18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ze mną szwagier się nie napijesz?

~Angel • 2018-07-09, 10:41
ani mnie nie wk***iaj bo zajebe


Al...........rt

2018-07-09, 17:09
Jest szansa że to nie jest fejk!

Ktoś naprawdę mógł nagrywać bo była awantura, a gościu zwiędł też jakoś mało spektakularnie.

Niech ktoś mnie poprawi jak widzi jakieś przesłanki wskazujące na to że ot fejk.

Mom and Death

2018-07-09, 17:53
Jedno z lepszych pie**olnięć krzesłem w głowę jakie widziałem. Brawo dla bijącego :brawo2:

Jorgen88

2018-07-09, 19:07
Alart napisał/a:

Jest szansa że to nie jest fejk!

Ktoś naprawdę mógł nagrywać bo była awantura, a gościu zwiędł też jakoś mało spektakularnie.

Niech ktoś mnie poprawi jak widzi jakieś przesłanki wskazujące na to że ot fejk.


aj tam fejk nie fejk. stawiam, że nie bo sam mam na tel dwie podobne akcje :lol:

Gymnorhinus

2018-07-09, 20:18
Trzeba uważać z kim się pije. Mi się też zdarzyło dostać w łeb kilka razy z krzesła, bo nie patrzyłem z kim piłem, oczywiście z zaskoczenia i w momencie p*zdy absolutnej. Ale nie zemdlałem podobno, nie pamiętam więc ch*j wie, wiem tylko że miałem po całym zdarzeniu kilka guzów i szrame na czole jak harry potter.

Jorgen88

2018-07-09, 22:49
Gymnorhinus napisał/a:

Trzeba uważać z kim się pije. Mi się też zdarzyło dostać w łeb kilka razy z krzesła, bo nie patrzyłem z kim piłem, oczywiście z zaskoczenia i w momencie p*zdy absolutnej. Ale nie zemdlałem podobno, nie pamiętam więc ch*j wie, wiem tylko że miałem po całym zdarzeniu kilka guzów i szrame na czole jak harry potter.


czyli w nieznanym/znanym towarzystwie uchodzisz za p*zdę do bicia :kawa:

Al...........rt

2018-07-09, 23:51
Jorgen88 napisał/a:


aj tam fejk nie fejk. stawiam, że nie bo sam mam na tel dwie podobne akcje :lol:

Daj linki a nie gadaj, bo rozumiem że na sadolu już jest?

Jorgen88

2018-07-11, 03:48
Alart napisał/a:

Daj linki a nie gadaj, bo rozumiem że na sadolu już jest?


Czego nie rozumiesz w "sam mam na tel dwie podobne akcje"? Ja wiem, że polska trudna język ale rozumieć proste zdania/słowa chyba już powinieneś