18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zemsta na kochasiu

Barnellini • 2020-08-30, 11:55
Opis wg źródła poniżej. Tłumaczenie google więc błędy stylistyczne proszę zgłaszać do Alphabet Inc. ;)
"Do incydentu doszło w Omsku.Według śledczych podejrzany, dowiedziawszy się o niewierności swojej żony rok temu, o 3 nad ranem, wziął dwa noże i siekierę, przyszedł do domu, w którym mieszkał 29-letni rywal i zaczęli na niego czekać. Gdy o 6 rano pod dom podjechał młody człowiek pracujący jako taksówkarz, podejrzany zaatakował go i przy wejściu zadał wiele obrażeń nie dających się pogodzić z życiem.
Po morderstwie podejrzany wsiadł do swojego samochodu Honda i próbował uciec, ale utknął w rowie. Następnie podpalił samochód i sam przeszedł przez ogrodzenie jednego z prywatnych domów, gdzie schował się w garażu. Tutaj został wyprzedzony przez funkcjonariuszy policji.
Sprawa karna została wszczęta na podstawie 105 kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej."


Halman

2020-08-30, 11:59
Barnellini napisał/a:

...przy wejściu zadał wiele obrażeń nie dających się pogodzić z życiem...

...schował się w garażu. Tutaj został wyprzedzony przez funkcjonariuszy policji.


Błagam, tylko nie rób tutaj drugiego fantastico :->
a wracając do tematu.. każda zemsta za zdradę to według mnie przejaw własnej słabości, nieudolności... ktoś zaoferował twojej babie więcej niż ty w seksie? Pogódź się z tym że są sprawniejsi, kreatywniejsi, chętniejsi, młodsi...

zbynekmaslanka

2020-08-30, 12:09
~Halman napisał/a:

każda zemsta za zdradę to według mnie przejaw własnej słabości, nieudolności... ktoś zaoferował twojej babie więcej niż ty w seksie? Pogódź się z tym że są sprawniejsi, kreatywniejsi, chętniejsi, młodsi...


Ten co leży i kwiczy na plecach okazał się kreatyniejszy, chetniejszy i młodszy" ... fakt starszy już nie będzie

Barnellini

2020-08-30, 12:12
Halman napisał/a:

Błagam, tylko nie rób tutaj drugiego fantastico
a wracając do tematu.. każda zemsta za zdradę to według mnie przejaw własnej słabości, nieudolności... ktoś zaoferował twojej babie więcej niż ty w seksie? Pogódź się z tym że są sprawniejsi, kreatywniejsi, chętniejsi, młodsi...



Hahahah. Nie. Fantastico styl lubiłem ale kopiował nie będę. To jest tłumaczenie google. Zaraz edytuję opis.

niemamskarpet.

2020-08-30, 12:16
przecież to baba k***a, "suka nie da pies nie weźmie"

Attero132

2020-08-30, 12:52
Piździelec dał babie się puścić, a teraz dwa życia przekreślił.

Mirajne

2020-08-30, 17:07
Szkoda zabitego typa. Mam nadzieję, że temu niedojebowi z nożem dobrze dupę w więzieniu przemaglują. k***a zamiast z honorem odejść od żony, wykazać się hartem ducha, to ten jak byle sebix już leci innych zabijać. Żenujące.

Justynka99

2020-08-30, 17:20
zbynekmaslanka napisał/a:

Ten co leży i kwiczy na plecach okazał się kreatyniejszy, chetniejszy i młodszy" ... fakt starszy już nie będzie



Tylko, czy czyjąś sytuację to poprawiło? Ten zdradzony nie będzie miał żadnej kobiety przynajmniej ze 20 lat, a żona i tak sobie kogoś znajdzie. Zamiast mordować mógł po prostu się rozwieść i za chwilę samemu poznać kogoś "kreatywniejszego, chętniejszego i młodszego".

saves

2020-08-30, 18:19
~Halman napisał/a:

Błagam, tylko nie rób tutaj drugiego fantastico
a wracając do tematu.. każda zemsta za zdradę to według mnie przejaw własnej słabości, nieudolności... ktoś zaoferował twojej babie więcej niż ty w seksie? Pogódź się z tym że są sprawniejsi, kreatywniejsi, chętniejsi, młodsi...



To nie do końca tak. Ty pracujesz, łożysz, utrzymujesz, a ona znajduje innego ku*asa, bo ty "nie masz dla niej czasu". Gdyby moja odstawiła taki numer, to krótka piłka - walizka i wypie**alaj. Jak cię r*cha, to niech i utrzymuje. Na zasadzie "wszystko albo nic", a nie, ty płacisz, a inny dupczy za friko.

zbynekmaslanka

2020-08-30, 19:47
Justynka99 napisał/a:

Tylko, czy czyjąś sytuację to poprawiło?



Bez obawy z pewnoscią tak postąpią "faceci" z ery tiktoka, i jeszcze pomogą kochankowi wnieść jego meble do swojego mieszkania i wręczą kluczę i kartę biedronki.
Tutaj typ postąpił prawidłowo ... jedyny błąd ze dał się złapać .

korowiow777

2020-08-30, 20:59
~Halman napisał/a:

Błagam, tylko nie rób tutaj drugiego fantastico
a wracając do tematu.. każda zemsta za zdradę to według mnie przejaw własnej słabości, nieudolności... ktoś zaoferował twojej babie więcej niż ty w seksie? Pogódź się z tym że są sprawniejsi, kreatywniejsi, chętniejsi, młodsi...



Sorry, debilny komentarz. By zaoferować mojej kobiecie coś więcej w seksie to moja kobieta musiałaby się z nim zerżnąć. Czyli musiałaby chcieć się z nim zerżnąć nie wiedząc jak się r*cha. Nie za bardzo z tą Twoją logiką.


kawior2007

2020-08-30, 22:16
Babę powinien pokroić, a nie chłopa

LaChupacabra

2020-08-30, 22:37
Gdyby wiedział, że zginie nie marnowałby całej nocy w robocie.

Psilocke

2020-08-31, 00:29
Ino co ten chłop winny?
Mógł nawet nie wiedzieć że ona ma męża.
Ja swojej kiedyś zapowiedziałem, że jeśli mnie kantem puści to z kochankiem jeszcze się wódki napije a ją wywiozę do lasu.
Bo jak ktoś wcześniej wspomniał "pies nie weźmie jak suka nie da".