18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ze skutera na wózek

~DMT • 2017-02-23, 23:32
Paraliż dolnej części ciała na miejscu, raz poproszę. Od 0:10


xNorbi

2017-02-24, 01:00
Wk***ia mnie ta znieczulica, że nawet kierowca samochodu z którym się zderzył nie podszedł. Ja pie**ole, co to za ludzie..

shavoth

2017-02-24, 06:06
Up
Kierowca auta z którym się zderzył, po prostu sp***olił.

KrisCFC

2017-02-24, 11:45
Czyja wina? :amused:

Teuwil

2017-02-26, 11:39
@KrisCFC
Wina kierowcy samochodu, skuterem jechał prosto i miał pierwszeństwo.

battleship

2017-02-26, 11:51
@Teuwil
jesteś pewny? skuterek jechał poboczem, wyprzedał auto po lewej (jako że tu ruch lewostronny, wyobraz sobie jakby ciebie ktoś wyprzedzał po prawej gdy skrecasz ze skrajnego prawego pasa w prawo - patrzysz w prawe lusterko gdy skrecasz w prawo? :P ), moim skromnym zdaniem wina skuterka, nie wyprzedza sie tą stroną ani poboczem...

martin133

2017-02-26, 12:24
zawsze trzeba patrzeć w lusterka wtedy nie zdarzy sie usterka :)

spider37

2017-02-26, 13:38
jedzą pod prąd a potem dziwne ze wypadki są

ellsworth

2017-02-26, 16:57
battleship napisał/a:

@Teuwil
jesteś pewny? skuterek jechał poboczem, wyprzedał auto po lewej (jako że tu ruch lewostronny, wyobraz sobie jakby ciebie ktoś wyprzedzał po prawej gdy skrecasz ze skrajnego prawego pasa w prawo - patrzysz w prawe lusterko gdy skrecasz w prawo? :P ), moim skromnym zdaniem wina skuterka, nie wyprzedza sie tą stroną ani poboczem...


Skuterzysta jest winny jedynie jazdy nieprawidłowym pasem(?). Natomiast winnym zajechania mu drogi, co doprowadziło do wypadku jest kierowca samochodu i to on będzie bulił rentę do konca życia.
A co do twojego pytania, to tak, patrzę w prawe lusterko skręcając w prawo. Abstrah*jąc już od takich syutacji jak ta, to choćby dlatego, że w Polsce rowerzysta może w pełni legalnie wyprzedzać pojazd z prawej i to skręcający w prawo ma mu ustąpić pierwszeństwa.