18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdradzona żona atakuje kochankę jej mężczyzny.

OxY • 2017-02-26, 19:21
Naj***ła jej cepów aż miło :D

KlinikaAborcyjna

2017-02-26, 19:45
Zamiast tłuc tą zgrabną chudą dupencję tłusta locha wzięła by się za siebie i zrzuciła te 150kg nadwagi, wtedy jej chłop nie musiałby pukać innych cipek. Ale to tylko moje zdanie.

UkrytaPodNickiem

2017-02-26, 19:55
pewnie, bo jej chłopa naćpała i zgwałciła :D zdradzone żony nieraz naprawdę są żałosne

xCordian

2017-02-26, 19:55
dobrze że miała psa obronnego, bo by mogła zostać pobita :gmoch:

davirafil

2017-02-26, 19:57
A mąż w klapkach zapie**ala żeby nagrywać :D DOOOBRE

muchawzupie

2017-02-26, 21:24
duża baba to skarb nad skarby!
obroni, zimą ogrzeje a latem duży cień rzuca!

kokos_123

2017-02-26, 22:17
Ciekawe czyj pies, bo nie wiem czy atakuje, czy broni

CHRUSTfeedMAX

2017-02-26, 23:58
k***a, najpierw się robi taka maciora a potem pretensje do chłopa, że por*cha na boku ;(

bodzio204

2017-02-27, 01:09
''Zamiast tłuc tą zgrabną chudą dupencję tłusta locha wzięła by się za siebie i zrzuciła te 150kg nadwagi, wtedy jej chłop nie musiałby pukać innych cipek. Ale to tylko moje zdanie. "
Święte słowa

lordsd999

2017-02-27, 01:34
Oglądając ten film i wiele innych z "damską przemocą" dochodzę do jednego wniosku: to zawsze wygląda tak samo, jedna drugą trzyma i szarpie za włosy (i czemu zawsze te włosy?), drugą ręką ją "bijąc", a druga próbuje się wyrwać. Taka przemoc ale nie do końca, trwałych uszkodzeń sobie w ten sposób nie zadadzą. Tu nasuwa się jedna rzecz o której kobiety (a przynajmniej ich większość) nie będą miały nigdy pojęcia- o szacunku do swojej własnej siły. Każdy z nas wie (oprócz tych w rurkach ale ich pomińmy), że po jednym wystarczająco silnym lub serii słabszych ciosów jesteśmy w stanie poważnie zranić lub zabić przeciwnika i w większości przypadków (np. bójek za młodego) każda bójka nie była tak naprawdę na całego w celu ograniczenia "strat". Więc w analogicznym przypadku jak ten z filmiku gdzie strony są zaślepione emocjami wynik nie kończyłby się na "startej skórce" i paru siniakach lecz bardziej czymś w stylu złamanie kości z przemieszczeniem, zmiażdżona tchawica itp.
No, to taka mała dygresja, a propos dymorfizmu płciowego.
Film spoko, leci piwo.

Monek-Pokemonek

2017-02-27, 02:24
@lords999 a może chcą tylko zadać ból i sponiewierać? Jak sam mówisz, takim "klepaniem" nie zadadzą zbytnich obrażeń. Nie wiem, ja bym mimo wszystko nie chciała kogoś niechcący zabić (np miażdżąc mu tchawicę) i iść siedzieć. Na pewno nie za zdradę męża (choć tego to nigdy nie zrozumiem, czemu te żony leją kochanki a nie mężów jak już :D )
Poważny oklep z poważnymi obrażeniami to za poważne zbrodnie (np jakby ktoś moje dziecko skrzywdził to bym biła, żeby zabić). Ale za zdradę? Albo jakąś inną bzdetę narażać się na sądy i wyroki? Nie opłaca się :)

adresemail

2017-02-27, 03:44
k***a, jak tu się kasuje komentarze jak się stwierdzi, że napisało się coś głupiego?

muldzio

2017-02-27, 08:36
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Zamiast tłuc tą zgrabną chudą dupencję tłusta locha wzięła by się za siebie i zrzuciła te 150kg nadwagi, wtedy jej chłop nie musiałby pukać innych cipek. Ale to tylko moje zdanie.



nie tylko twoje :-P

spinaczel

2017-02-27, 08:57
York oczywiscie najlepszy pies obronny - tyle zawsze drze ryja, szczeka na kazdego a jak przychodzi obronić właściciela to dalej tylko drze mordę zamiast ugryźć. Nienawidzę sk***ysynów.

Ęriko De Skuczas Palabras

2017-02-27, 10:04
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Zamiast tłuc tą zgrabną chudą dupencję tłusta locha wzięła by się za siebie i zrzuciła te 150kg nadwagi, wtedy jej chłop nie musiałby pukać innych cipek. Ale to tylko moje zdanie.



Jak będzie takie MMA codziennie uprawiać, to może i schudnie.