18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdradzała go ona...

krzyks • 2017-06-26, 16:56
...a teraz zdziwiona :ciasteczkowy2:


kevlarx

2017-06-26, 20:50
To jest w ogole zalosne i prymitywne zachowanie patologii. Chlopak jedynie dal szmacie satysfakcje, udowadniajac jej ze zostal urazony. W takiej sytuacji najlepiej slownie wyciagnac prawde na wierzch i przyspozyc jej wstydu przy swiadkach. Dzieki temu zachowal by godnosc czlowieka i dal jej do zrozumienia na dlugo, jak odbierane jest takie postepowanie.

SirMajkel

2017-06-26, 20:56
dżentelmen kobiety nie uderzy i koniec kropka, chyba że sama poprosi o klapsa.

TB303

2017-06-26, 20:58
kalijanek napisał/a:

up@ jak dla ciebie istnieje jakiś powód dla którego można dziewczynie zaj***ć kopa na ryj to szkoda mi ciebie


To dalej nie tłumaczy Twojej spiny, bo nigdzie w moim poście nie napisałem, że uznaję jego zachowanie za odpowiednie - bo nie uznaję! Po prostu uważam, że za zdradę(po dwóch stronach) się należy jakaś kara - a że gość wymierzył taką a nie inną, to nie moja sprawa i nie mam zamiaru go demonizować - ludzie są różni, i nie można oceniać wszystkich przez pryzmat samego siebie, bo to jest skrajnie egoistyczne podejście!

qwerty1234567890

2017-06-26, 21:20
Popieram, że zaj***nie lasce gonga czy popieranie takiej metody, bo zdradziła, cech*je patoli. To jest na takim poziomie jak już w wieku dojrzałym trzydziestu, czterdziestu lat narysowanie ku*asów na szafce ubraniowej w pracy. Osobiście znam przypadki, że niektórzy nawet podpisują grawerując tigiem swoje narzędzia znaczkiem ch*ja. Osobiście uważam, że takie osoby są intelektualnymi imbecylami czyli mają sieczkę zamiast mózgu. Jest tyle sposobów na kreatywne zniszczenie laski po zdradzie, co zostawi ślad w pamięci, jutub jest tego pełny, ale nie, trzeba się wykazać wielkością ku*asa i zaj***ć, bo na tyle tylko stać.

Jo...........23

2017-06-27, 00:04
Ciul do sześcianu.
Raz, że z partyzanta. Dwa, że kobietę. Trzy, że nawet jej nie znokautował.

Nawet gdyby była żoną, to nadal nie jest jego własnością.
A bycie "dziewczyną" czy "konkubiną" NIC nie znaczy, bo nie przysięgali sobie wierności i takich tam...
Konkubinat czy jak kto woli "mieszkanie z dziewczyną" jest z definicji patologią i brakiem zasad.

Przyczajonykangur

2017-06-27, 00:29
Wielki bohater, warz z kompanią okrążył samotną kobietę po czym poczekał aż kolega będzie nagrywał i uderzył, jakże honorowo od tyłu. TB303 po pierwsze primo ultimo nawet k***y nie wypada uderzyć, po drugie primo secundo przestań tak mówić o swojej matce bo jej powiem i nie będzie zadowolona z tego co napisałeś. Po trzecie tertio jedynym honorowym rozwiązaniem jest, spuszczenie przysłowiowego wpie**olu typowi z którym go zdradziła, rzucenie drętwego tekstu pt" fajnie że wpadłeś" i odejście w stronę zachodzącego słońca. Uderzenie płci pięknej niezależnie od tego czy jest piękna czy nie jest skazą na honorze nie do zmazania i radził bym Ci to zapamiętać. Osobiście zaczyna mnie irytować zachowanie takie jak Twoje 0 moralności, 0 zasad, liczy się tylko tępa siła, głupie teksty i okazywanie siły poprzez dręczenie lub bicie słabszych, byle by zyskać poklask równych Tobie głąbów.

DużyKutas

2017-06-27, 01:51
szamanthc napisał/a:

A ja bym mu wyj***ł kozak z tyły i słabszą płeć napie**ala, zdradzała to niech on zdradzi


Twoja kobieta daje mi dupy a ty nic z tym nie zrobisz boś frajer.

wulfgarval

2017-06-27, 04:46
szamanthc napisał/a:

A ja bym mu wyj***ł kozak z tyły i słabszą płeć napie**ala, zdradzała to niech on zdradzi


Nie mów tak głośno, że słabsza płeć, bo zlecą się feministki i zaczną próbować udowodnić, że są tak silne jak mężczyźni :krejzi:

a tak na serio to w łeb się jebnij

st...........02

2017-06-27, 07:17
poziom Europa Zachonia, tam teraz mają ciapckie standardy

Wiewór

2017-06-27, 08:25
Może do niego wrócić bo jak jej wyj***ł laczka z niemca to jej pewnie serce szybciej zapikało do takiego łobuza:D

okrutnyCham

2017-06-27, 11:50
zwykly frajer bez godnosci z partyzanta k***e bije

Deep_Web

2017-06-27, 12:23
Jak jesteś normalny to wpie**olisz typowi z którym zdradziła a na nią nawet nie spluniesz, a jak jesteś frajerem to siedzisz w necie i brandzlujesz się jak jakiś ruski ćwierćmózg kopie bezbronnego. Tyle.

merh

2017-06-27, 12:34
Kobiety nie są nadludzmi. Wszyscy jestesmy rowni i po rowno mozemy oberwac po gebie. Tak dziala rownouprawnienie o ktore tak walcza. Jak drze na ciebie jape i wymach*je lapami to to jest kobieta? Dla mnie to niewychowany patol,ktory dostaje to na co zasluguje.

Synek725

2017-06-27, 12:51
Dobrze zrobił, mógł jeszcze drugim butem poprawić

doredo

2017-06-27, 15:37
Deep_Web, a z jakiej paki typowi? Jak mu powiedziała, że jest wolna to w czym problem? To ona jest k***ą, i ona zawiniła