18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zestaw VR za 90zł - Poradnik

JackQuack • 2015-12-15, 21:02
Hej, parę dni temu wstawiłem tutaj prezentację VR - teraz mam dla was wszystkich poradnik krok po kroku, jak już od 90zł możecie ustawić własny VR.

Obiecuję, że to ostatni filmik w najbliższym czasie. Koniec spamowania z mojej strony!



szpajder

2015-12-15, 21:06
Świetna opcja!

PS
Jak to jest możliwe, że masz rudą brodę i włosy koloru blond?

Boss-man

2015-12-15, 21:10
Synek czy Ty się w lustrze czasem przeglądasz ?

KI...........R3

2015-12-15, 21:33
@Up butelki sprzedał.

maderfakermen

2015-12-15, 22:56
Materiał zacny, konkretny. W pewniej chwili nawet przeszło mi przez myśl, żeby sobie to sprawić. I spoko. Ale wytłumacz mi po ch*j ludzie zapuszczają wieśniacką brodę i robią pie**olnik na czubku głowy. Tylko po to, żeby wyglądać jak pie**olony hipster? Nie pojmuję.

ps. zgól brodę :szydera:

Skittles95

2015-12-15, 23:05
Maderfakermen napisał/a:

Materiał zacny, konkretny. W pewniej chwili nawet przeszło mi przez myśl, żeby sobie to sprawić. I spoko. Ale wytłumacz mi po ch*j ludzie zapuszczają wieśniacką brodę i robią pie**olnik na czubku głowy. Tylko po to, żeby wyglądać jak pie**olony hipster? Nie pojmuję.

ps. zgól brodę :szydera:



pie**olnik faktycznie jest, to okres przejściowy - finalnie chce mieć kuca (nie wiem czy to lepiej czy gorzej w sumie xD)

Broda jest spoko, ruda taka, unikalna, nie wiem co w niej złego :(

Dzięki za wsparcie materiału piwerkiem!

Da...........oo

2015-12-16, 01:11
Stary coś pięknego...

ale oczy do wymiany po kilku dluzszych grach :D

fyrku

2015-12-16, 01:36
"finalnie chce mieć kuca" - o ja pie**olę, kolejny klon na mieście.
Ja pie**olę, ja zapuściłem brodę po raz pierwszy, jak im k***a nawet prze głowę nie przeszło by to zrobić. Ba, może ich nawet nie było na świecie. A teraz, muszę się k***a opamiętywać i golić, by nie wyglądać jak jedn z was z brodą , kucem i jeszcze rurkami czy innym gównem. Jak ludzi bardzo musi popie**olić, by zobaczyć jakiegoś zj***nego jacykowa i jak lemingi biec do sklepu czy do fryzjera? Jak ronaldo czy inny wasz ulubiony pie**olec zje gówno , to też wszyscy będziecie sobie srać do mordy?

Co do filmu się nie wypowiem , bo dopiero włączam.

Speedtroll

2015-12-16, 02:44
^ale śmieszny ból dupy, szczególnie że swój wygląd uzależniasz od kilku pedałów w rurkach na ulicy XD swoją drogą właśnie każda osobę z długimi włosami i brodą porownałeś do jacykowa i jego fanów, tego jeszcze nie było

kaiel

2015-12-16, 05:42
po telefonie pod powieki ,taką nokię 3310 i jest jak w Tronie

Sothoth666

2015-12-16, 07:07
O czym nie było powiedziane - do poprawnego działania smartfon musi być wyposażony w żyroskop (obrót głowy powoduje obrót obrazu) i czujnik Halla (działanie przycisku magnetycznego)

Xx...........oJ

2015-12-16, 07:17
:homer: Ja pie**ole, co was obchodzi jak ktoś wygląda? Jesteście jakimiś pedałami, że wszyscy faceci muszą wyglądać tak jak wam się to podoba, czy co?

rafal_etz

2015-12-16, 07:38
Filmik fajny ale autor jakis zj***ny wystarczy na typa popatrzec, j***ni hipsterzy haha p*zdeczki:D