18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zimą stojąc w korku, sprawdzaj co pojawia się w lusterkach

fantastico • 2016-11-14, 01:58
Zimą nie tylko jest ważne co przed nami, ale i co wyłania się za plecami.



Wyłonienie się z za pleców tira czyni rozbicie samochodów, na skutek czego dochodzi do zatarasowania drogi przed przejazdem innych pojazdów.

TEERRAZ

2016-11-14, 16:27
Co wy sie tak do niego dopie**alacie psy ogrodnicze? Gosciu się bawi j. polskim wychodzi mu to całkiem zajebiscie ale nie trzeba się przyj***ć...

Belmondos

2016-11-14, 17:23
ruskie to maja wyobraźnie. Zapie**ala z 90 po lodzie jakby nigdy nic i ma 50 na 50 ze dzisiaj sie rozjebie

koxynier

2016-11-14, 21:53
nieogarnia mjak mozna tak zapie**alac po takiej drodze

Wiewór

2016-11-15, 01:17
Trzy zasady na ruskiej drodze - najlepszy kierowca to najszybszy kierowca. Hamowanie jest dla pedałów. Gaz ma zakres zero i cała naprzód.

wujekbaniu

2016-11-15, 16:33
Było dwa - trzy lata temu. Mam jeszcze ten kawałek co leci w tle na mp3 w samochodzie od tamtego czasu :D

Ar...........ch

2016-11-15, 17:08
MotoGdynia napisał/a:




Może niech fantastico się wypowie czy bardzo mu wiszą te piwa :) ?
Bo zapewne jak Bongman, ma nasrane na te piwa, a w końcu się wk***i i też pójdzie, a wy później będziecie oglądać słodkie psy od gimbazy, bo jakby ktoś nie zauważył to solidna część ostatniego sadistic.pl to fantastico



Jak widzę jakiś Twój wpis, to od razu przypomina mi się gdy tu płakałeś o jakiejś "sytuacji" na drodze z udziałem Twojego pierdzipęda. Emocje jak na rybach i śmiać mi się z Ciebie chce.