topic

Zimouś- chcesz kupić tanio telefon?!

Salieri16000 • 2019-09-11, 12:31
- Jaki masz?
- A jaki chcesz?!

Śmiało od 22-giej sekundy:

sensualna

2019-09-11, 12:48
może chciał przemycić to więzienia :D

_Prime

2019-09-11, 12:56
Telefony pochodzące z kradzieży pewnie, które chciał rozprowadzić po więzieniu. j***ny dobry jest.

Salieri16000

2019-09-11, 13:02
sensualna napisał/a:

może chciał przemycić to więzienia

Popraw błąd, z "to" na "do"...

_Prime napisał/a:

Telefony pochodzące z kradzieży pewnie, które chciał rozprowadzić po więzieniu. j***ny dobry jest.

Do jakiego więzienia?! Czy Wy myślicie, że do pierdla to się wchodzi tak po prostu, jak do sklepu po masło, beż żadnej kontroli?! Osadzony jest sprawdzany kilkukrotnie zanim trafi do celi i nikt nie jest na tyle głupi, żeby targać ze sobą na puchę tyle klamorów, ukrytych tak ch*jowo...

Telefony z kradzieży? A skąd! Sam je zrobił, metodą chałupniczą... I jeszcze jedno- nie, nie jest dobry. Jakby był dobry, to by go nie złapali...

krasnal_hałabała

2019-09-11, 13:21
Salieri16000 napisał/a:

Do jakiego więzienia?! Czy Wy myślicie, że do pierdla to się wchodzi tak po prostu, jak do sklepu po masło, beż żadnej kontroli?! Osadzony jest sprawdzany kilkukrotnie zanim trafi do celi i nikt nie jest na tyle głupi, żeby targać ze sobą na puchę tyle klamorów, ukrytych tak ch*jowo...
Telefony z kradzieży? A skąd! Sam je zrobił, metodą chałupniczą... I jeszcze jedno- nie, nie jest dobry. Jakby był dobry, to by go nie złapali...

Jakby był dobry to by go zjedli.

contracts

2019-09-11, 13:27
Dobrze że nie same note 7 bo by poszedł siedzieć za posiadanie ładunków wybuchowych.

Rannhide

2019-09-11, 13:27
Salieri16000 napisał/a:

Nie wiem gdzie siedziałeś ale chyba w domu, na zakładach w Polsce dragów, dopów i czego tylko chcesz masz od ch*ja. Gorzej jak wniesiesz dragi a się nie pochwalisz i nie odpalisz ziomowi który tam trzyma na tym łapę to będziesz miał widelec w nerki wbijany

:lol:

dmnunited

2019-09-11, 15:23
że w dupie nie schował, to mnie rozczarował...

Salieri16000

2019-09-11, 15:57
Rannhide napisał/a:

Nie wiem gdzie siedziałeś ale chyba w domu, na zakładach w Polsce dragów, dopów i czego tylko chcesz masz od ch*ja. Gorzej jak wniesiesz dragi a się nie pochwalisz i nie odpalisz ziomowi który tam trzyma na tym łapę to będziesz miał widelec w nerki wbijany

Dobrze znam warunki panujące w polskich więzieniach, a Ty najwyraźniej nie zrozumiałeś tego, o czym ja pisałem. ja o telefonach- Ty o dragach...

Budrys2000

2019-09-11, 16:33
No uwal się k***a na p*zdę i nawet nie mrugnij :-P

Egeszege

2019-09-11, 17:25
Ale ma dup do każdej inny fon co by stara się nidowiedziała cwaniaczek A tu zonk sfogier go
dupnoł :roll:

mazga50

2019-09-11, 18:04
A ja bym chciał, żeby mu tak bateryjka się zapaliła w tych telefonach. Gość by się nie uwolnił od ładunku.

intei

2019-09-11, 18:55
Teraz pomyślcie, że ktoś do niego dzwoni. I weź tu bądź mądry i odbierz jakiś

Rannhide

2019-09-11, 19:38
Salieri16000 napisał/a:

Dobrze znam warunki panujące w polskich więzieniach, a Ty najwyraźniej nie zrozumiałeś tego, o czym ja pisałem. ja o telefonach- Ty o dragach...

Ale ja pisałem o wszystkim. "I czego tylko chcesz masz od ch*ja" telefonów nie masz tyle co dragów ale są.

disturbed666

2019-09-11, 20:10
Salieri16000 napisał/a:

no co ty k***a nie powiesz