Zgubić można wszystko - nawet łódkę

Centurion • 2007-11-27, 13:35
Cytat:

Zgubić można wszystko. Potwierdza to wydawana co roku broszura, zawierająca ofertę około stu biur rzeczy zgubionych i znalezionych w Bonn i okolicach.
Każdego roku w Bonn wydawana jest książeczka z adresami okolicznych biur rzeczy zgubionych i znalezionych oraz używanych. Broszura zawiera spis przechowywanych tam przedmiotów. Jej publikacja jest wyczekiwana przez kolekcjonerów oraz poszukiwaczy rzeczy codziennego użytku za niską cenę. Oferta przypomina bowiem pchli targ. Można tam kupić, wymienić lub nawet wypożyczyć najbardziej zaskakujące rzeczy, po które przez ustawowo określony czas nikt się nie zgłosił lub po prostu uniknęły wyrzucenia na śmietnik.

A lista jest długa i szeroka jak Ren, nad którym leży Bonn. Obejmuje prawie wszystko, co można znaleźć w mieście: meble, książki, sprzęty domowe i sportowe, zabawki, płyty, a nawet ubrania. Do hitów oferty jednak bezsprzecznie należy… łódka, porzucona na miejskim trawniku.Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1647421,69,zgubic_mozna_wszystko_nawet_lodke,item.html