18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zimowe pływanie

zenobiusz69 • 2015-12-02, 21:29
Jak nazywa się osoba która pływa w grudniu w rzece?





-Ewa Tylman



suche i własne. elo

Igorek95

2015-12-03, 10:02
Ogólnie to ch*j wie jak to z nią było, jest kilka prawdopodobnych wersji

VanHelsingPL

2015-12-03, 10:09
Black Pitt napisał/a:



Nikodem_Szulcc

Wiek: 27

Pozostaje ci życzyć żebyś kiedyś został wypie**olony z rodzinnego domu, założył swoją, spłodził córkę.

Może wtedy dojdzie do twojej pustej pały mentalny gimbusie z czego można się napie**alać a kiedy współczuć. Od dawania piwek takim ch*jowym materiałom nie urośnie penisek, nie staniesz się bardziej męski.



Gryzie glebę? Gryzie. Więc o ch*j chodzi. Współczucie nie przywróci jej życia. Owszem, są tematy gdzie nie ma nawet z czego się nabijać, ten suchar też nie śmieszy ale czarny humor to czarny humor.

Idź robić łańcuszki na fejsbuczku #pray4ewa.

Black Pitt

2015-12-03, 10:15
Cytat:

Idź robić łańcuszki na fejsbuczku #pray4ewa.



twój wiek, pewnie również zawyżony żeby móc się brandzlować na hardzie i znajomość powyższego daje mi pewność że jesteś produktem reformy oświaty czyli gimbozjebem.

dissidentaggressor

2015-12-03, 10:21
Black Pitt napisał/a:



Nikodem_Szulcc

Wiek: 27

Pozostaje ci życzyć żebyś kiedyś został wypie**olony z rodzinnego domu, założył swoją, spłodził córkę.

Może wtedy dojdzie do twojej pustej pały mentalny gimbusie z czego można się napie**alać a kiedy współczuć. Od dawania piwek takim ch*jowym materiałom nie urośnie penisek, nie staniesz się bardziej męski.



Proponuję stworzyć listę pod tytułem "Z czego wypada się śmiać na sadistic.pl". Obecnie panuje następujący trend:
sytuacje, z których można się śmiać:
- śmierć murzyna,
- śmierć ciapaka,
- śmierć w wypadku samochodowym,
- śmierć poprzez porażenie prądem,
- śmierć poprzez uduszenie się własnymi żygowinami,
- itp. itd.
sytuacje, z których nie można się śmiać:
- śmierć naprutej kobiety, która utonęła
- śmierć psa.

C.Z.E.S.I.E.K

2015-12-03, 10:36
@Up

Ogólnie temat śmierci jest zabawny, ale tu należy rozróżnić:
1. Śmierć człowieka (biała rasa, eskimosi + większość azjatów) i gatunków pokrewnych (arab, mudżyn) w każdych okolicznościach. "Akceptowalna, w każdych okolicznościach, choć zwykle przyczyna to głupota i/lub wypadki"
2. Śmierć zwierzaka z jego własnej winy: "Akceptowalne"
3. Śmierć katowanego, porzuconego zwierzaka z winy człowieka: "Nieakceptowalne, co prawda sadystyczne, ale może zachęcać do celowego złego traktowania zwierząt, tylko po to by zabłysnąć materiałem".