18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zguba

AaronSzechter • 2016-02-26, 22:20
U naszych zachodnich gościnnych sąsiadów szok
Niemcy zgubili 130 tys. imigrantów. h*j wie gdzie się podziali...

...podobno gdzieś się ,,ulotnili"

mygyry

2016-02-26, 22:24
130tys to dopiero początek góry lodowej, okaże się, że kolejne 500tys nie jest tam gdzie myśleli

da...........za

2016-02-26, 22:34
Ja uważam że w tym roku to z 10 mln ludzi nawiedzi Europę. Uważam, że w tym momencie czeka na transport do Europy jakieś 1-2 mln, tzn, transportują się ciągle. Nie ma się co powtarzać że to źle wróży. Gdzieś słyszałem że z dolnej Afryki miliony ludzi idzie...

KillerLaugh

2016-02-26, 22:39
O tym samym pomyślałem słuchając radia, zaginionych żydów do tej pory nie mogą się doliczyć.

Loaloa

2016-02-26, 22:49
Polska, biorąc pod uwagę możliwości lokalowe i ekonomiczne mogłaby przyjmować jakieś 100 tys. ludzi rocznie, do czasu opanowania kryzysu. Odciążyłoby to nieco kraje Europy Zachodniej a mieszkańcom tego ponoć Przedmurza Chrześcijaństwa pomogłoby przypomnieć sobie o tzw. wartościach, które rzekomo są nieodłączną częścią kultury chrześcijańskiej.

W Komisji Europejskiej rodzi się plan takiej relokacji, w bólach, bo różnej maści przedstawiciele cebulandii rzucają kłody pod nogi. Rząd w Warszawie niby nie chce imigrantów, ale niedługo będzie szukał poparcia wśród innych krajów UE i nie ma takiej możliwości, żeby je uzyskał, jeśli teraz stanie okoniem i nie zgodzi się na przyjęcie uchodźców.

mygyry

2016-02-26, 23:02
@up opanowaniem kryzysu nazywasz wyludnienie Afryki?, bo jak inaczej sobie wyobrażasz, że niby w którym momencie reszta stwierdzi, że nie jedzie?Jak tak rozdupcą gospodarkę europejską, że już nie będzie po co jechać?

urteusz

2016-02-26, 23:07
Loaloa: Śmieszne jest to, że raczej wartości chrześcijańskie normalnie są wyśmiewane gdzie się da i przy każdej okazji. Ale w tym konkretnym przypadku nie ma / nie macie żadnych wątpliwości się na nie powoływać.

freaky

2016-02-26, 23:07
@Loaloa, Chciałbym kiedyś zobaczyć zdjęcie twojego ryja, komentarze już znam, ale fajnie byłoby dopełnić obrazu i wyrobić sobie ostateczną opinię.

MATTowy

2016-02-27, 00:41
i spadły ceny mydła....

id...........an

2016-02-27, 00:47
h*j h*ja h*jem uczył polskiego

simoni

2016-02-27, 02:53
Może się ulotnili do atmosfery jak tacy jedni w przeszłości.

bli3

2016-02-27, 09:54
nie zdziwiłbym się jakby za parę lat wyszło na jaw, że poszli z dymem.

KlinikaAborcyjna

2016-02-27, 10:05
Loaloa napisał/a:

Polska, biorąc pod uwagę możliwości lokalowe i ekonomiczne mogłaby przyjmować jakieś 100 tys. ludzi rocznie, do czasu opanowania kryzysu. Odciążyłoby to nieco kraje Europy Zachodniej a mieszkańcom tego ponoć Przedmurza Chrześcijaństwa pomogłoby przypomnieć sobie o tzw. wartościach, które rzekomo są nieodłączną częścią kultury chrześcijańskiej.

W Komisji Europejskiej rodzi się plan takiej relokacji, w bólach, bo różnej maści przedstawiciele cebulandii rzucają kłody pod nogi. Rząd w Warszawie niby nie chce imigrantów, ale niedługo będzie szukał poparcia wśród innych krajów UE i nie ma takiej możliwości, żeby je uzyskał, jeśli teraz stanie okoniem i nie zgodzi się na przyjęcie uchodźców.



No a ty postępowy obywatelu UE ile "osób" ugościsz u siebie w domu na swój koszt?

KrisCFC

2016-02-27, 10:17
idźpan napisał/a:

h*j h*ja h*jem uczył polskiego



Zdanie zaczynamy wielką literą, "h*j" piszemy przez "ch", przecinki i kropki też są ważne.

Pozdrawiam.

sir_Alex

2016-02-27, 10:53
oj tam, w latach 40tych XX w. ulotniło im się 6 mln żydów