18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgon na drodze...

stery_srh • 2013-05-22, 22:41
...tym razem silnika - choć o mały włos, byłby również motocyklisty.

Moby_Dick

2013-05-22, 22:52
Trzech murzynów się popsuło w silniku, a czwarty wypadł.

borisklinga

2013-05-22, 23:01
Co sie stało ?

wyjaśniam:

Rozj***ło mu silnik.


jestę ekpertę, dziękuje za uwagę

Kamilp4

2013-05-22, 23:02
Tu się chyba jednak most posypał i zblokował tylne koła, aczkolwiek ekspertem nie jestem :D

stery_srh

2013-05-22, 23:04
Kamilp4 napisał/a:

Tu się chyba jednak most posypał i zblokował tylne koła, aczkolwiek ekspertem nie jestem :D


W tagach masz podpowiedź, gdyby sam filmik nie wystarczył - wyj***ło wał korbowy, ot i cała historia. ;-)

remi1982

2013-05-23, 10:29
Motocyklista po lewej, zapewne musiał zmieniał gacie.

pakicito

2013-05-23, 10:38
uwaga, nie jestem ekspertem:
jebło aż miło

oozyxak0o

2013-05-23, 11:26
borisklinga napisał/a:

Co sie stało ?

wyjaśniam:

Rozj***ło mu silnik.


jestę ekpertę, dziękuje za uwagę


gimbusę

Fa...........um

2013-05-23, 11:33
borisklinga napisał/a:

Co sie stało ?

wyjaśniam:

Rozj***ło mu silnik.


jestę ekpertę, dziękuje za uwagę



A ch*ja nie silnik … mówią w filmiku przecież, że skrzynię biegów i wał kardana.

A tak poza … to ja chyba jechałem kiedyś tą drogą. Wygląda jak "kolco" Petersburga. Ale u nich to wszystkie drogi podobne.

borisklinga

2013-05-23, 12:51
wiesz co to jest sprzęgło kardana ?

zobacz ile tam sie oleju polało, a to co wypadło to wał korbowy

brawo

Zgon14

2013-05-23, 15:20
Oj tam, zaraz ja...

kutasso

2013-05-23, 17:25
Ładnie osrał drogę

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-23, 17:26
Ja pie**olę, mechanicy z sadistica... Na ulicy leży wałek z trybami z skrzyni biegów, a dla nich to wał korbowy... A jeszcze k***a innych poprawiają... @borisklinga, to nie jest golf z fwd.

EDIT:

I co k***a znaczy tag "ma3" :wtf: Jak już to "маз".

stery_srh

2013-05-23, 19:41
Dżamal napisał/a:

Ja pie**olę, mechanicy z sadistica... Na ulicy leży wałek z trybami z skrzyni biegów, a dla nich to wał korbowy... A jeszcze k***a innych poprawiają... @borisklinga, to nie jest golf z fwd...


Poluzuj szelki. Niewątpliwie jebnąłem babola, bo faktycznie rozleciała się skrzynia biegów - widzę to teraz, jak obejrzałem filmik ponownie, na trzeźwo. Wczoraj jak go wstawiałem, będąc po kilku browarach, po prostu napisałem to, co mi przyszło pierwsze do głowy, bez większego zagłębiania się. Jednak ten największy element, który mi się skojarzył z wałem korbowym, to w rzeczywistości wałek główny skrzyni biegów.
@borisklinga - w skrzyni biegów ciężarówki takich gabarytów, może być sporo ponad 10l oleju. Ale dzięki za wsparcie. ;-)

Dżamal napisał/a:

...EDIT:

I co k***a znaczy tag "ma3" :wtf: Jak już to "маз".


Gówno. Chyba cię popie**oliło jak myślisz, że ktoś będzie w wyszukiwarce wpisywał cyrylicę. Już to widzę, jak ktoś przełącza sobie układ klawiatury na rosyjski i klepie cyrylicą. Uwierz mi, że mnóstwo osób pisze w ten sposób jak to zrobiłem. Osobiście spotkałem się z tym, że piszą tak nawet goście zza wschodniej granicy, mając do dyspozycji polski układ klawiatury. Jeżeli ty nie wiesz o co chodzi, to twój problem. :mrgreen: