18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgadnij zakończenie odc. 1

~Velture • 2019-04-09, 09:06
Na dzisiejszym filmiku widzimy podnośnik podnoszący coś.

Do wygrania kilo kartofli. Czy nasi uczestnicy są gotowi?
Zaczynamy!

Co się stanie?
a) dźwig się wypie**oli w prawą stronę.
b) dźwig się wypie**oli w lewą stronę i spadnie w dół.
c) podnoszone coś się zerwie, spadnie na dół i przyjebie w samochód.
d) coś totalnie z p*zdy innego


bacio

2019-04-09, 09:28
W tych krajach gównem płynących istnieją jakieś badania techniczne samochodów ciężarowych? Każdy rozpie**ol z udziałem ciężarówki jak filmik powyżej jest właśnie spowodowany przez niedziałające hamulce. Jak oni tam jeżdżą?

de_Sade

2019-04-09, 09:37
Cóż są minusy, są i plusy. W takim kraju, gdzie śmierć czai się za każdym rogiem, nabierasz stoickiego dystansu do życia. Gość na skuterze przejechał, jakby to był już trzeci widziany przez niego tego dnia wypadek.

IOI

2019-04-09, 09:37
bacio napisał/a:

W tych krajach gównem płynących istnieją jakieś badania techniczne samochodów ciężarowych? Każdy rozpie**ol z udziałem ciężarówki jak filmik powyżej jest właśnie spowodowany przez niedziałające hamulce. Jak oni tam jeżdżą?



nie jezdziles widac ciezarowka, bo nie wiesz ze hamulce mozna spalic jadac z gorki
btw. ja tez nie jezdzilem

lm65

2019-04-09, 10:05
Liczyłem na to, że spadnie samolot :) no, ale takie zakończenie też może być.

TeaWithLemon

2019-04-09, 10:21
skuterzysta orzukal przeznadczenie.. :P

McQurwa

2019-04-09, 10:22
ta podpowiedź d) była bardzo kusząca

nowynick

2019-04-09, 11:06
Rozumiem zj***ne hamulce, ale wrzuciłby dwójkę i wyłączył silnik to dwie opcje:
1)samochód stanął dęba a przynajmniej ostro zwolnił
2)we wstecznym lusterku widać skrzynię biegów we fragmentach, można kontynuować ostatnią modlitwę

andrzejrobert75

2019-04-09, 11:10
Za opis krata się nalezy,tego się nie spodziewałem,

IOI

2019-04-09, 11:45
nowynick napisał/a:

Rozumiem zj***ne hamulce, ale wrzuciłby dwójkę i wyłączył silnik to dwie opcje:
1)samochód stanął dęba a przynajmniej ostro zwolnił
2)we wstecznym lusterku widać skrzynię biegów we fragmentach, można kontynuować ostatnią modlitwę



a wiesz ze w ciezarowce jak zgasisz silnik to nic nie zrobisz bo nie ma pneumatyki?
w ciezarowce jak sie ma to sie hamuje retarderem (silnikiem)


Budrys2000

2019-04-09, 11:46
O w p*zdę, ale rozpiździec

Wiewór

2019-04-09, 12:11
Nie zgadłem. Nie spodziewałem się takiego zakończenia. :-D

Janusz_k

2019-04-09, 14:29
IOI napisał/a:

a wiesz ze w ciezarowce jak zgasisz silnik to nic nie zrobisz bo nie ma pneumatyki?


Nie tak od razu, są zbiorniki powietrza.
A film faktycznie mocno zaskakuje zakończeniem, reakcja kibelka też bezcenna :)


camson

2019-04-09, 14:48
Łuuuuhuuuuu zgadłem. Gdzie po ten kilogram irysów się zgłosić?

Hasky128

2019-04-09, 15:19
IOI napisał/a:

a wiesz ze w ciezarowce jak zgasisz silnik to nic nie zrobisz bo nie ma pneumatyki?
w ciezarowce jak sie ma to sie hamuje retarderem (silnikiem)

\

Pneumatyczny układ hamulcowy
W przyczepach ciężkich, w pojazdach ciężarowych, a także pociągach stosuje się układy hamulcowe pneumatyczne. Układ hamulcowy pneumatyczny utrzymuje wysokie ciśnienie w układzie. Hamulec pneumatyczny hamuje, gdy ciśnienie spada. Spadek ciśnienia następuje, gdy kierowca ur*chamia hamulec, który ur*chamia zawór pneumatyczny zmniejszający ciśnienie w układzie, co powoduje uruchomienie hamulców kół. Do podtrzymania ciśnienia w układzie hamulcowym służy sprężarka (najczęściej napędzana silnikiem pojazdu). Zaletą układu pneumatycznego jest to, że po zatrzymaniu silnika kierowca może jeszcze zatrzymać pojazd oraz przy zerwaniu przewodów pneumatycznych hamulec natychmiast zacznie działać i zatrzyma pojazd.


Czyli nawet jak zgasi, zgubi. wypadnie , potnie, zostawi na gazie to i tak układ zacznie hamować. Urwanie homoseksualisty hamulca mogłoby spowodować brak reakcji.