18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdowniony drop

jebau • 2020-05-22, 10:26
:krawaciarz: :krawaciarz: :krawaciarz: :krawaciarz:



Nawet nieźle tańczy :krejzi:

PawełPoznan

2020-05-22, 17:42
Wiewór napisał/a:

Czy tylko mnie obrzydzają ludzie z zespołem downa?



Myślę ze wyglada lepiej niż Twoja stara.

edmund

2020-05-22, 18:35
jakoś jaranie się upośledzonymi umysłowo jak dla mnie, jest chorą pożywką,
nie ma piwka

suchysongoful

2020-05-22, 18:49
Naśmiewanie się z niepełnosprawnych to pedalstwo
Nie możecie się z Jerzego Urbana ponabijac czy tam innego Owsiaka

Perhydrol

2020-05-22, 19:42
↑ Ale urban też jest niepełnosprawny

kesaburg

2020-05-22, 21:07
zakumaj te kocie ruchy

Krypt0

2020-05-22, 22:34
Mamo, czy to koniec internetu?

raistpol

2020-05-23, 03:11
łojoj z upośledzonych się śmieją

Adae

2020-05-23, 14:35
Lepiej ode mnie tańczy - dlatego właśnie nienawidzę downów.

Moja teoria jest taka, że ludzie z zespołem downa to tak naprawdę super ludzie, ubermensche. Ich zdolność rozumienia i przyjmowania jest po prostu tak gigantyczna, że po wyjściu z łona matki są zalani niewyobrażalną ilością danych do przetworzenia i ich umysły zamykają się jako mechanizm obronny. Gdy rodzili się w prostszym świecie, 10 tysięcy lat temu, to zostawali królami i budowali cywilizacje. Poniekąd sami skazując swój rodzaj na ten dzisiejszy paradoks.

Dziękuje wam ludzie z zespołem downa, za to, że jesteście i za to, że cieszycie się z wszystkiego, pokazując ograniczonym, zwyczajnym ludziom goniącym za nieosiągalnym szczęściem, co w życiu jest najważniejsze.

AdamBrown

2020-05-24, 20:41
Adae napisał/a:

Lepiej ode mnie tańczy - dlatego właśnie nienawidzę downów.
Moja teoria jest taka, że ludzie z zespołem downa to tak naprawdę super ludzie, ubermensche. Ich zdolność rozumienia i przyjmowania jest po prostu tak gigantyczna, że po wyjściu z łona matki są zalani niewyobrażalną ilością danych do przetworzenia i ich umysły zamykają się jako mechanizm obronny. Gdy rodzili się w prostszym świecie, 10 tysięcy lat temu, to zostawali królami i budowali cywilizacje. Poniekąd sami skazując swój rodzaj na ten dzisiejszy paradoks.
Dziękuje wam ludzie z zespołem downa, za to, że jesteście i za to, że cieszycie się z wszystkiego, pokazując ograniczonym, zwyczajnym ludziom goniącym za nieosiągalnym szczęściem, co w życiu jest najważniejsze.




Nie rozumiem mam Aspergera, ale podoba mi się twoje słodko kwaśne poczucie Humoru :D

ZgRyZ

2020-05-25, 00:39
tylko pozazdrościć.

Bejker

2020-05-25, 20:47
puk puk kto tam zespół downa. Proszę bardzo a gdzie zespół