18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ze świata rowerzystów...

Halman • 2022-05-06, 02:31

ciekawe czy go zwyzywał od głupiego pedalarza..? :-D

Zbysław

2022-05-06, 02:35
Kiedyś to można było z całej siły klamkę cisnąć i było tylko hrrŕwrrrpiii
ale weszły fałbrejki w 98r i wystarczy z czuciem dwoma palcami letko

baronturbina

2022-05-06, 07:31
Te k***y maja zet nawet na tramwajach. Znając kacapow to na wojnę je zawiozą. Przez nich wizerunek Zorro ucierpiał !

Halman

2022-05-06, 07:38
baronturbina napisał/a:

Te k***y maja zet nawet na tramwajach.


o k***a faktycznie.. z resztek mózgów to im teraz tylko zindoktrynowane łajno zostało. ciekawe czy 9 maja każdy kacap dostanie butelkę wódki żeby mógł poświętować z putinem zbiorową mobilizację w wojnie z faszystami

baronturbina

2022-05-06, 08:01
Halman napisał/a:

o k***a faktycznie.. z resztek mózgów to im teraz tylko zindoktrynowane łajno zostało. ciekawe czy 9 maja każdy kacap dostanie butelkę wódki żeby mógł poświętować z putinem zbiorową mobilizację w wojnie z faszystami


Butelkę wódki, olej słonecznikowy i konserwę. A i broszurkę partyjną z wyrazem wdzięczności za zasługi dla majteczki rosyji.

alucard321

2022-05-06, 08:11
Uważam, że Putin powinien rzuć gnój, ale jednocześnie rozumiem dlaczego u nich większość ludzi popiera ten atak. Jak nie będą popierać, to będą ich w gułagu rżnąć w dupsko.

htp

2022-05-06, 09:32
alucard321 napisał/a:

Uważam, że Putin powinien rzuć gnój, ale jednocześnie rozumiem dlaczego u nich większość ludzi popiera ten atak. Jak nie będą popierać, to będą ich w gułagu rżnąć w dupsko.



Popierają, bo im się wmawia bzdury. człowiek radziecki uważał np., że
- ludzi na Zachodzie chodzą lepiej ubrani, bo to kapitaliści, którzy wykorzystują robotników.
- w sklepach za granicą jest pełno towaru, bo ludzi nie stać na kupowanie, a w Rosji jest tak tanio i są tak wysokie zarobki, że wszystko wykupią.
- pomagają całemu (postępowemu) światu, dlatego czasem czegoś brakuje
- wszyscy (szczególnie pedały, masoni itp.) się na nich uwzięli, bo są ostoją sprawiedliwości, postępu, religii itd. Nie dadzą się poniżać i wstaną z kolan (a to akurat znajome)
I tak im zostało.

alucard321

2022-05-06, 09:40
htp napisał/a:

Popierają, bo im się wmawia bzdury. człowiek radziecki uważał np., że
- ludzi na Zachodzie chodzą lepiej ubrani, bo to kapitaliści, którzy wykorzystują robotników.
- w sklepach za granicą jest pełno towaru, bo ludzi nie stać na kupowanie, a w Rosji jest tak tanio i są tak wysokie zarobki, że wszystko wykupią.
- pomagają całemu (postępowemu) światu, dlatego czasem czegoś brakuje
- wszyscy (szczególnie pedały, masoni itp.) się na nich uwzięli, bo są ostoją sprawiedliwości, postępu, religii itd. Nie dadzą się poniżać i wstaną z kolan (a to akurat znajome)
I tak im zostało.



Ruski ch*j w dupie jest dla mnie większym argumentem

baronturbina

2022-05-06, 12:46
alucard321 napisał/a:

Ruski ch*j w dupie jest dla mnie większym argumentem


Umówmy się że twoja dupa, twoja sprawa. Jakiego tam ch*ja przyjmiesz i jakim będzie argumentem, zostaw może dla siebie.

marcino_zly

2022-05-06, 14:39
alucard321 napisał/a:

Ruski ch*j w dupie jest dla mnie większym argumentem



Ekhm, to ile ich miałeś że rosyjskiego wybrałeś?
Tfu

pipi71

2022-05-06, 18:00
co wy się kłocicie? piszecie farmazony, a tu jest pokazany piękny dzwoneczek cyklistów