18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zemsta na kiblarzach...

Halman • 2020-05-13, 06:26

mnie osobiście sie podobało... :amused:

mygyry

2020-05-13, 08:02
Kibel nie jest najwierniejszym przyjacielem człowieka, sp***olił a je zostawił :amused:

Pierre_Dolec

2020-05-13, 08:25
Jak to miło popatrzeć jak skuterowcom dzieje się krzywda, jeszcze do tego głupim dz**kom

bercisko

2020-05-13, 09:15
mygyry napisał/a:

Kibel nie jest najwierniejszym przyjacielem człowieka, sp***olił a je zostawił



Witać skuter ma więcej pod głowicą niż te dwie p*zdy pod czaszką razem wzięte.

THER1899

2020-05-13, 10:52
Amba Fatima są motop*zdeczki i ich ni ma :D

AN...........or

2020-05-13, 11:05
Elegancko, czy możesz być coś gorszego niż dziurawiec prowadzący kibel w kolorze różowym ? Mam nadzieję że wyeliminował ją z ruchu na stałe

Sololine

2020-05-13, 11:21
I dlatego ja nie szanuję kierowców samochodów. Najgorszy sort w Polsce. Dlatego na kierownicy mam zamontowane spiczaste szpilki. Jest korek, ja na motorze a jakiś król szos stoi za bardzo na środku. Myślę sobie, dobra gnój chcesz się bawić, okej. Wciskam się tak że na boku samochód robi mu się przerywana srebrna linia. Oczywiście lusterko dostaję z kopa a na szybę od tej łajzy leci duża flegma i cyk, lecę dalej. Prawie za każdym razem wyskakują z tych samochodów i mi machają a ja serdecznie odpowiadam, do zobaczenia frajerze.

Halman

2020-05-13, 11:26
@Sololine,
a ty nie jesteś taka wersja poligona6 tyle że ukierunkowana na nienawidzenie kierowców samochodów?

PaleStale

2020-05-13, 11:30
i od razu dzień staje się lepszy :)

Grochus

2020-05-13, 11:33
Sololine napisał/a:

I dlatego ja nie szanuję kierowców samochodów. Najgorszy sort w Polsce. Dlatego na kierownicy mam zamontowane spiczaste szpilki. Jest korek, ja na motorze a jakiś król szos stoi za bardzo na środku. Myślę sobie, dobra gnój chcesz się bawić, okej. Wciskam się tak że na boku samochód robi mu się przerywana srebrna linia. Oczywiście lusterko dostaję z kopa a na szybę od tej łajzy leci duża flegma i cyk, lecę dalej. Prawie za każdym razem wyskakują z tych samochodów i mi machają a ja serdecznie odpowiadam, do zobaczenia frajerze.



@Sololine wstawaj zesrałeś się.

AndyC

2020-05-13, 11:39
Sololine napisał/a:

I dlatego ja nie szanuję kierowców samochodów. Najgorszy sort w Polsce. Dlatego na kierownicy mam zamontowane spiczaste szpilki. Jest korek, ja na motorze a jakiś król szos stoi za bardzo na środku. Myślę sobie, dobra gnój chcesz się bawić, okej. Wciskam się tak że na boku samochód robi mu się przerywana srebrna linia. Oczywiście lusterko dostaję z kopa a na szybę od tej łajzy leci duża flegma i cyk, lecę dalej. Prawie za każdym razem wyskakują z tych samochodów i mi machają a ja serdecznie odpowiadam, do zobaczenia frajerze.



Hahahaha. Co za debil :D Ale pie**olisz bzdury. Lubisz sobie pofantazjować chłopcze. Tablic rejestracyjnych rozumiem nie masz a monitoring nie istnieje? (nie odpowiadaj, wiem jaka jest odpowiedź)

Ziemia do Sololine. Tracimy z tobą kontakt. k***a aż mi się humor poprawił jak przeczytałem tą historyjkę z dupy wziętą :D

Nyrewesa

2020-05-13, 12:22
U nas w Polsce górnicy będą protestować, a w Brazylii mają już autonomiczne skutery. Jesteśmy 100 lat za Silvami.

Janusz_k

2020-05-13, 12:24
Sololine napisał/a:

Dlatego na kierownicy mam zamontowane spiczaste szpilki. Jest korek, ja na motorze a jakiś król szos stoi za bardzo na środku. Myślę sobie, dobra gnój chcesz się bawić, okej. Wciskam się tak że na boku samochód robi mu się przerywana srebrna linia


A ja mam na takich durni jak Ty łyżkę do opon, lepsza od pałki teleskopowej.
A teraz wracaj na drzewo bo tam twoje miejsce.


AndyC

2020-05-13, 13:17
Nyrewesa napisał/a:

U nas w Polsce górnicy będą protestować, a w Brazylii mają już autonomiczne skutery. Jesteśmy 100 lat za Silvami.



Gdzie tu korelacja? Umieram z ciekawości. Co mają wspólnego strajkujący górnicy z autonomicznymi skuterami.

I najważniejsze pytanie co robi laptop w kuchni. Wyraźnie było mówione, że masz go tam nie brać :D