18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdrowe jedzonko z McDonalda

maksymilian45 • 2014-10-22, 17:00
2 szwabów postanowiło wystawić się z żarciem z McDonalda na targach ze zdrowym jedzeniem.


Dla osób nie znających holenderskiego są angielskie napisy.
Dla osób nie znających angielskiego - nauczcie się.

Emanuell

2014-10-22, 17:33
gdzie te napisy....

SzczelamGuwnem

2014-10-22, 17:44
maksymilian45 napisał/a:

nauczcie się.

Sam się naucz hipokryto, to jest Holenderski a nie Niemiecki! :lodowka:

~DMT

2014-10-22, 17:58
Emanuell, trzeba sobie włączyć, masz taką opcje w playerze.

4h...........ch

2014-10-22, 17:59
Kiedyś był filmik co gość rozłożył Maca na kawałeczki i ułożył na talerzyku a na drugim całego Maca i popierniczał tak przez miasto pytając co jest zdrowsze i nawet jakiegoś kucharza złapał i ten też jak wszyscy powiedział że ten rozłożony zdrowszy.

MaczoJuh

2014-10-22, 18:55
Prawda jest taka, ze jesli bd wpie**alac 1 kanaeczke na 2, 3 dni to ch*ja wam sie stanie, ale jesli ktos wpie**ala dziennie 5 big macow, a potem w mediach placze, ze umiera, ze jest gruby, ze to mcdonalda wina! - to niech sie w leb pie**olnie. Zacznijcie w domu smazyc, i jesc po 5 kotletow, to samo gowno bd.

SzczelamGuwnem

2014-10-22, 19:53
MaczoJuh napisał/a:

Prawda jest taka, ze jesli bd wpie**alac 1 kanaeczke na 2, 3 dni to ch*ja wam sie stanie, ale jesli ktos wpie**ala dziennie 5 big macow, a potem w mediach placze, ze umiera, ze jest gruby, ze to mcdonalda wina! - to niech sie w leb pie**olnie. Zacznijcie w domu smazyc, i jesc po 5 kotletow, to samo gowno bd.

Tak sobie tłumacz, to po pierwsze, po drugie, nie pisz "bd" jak osoba niepełnosprawna umysłowo.

tupak

2014-10-22, 22:02
Albo się przesłyszałem albo te laski z 2:09 to nasze...

el...........wy

2014-10-22, 22:27
SzczelamGuwnem napisał/a:

Sam się naucz hipokryto, to jest Holenderski a nie Niemiecki!



nie ma języka holenderskiego debilu

JH...........DS

2014-10-22, 22:30
napiszesz na gównie, że to organiczny owoc i pro-eko-zdrowe-zjeby się będą zachwycać

Pips

2014-10-22, 22:36
I tak działa większość społeczeństwa. Zero własnego zdania tylko iść za większością. Jakby im na starcie powiedzieli że to z MaCa to by nawet tego do ust nie włożyli a tak to co? Przepyszne!

oc...........an

2014-10-22, 22:45
TAK DZIAŁA WOLNY RYNEG!

...ups, znów zapomniałem przełączyć się na moje drugie, Kanapowskie trollkąto. Yyyy... Komunizm drogą do dobrobytu, a waluta to przeżytek burżuazji...?

A tak na serio, to z większością rzeczy będzie tak samo - jest może 1% ludzi, którzy są światowej klasy specjalistami i byle syf rozróżnią, ale z tym się człowiek rodzi. Cała reszta (czyli my) możemy wpie**alać gówno i prosić o dokładkę bo nam wcisną kit, że to kaszanka lub delektować się jabolem za 2,30 i mówić, że owo wino ma bogaty bukiet i czuć, że przeleżakowało 9000 lat u szatana w piwnicy (bo tak przecież mówi etykietka...)

@down, sklej p*zdę asfalcie! :hitler:

@2xdown CDBlaze, no i dałeś zarobić żydom od hamburgirów :roll: nawet mi ciebie nie żal goju.

gruchens

2014-10-22, 22:46
Panowie lingwiści - Nie chcę wyjść na jakiegoś spiździałego pacyfistę, ale no k***a no - dogadajcie się bez wyzwisk. Takie dialogi może przystoją w gimnazjum, ale nie na Sadolu. Tu wyklinamy całe grupy etniczne, a nie siebie nawzajem ;)

Cyjanek

2014-10-22, 22:49
A ja właśnie jem hamburgera z maca i ch*j wam w dupę gnoje.