam też są normalni ludzie próbujący związać koniec z końcem.
I nie, nie bronię ani jednych a ni drugich.
Tylko że co niektórzy bohaterowie co życzą śmierci ect jakoś nie mają nic przeciwko temu że własny rząd rypie ich w dupe na ostro na wszystkim i że może niedługo wyśle jednego i drugiego jako mięsko armatnie w imię szczytnej pomocy "braciom".
Walić że niedługo zabronią ci posiadania auta i zmuszą cenami do pójścia pod most, ch*j tam że za chwilę będziesz wpieprzał robale, ważne że jakiemuś ruskiemu coś się stało.

NosaczPL

2023-02-18, 22:25
Saika napisał/a:

Nosz k***a wszędzie te "kacapy" i "do piachu z nimi". To już się robi żenujące.
Tam też są normalni ludzie próbujący związać koniec z końcem.
I nie, nie bronię ani jednych a ni drugich.
Tylko że co niektórzy bohaterowie co życzą śmierci ect jakoś nie mają nic przeciwko temu że własny rząd rypie ich w dupe na ostro na wszystkim i że może niedługo wyśle jednego i drugiego jako mięsko armatnie w imię szczytnej pomocy "braciom".
Walić że niedługo zabronią ci posiadania auta i zmuszą cenami do pójścia pod most, ch*j tam że za chwilę będziesz wpieprzał robale, ważne że jakiemuś ruskiemu coś się stało.



j***ł ich wszystkich pieś zachód powinien ich wypie**olić na sam księżyc za to jakimi debilami są. Dalej niech myślą ruskie kacapy że są pępkiem świata i nim wszystko wolno i oni to tylko warunki mogą stawiać ptfuu na nich !!

Mors_Nigra

2023-02-20, 04:23
Piękny materiał! Ruskowi się nic nie stało, ale za to polaczkom popękały żyły w dupach w komentarzach. Ten poziom frustracji w nich zawarty jest przecudowny!

lysymisio6969 napisał/a:

chyba wygrajo to wojne.. twarde so



Wygrają, wygrają. Ukraina nie ma ludzi do obrony a sprzęt zachodni w końcu się skończy. Rosja ma od ch*ja ludzi, zginą ci, to wyślą kolejnych, sprzęt produkują na bieżąco, ta wojna jest już skończona.

Adrianadernew

2023-02-20, 09:25
tylko u mnie to nie działa ? Próbuję od kilku dni i jako jedyny filmik na sadolu nie odpala....

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-02-20, 09:33 ]
już powinno działać normalnie ;-)