18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ziemia

Moby_Dick • 2018-10-08, 15:57
Co jeśli na Marsie jest woda, ponieważ kiedyś tam żyliśmy i spieprzyliśmy tak mocno klimat, że musieliśmy wysłać w kapsule na Ziemię Adama i Ewę i ta kapsuła okazała się asteroidą, która rozj***ła dinozaury?

bartekmmm

2018-10-09, 00:00
Moja babcia pamięta dinozaury, miała kilka w gospodarstwie, i mówi, że wcale tak nie było.

gustav665

2018-10-09, 00:00
@Dzisiaj, ty teraz na serio? trzeba było nie wagarować na historii.

TłustyManat

2018-10-09, 00:05
KrwawyEric napisał/a:

Teoria ciekawa, ale ludzie są na ziemi od kilkudziesięciu tysięcy lat, a dinozaury wyginęły kilkadziesiąt milionów lat temu :D






Co do samego tematu. Nie ma takiej opcji. Mars zbyt szybko stracił atmosferę (jeśli taka była) aby wytworzyło się na jego powierzchni złożone życie.

Co do samego atmo. Słońce je zdmuchnęło I gdybyśmy zaczęli terraformację tej planety zrobiłoby to ponownie.

Dzieje się tak dlatego ponieważ Mars ma zbyt słabe pole elektromagnetyczne aby wystarczająco chronić swoją powierzchnię.




Pisałem z głowy więc potraktujcie mój post z przymrużeniem oka

x2345x

2018-10-09, 02:17
Kurła dobre pytanie.

Heydash

2018-10-09, 02:43
@TłustyManat ten kolo od naukowego bełkotu pominął że rasistowska część sadola to zupełnie inny chów. Oczywiście lepszy, mądrzejszy, nieprzerwanie biały i nigdy nie skażony innymi genami od zawsze. Też chciał bym być tym lepszym oświeconym rasistą jak reszta ale niestety moje geny przeszły zbyt wiele mutacji i muszę się zadowolić tym co mam... :kawa:

wulfgarval

2018-10-09, 05:23
freaky napisał/a:

Gdyby Adam i Ewa zasiedlili Ziemię 65 mln lat temu, to dziś ludzkość kolonizowałaby sąsiednie galaktyki.


Byśmy nie kolonizowali, ponieważ działamy zawsze ku własnej zagładzie od tysięcy lat. Zawsze.

krilanos

2018-10-09, 10:40
To na bank było za czasów PO :)

antek1g

2018-10-09, 10:58
Przepisales mema z jbzd

InnyName

2018-10-09, 12:15
Polecam ten kanał. Ogólnie ten film mało trafiony jednak dobry do tematu dyskusji. jest gdzieś na kanale film ogólnie mówiący o naszym gatunku który jak napisał wyżej ma dopiero 200tys lat, jest też wspominane o chyba 4 innych gatunkach które mają miliony lat :)
Baardzo fajny kanał, są Polskie napisy

DeJJv

2018-10-09, 14:07
Chciałbym napisać że jesteś głupi ale tak naprawdę nie potrafię zaprzeczyć Twojej wypowiedzi konkretnym argumentem... :D

fieryangel

2018-10-09, 16:12
Jedna z teorii powstania życia sugeruje, że wzięło się ono z Marsa, więc nie widzę w tym nic dziwnego. Za to widzę coś żałosnego, bo to przekopiowany tekst, który widziałem już na dwóch innych stronach...

Dzisiaj napisał/a:



jeszcze wieksze lol :D

naukowcy nie moga powiedziec w 100% co i jak bylo 200 lat temu a ty wiesz co bylo 7 milionow lat temu :D


Jesteś niedoj***ny.

Są metody, które pozwalają oszacować takie rzeczy. Dokładności rzędu 200 lat nie masz, więc nie wiem co ma jedno do drugiego.
Początek Homo Sapiens datuje się wg ostatnich badań na 200- 250 tys. lat temu. Czyli z dokładnością do 50 000 lat k***a! Nie z dokładnością do 200.

Czyli wg twojego zj***nego myślenia nie można określić wieku Ziemi? Wieku wszechświata? Okresu zycia dinozaurów? k***a, leć to powiedz naukowcom, bo niepotrzebne się tym zajmują całe swoje życie...

:ja_pie**ole:

ellsworth

2018-10-09, 19:30
Skądś bezczelnie zaj***ne bez podania źródła, bo niedawno gdzieś to czytałem. Chyba nawet na kwejku...

No ale co do meritum to... mitochondrium. Inteligentnemu człowiekowi to jedno słowo wystarczy, aby sprawę rozstrzygnąć.
.
.
.
.
.
.
Tych całkowicie głupich informuję, że mitochondria, będące organizmem symbiotycznym zredukowanym do organelli komórkowej jest bezpośrednim dowodem na ewolucyjne pokrewieństwo większości żywych organizmów na tej planecie od człowieka zaczynajac, na j***nej pieczarce kończąc.

eMCeONe

2018-10-10, 02:04
Szczerze, nawet nie chcę czytać tych wypocin... ale polecam poszukać najnowszych artykułów odnośnie "okresowego wymierania", które ma miejsce na ziemi. Za przejawy takiej głupoty na głównej i zapewne zaciekawionych komentarzy, wszyscy powinien dostać bilet w jedną stronę na Antarktydę.

krasnal_hałabała

2018-10-11, 18:45
freaky napisał/a:

Gdyby Adam i Ewa zasiedlili Ziemię 65 mln lat temu, to dziś ludzkość kolonizowałaby sąsiednie galaktyki.




Gdyby Adam i Ewa zasiedlili ziemię 65 milionów lat temu to po ludzkości już nie byłoby śladu.

mazga50

2018-10-11, 20:08
freaky napisał/a:

Gdyby Adam i Ewa zasiedlili Ziemię 65 mln lat temu, to dziś ludzkość kolonizowałaby sąsiednie galaktyki.



Może wysłali nie naukowców, ale wybranych oszołomów religijnych, z klucza ich poprawności politycznej.