18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zdjęcie

nowynick • 2018-01-23, 08:55
Czasami ludzie dorabiają historię do jednego zdjęcia, tu jedno zdjęcie opowiada całą historię

~Velture

2018-01-23, 08:56
Gość szedł sobie do przerębla i wyłowił samochód a potem odjechał.

janlew

2018-01-23, 09:02
To oczywiste, Pani Jeziora podarowała mu furę i glocka. Bo na ch*j mu koń i miecz w XXI wieku.

pazuzu

2018-01-23, 10:20
Logiczne, ktoś deską zrobił ślady opon do przerębla potem wrócił, zrobił zdjęcie i wrzucił do neta i czekał na lajki

elfis

2018-01-23, 10:39
gościo wpadł do jeziora z drugiej strony, udało mu się wyjechać ale pasażer się wk***ił i poszedł na piechotę

nowynick

2018-01-23, 10:45
:roll:

to może tera ja. Wjechał Macierewicz z Misiem i Harrym Potterem limuzyną do przerębla, jakiś przypadkowy gap poszedł ratować, zobaczył kto w środku to zaczął skakać po dachu żeby woda się szybciej nabierała, po czym wrócił po śladach do domu.

Moby_Dick

2018-01-23, 10:46
Multipla uciekła z dna jeziora i zaatakuje czyjś garaż.

~DMT

2018-01-23, 11:11
To była rosyjska łódź podwodna. Ciężarówką dowieźli zapasy wódki, po czym odjechali. Kapitan, widząc ile tego jest, postanowił sp***olić, bo doskonale zdawał sobie z tego sprawę, że nic dobrego z tego nie wyjdzie i że okręt jest stracony. Po udanym załadunku, podwodniacy udali się w bliżej nieokreślonym kierunku... THE END :mrgreen:

krzysztof3011

2018-01-23, 18:06
Wszyscy jesteście w błędzie.

Ktoś chciał poślizgać się autem na jeziorze, myśląc, że lód jest dość gruby. Jednak lód nie wytrzymał, zarwał się i samochód się utopił.

Wiewór

2018-01-23, 19:27
Lodem jechał samochód że świnami. Lód to Polska. Załamany lód to ukazana symbolicznie w przenośni Polska która nie da rady udźwignąć tyłu pisowskich świń...
Piekne. Wspaniały artysta, fantastyczne dające do myślenia dzieło

SKINHEAD

2018-01-23, 21:17
Nie było wolnych miejsc parkingowych pod Lidlem czy innym Tesco więc gosciu sobie spokojnie zaparkował w przerębli... Nic dziwnego tu nie ma :)

krzysztof3011 napisał/a:

Wszyscy jesteście w błędzie.

Ktoś chciał poślizgać się autem na jeziorze, myśląc, że lód jest dość gruby. Jednak lód nie wytrzymał, zarwał się i samochód się utopił.




Geniusz !! No k***a geniusz... marnujesz talent chłopaku, powinienes robic karierę w dochodzeniówce :)

elfis

2018-01-23, 21:29
Abraxus napisał/a:

Lodem jechał samochód że świnami. Lód to Polska. Załamany lód to ukazana symbolicznie w przenośni Polska która nie da rady udźwignąć tyłu pisowskich świń...
Piekne. Wspaniały artysta, fantastyczne dające do myślenia dzieło


każdy pisze jak umie, ale masz piwko dzisiaj ode mnie, chyba nie przeszkadza, że ze smarkami

Wiewór

2018-01-23, 22:01
Pijam tylko rzemieślnicze piwo zakupione w sklepie dla koneserów. Koncerniaki z proszku dla polskiej biedoty mnie nie interesują.

elfis

2018-01-24, 00:25
Abraxus napisał/a:

Pijam tylko rzemieślnicze piwo zakupione w sklepie dla koneserów. Koncerniaki z proszku dla polskiej biedoty mnie nie interesują.


więc dodam smarka ze smakiem

Piotru70

2018-01-24, 00:46
elfis napisał/a:


więc dodam smarka ze smakiem



Abrasiowi to możesz zawalić z kija czym chcesz, o lubi multiplexy.