18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zespół niespokojnego krocza

KillerLaugh • 2017-04-24, 13:22
Jak często bez wzbudzania podejrzeń można przypisywać tzw. pomroczność jasną przybyszom z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy dopuszczają się przeróżnych występków? Chyba wyczerpano limit, dlatego szwedzki sąd postanowił pójść o krok dalej.



Sąd chyba zbagatelizował słowa Leona Eisenberga, psychiatry, który odkrył i pierwszy opisał syndrom ADHD i który kilka miesięcy przed swoją śmiercią przyznał, że tak naprawdę...wymyślił tę chorobę.

Maxi96

2017-04-24, 17:48
Alkapone napisał/a:

Czy te j***ne muslimy nie wymyslily innych imion poza abdulem i mohammadem?

Zgaduje że myśleć to oni za bardzo nie potrafią.

Mordred

2017-04-24, 18:04
Jak mówi stare żydowskie przysłowie "Nie ma gwałtów jest seks niespodzianka"

MajsterCF

2017-04-24, 18:05
Ma ktoś link do tego nagranego filmiku? :D

Blendzioł

2017-04-24, 18:08
kiedy szwedzi zaczną robić porządek z sędziami wydającymi takie wyroki? nie wiem ta dziewczynka nie ma żadnych mężczyzn w rodzinie już same poprzerabiane półpedały sikający na siedząco zostały?

@silvsky
tak bedziesz mial gdzie wracac, potomkow wikingow tak przerobili to i z potomkami chlopow panszczyznianych dadza sobie rade.

PanzerKraken

2017-04-24, 19:17
A ja się pytam gdzie był kapitan szwecja ?? Gdy biedny imigrant ładował w kakao czternastoletniej szwedce

tranzystor

2017-04-24, 20:21
Velture napisał/a:

Ja bym dziewczynkę jeszcze ukarał za seks pozamałżeński z biednym uchodźcą poprzez ukamienowanie wedle prawa szariatu.

Widzicie jaki jestem nowoczesny i tolerancyjny?




Przecież Islam to zaprzeczenie nowoczesności i tolerancji, więc nie wiem czemu na siłę w Polsce jest łączony z tymi pojęciami. Nowoczesność UE jest przeciwieństwem Szariatu, dlatego kolorowa dzicz tak walczy z Europą.

jebiewdupelewaka

2017-04-24, 21:42
Ciężko jest o oficjalne dane i źródło ponieważ w szwecji i niemczech , szczerze to w większości europy
jest coś takiego jak cenzura, oficjalnie mówi się o tym że ,,niewygodne,, statystyki są nie wykonywane , lub jest zakaz ich publikowania,
myślę że opisane zdarzenie jest prawdziwe

czlowiekBez1kosci

2017-04-24, 22:48
Szwedzi w większości mają syndrom sztokholmski - proste wytłumaczenie tej całej patologii, to ich po prostu kręci, jak są szmaceni i pozbawiani godności na własnym podwórku. :loldev:

Wiewór

2017-04-25, 08:50
Widzę, że macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Z tekstu wynika, że sama bardzo chętnie dała się wzbogacić kulturowo. Nadstawiła mu otworek nr 1 bez sprzeciwu. Powiedziała "nie" jak chciał pojechać w kakało.
Także tu nie ma żadnego gwałtu.
Nie dość, że ją porządnie przer*chał w każdy otwór to jeszcze dostanie za to 30k. Nie ma na co narzekać.
A następnym razem może się zastanowi czy należy dawać dupy dzikusowi. Zapewne chciał w kakao bo to były najbliższe doznanie przypominające kozę.

philiphser

2017-04-25, 13:45
Jak bede juz na emeryturce zrobie sobie liste pedofilow i bede ich skutecznie odprawial na tamten swiat :)


eloco

2017-04-25, 21:28
To są właśnie szwedzi, ten naród i ci obywatele są bardzo łagodnymi i miłymi ludzmi, ale z tego co widać to są aż za łagodni

Moncler2115

2023-07-09, 19:34
ta 14 latka pewnie daje teraz dupy takim abdulom z kataru czy innego wyp*zdowa, ale ch*j z nią i innych szwedkami, mają to na co zasłużyły

pewnie jej się podobało a w przyszłości wyjdzie za tego mrocznego rycerza który ją wyzwolił i wzbogacił :-)

krzysieks997

2023-07-24, 19:32
Moncler2115 napisał/a:

ta 14 latka pewnie daje teraz dupy takim abdulom z kataru czy innego wyp*zdowa, ale ch*j z nią i innych szwedkami, mają to na co zasłużyły
pewnie jej się podobało a w przyszłości wyjdzie za tego mrocznego rycerza który ją wyzwolił i wzbogacił



Nie znam sytuacji ale się wypowiem. Szwedki zasłużyły czy ich władza im to zgotowała? Pytam poważnie, bo tam nie byłem.