18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

CrazyEdek

2019-01-16, 10:58
Można by było popracować nad znakiem wodnym w playerze.

Centurion

2019-01-16, 11:03
Uploader filmów na mobilnej wersji nie był jeszcze ruszany nawet

A znaków wodnych nie będzie ani na filmie ani w samym playerze ani na zdjęciach ;) bo po co?

CrazyEdek

2019-01-16, 11:08
Centurion napisał/a:

Uploader filmów na mobilnej wersji nie był jeszcze ruszany nawet



A znaków wodnych nie będzie ani na filmie ani w samym playerze ani na zdjęciach bo po co?



Chociażby dla reklamy forum. Fajnie by było zobaczyć Nasze logo na innej stronie na przykład, ale jak nie to nie. Przeżyję :hitler:

~Velture

2019-01-16, 11:17
Mi chodzi o to:






Wiewór

2019-01-16, 14:06
Co się stało się z przyciskiem ignoruj??

Nie ma jak szybko wyj***ć tematów, które nas nie interesują!

~Ludomir

2019-01-17, 00:08
Ogarnijcie w końcu listę emotek na SB, bo znalezienie tam czegoś to jakiś koszmar.

~PowerBoBass

2019-01-17, 00:18
Ludomir napisał/a:

Ogarnijcie w końcu listę emotek na SB, bo znalezienie tam czegoś to jakiś koszmar.



A jakaś propozycja jak to zrobić? Bo OK, jestem również za tym, jednak usunięcie wg kogośtam rzadko używanych emotek to rzecz nie do przyjęcia, poza dwoma dublami wszystkie są unikatowe. Pogrupowanie? No powodzenia, większość przedstawia zupełnie inne odczucia/sytuacje, więc to również ciężki temat. Pogrupowanie w rodzaj emotek, np. buźki, animowane, facepalmy, no k***a nie wiem, może coś w tę stronę. Miło by było, gdyby ktoś coś więcej napisał, aniżeli "ej weźcie to ogarnijcie". Ludo, bez urazy.

~Sunday

2019-01-17, 00:26
użyszkodnicy z prawie dekadą stażu :roll: wchodzisz w ten burdel raz, potem drugi i mniej więcej wiesz co, gdzie i jak.
nie szukajcie na siłę :-P

~Velture

2019-01-17, 10:17
Przy szybkiej odpowiedzi coś się jebie i chowa komentarze po dodaniu a nie jak kiedyś.


Ne...........ro

2019-01-17, 11:34
A ja mam taki pomysł na emotki, żeby podzielić je na rozwijane sekcje po parę emotków, wtedy będą bardziej zapamiętywalne.

Będzie wiadomo, że coś tam jest w sekcji 4 a coś w 2 zamiast 10 linijka 4 emotka od prawej :krejzi:

Fa...........um

2019-01-17, 21:45
Centurion, nie jestem przekonany czy różowy kolor dla płci kobiecej to dobry pomysł. Będzie wielka zabawa w zmienianie płci i tęcza na foum ;)

is...........ay

2019-01-17, 21:59
@up: Już to widzę. Te rzesze użyszkodników zmieniających płeć dla tęczy. :roll:

:homer:

Fa...........um

2019-01-17, 22:01
isitsaturday, Ty ch*ju.




Wiewór

2019-01-18, 07:51
Gdzie jest przycisk ignoruj!!!! :(
X