18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdjęcie paznokcia

bobberman • 2017-11-24, 23:29
Czarny piątek. Ok. 15:20 dzisiaj w pracy wykonując konserwację małej maszyny do nie ważne czego przez nieuwagę wpakowałem palec w obrotowe ryflowane kółko. W ułamku sekundy ściągnęło mi cały paznokieć z grzebalca lewej dłoni. O dziwo paznokieć bez śladu krwi. Na SOR spędziłem 6,5h tylko po to żeby założyli opatrunek i wypisali zwolnienie. :roll:

Wrzucę w komentarzach jak rośnie taki paznokieć. Sam jestem ciekaw.

Fdslatghdlks

2017-11-25, 18:09
Brakuje mi obrazka o podcieraniu dupy łokciem ;)

maniana147

2017-11-25, 21:16
To uczucie kiedy miała być fotografia a wyszło zdjęcie.

wrobel51

2017-11-25, 22:31
k***a, kto ze zdartym paznokciem idzie na sor?? strach pomyśleć co będzie jak Ci będą ósemki rosnąć...

lysout

2017-11-26, 08:03
Kiedyś wisiały takie tabliczki w zakładach pracy:


szreq69

2017-11-26, 11:08
Zawsze plus że to lewa ręką , podetrzeć się jeszcze da.noo chyba że jesteś lewo ręczny.

oozyxak0o

2017-11-26, 16:59
Na jak długo dostałeś zwolnienie?

Wyobrażam sobie ten ból, sam miesiąc temu uderzyłem się w stalową konstrukcję w robocie kciukiem, krew wydobywała się spod spodu paznokcia, było wyraźne zasinienie na ponad połowie długości paznokcia, na szczęście nie zerwałem go ani nie połamałem był tylko zbity. Bolało jak sk***ysyn przez pierwsze dwa tygodnie wszystko delikatnie musiałem robić, teraz po miesiącu czasu nawet mam po tym ślad chociaż się goi ale bardzo powoli jak na paznokieć.

bobberman

2017-11-26, 18:27
Nie ma co się tłumaczyć. Jako automatyk czasem trzeba coś doregulować w maszynie w czasie ruchu. Jak nie pracujesz w podobnym zawodzie to zakmnij mordę i się nie wypowiadaj. Wypadki w pracy się zdarzają.
W pierwszej chwili nie bolało. Taśma izolacyjna pod ręką więc owinąłem palec kilka sekund po zdarzeniu i krew jakoś bardzo się nie lała. Wieczorem zdejmowałem opatrunek i ostro napierdziela.
Ździwiony jeden z drugim, że na sor i zwolnienie. Jak pracujesz ch*j wie gdzie to po czymś takim wyjebią Cię z roboty.
Mnie BHPowiec zawiózł na SOR. Tak jest w normalnych zakładach pracy po wypadku człowieku. Ze szpitala 2 tygodnie zwolnienia i skierowanie do poradni chirurgicznej. Ogólnie zdolność do pracy pewnie dostanę po 2 miesiącach.

magicrodek123

2017-11-27, 16:49
Mocno bolało po urwaniu ? Nak***ia dalej?

bobberman

2017-11-29, 00:26
Miałem już obcięty koniec palca łącznie z kością, pęknięcie kości z przesunięciem innego palca, złamanie ręki, złamanie obojczyka, rwanie zęba 8 bez znieczulenia więc tylko takie mam odnośniki.
Także 3/10. Każdy ból jest inny i każdy inaczej odczuwa. To jest bardziej wk***iające bo niby możesz zrobić wszystko tylko musisz uważać zeby nie dotknąć. Jak jesteś bardzo ciekawski to wbij sobie szpilkę pod paznokieć.

Wiewór

2017-11-29, 15:11
bobberman napisał/a:

Miałem już obcięty koniec palca łącznie z kością, pęknięcie kości z przesunięciem innego palca, złamanie ręki, złamanie obojczyka, rwanie zęba 8 bez znieczulenia więc tylko takie mam odnośniki.
Także 3/10. Każdy ból jest inny i każdy inaczej odczuwa. To jest bardziej wk***iające bo niby możesz zrobić wszystko tylko musisz uważać zeby nie dotknąć. Jak jesteś bardzo ciekawski to wbij sobie szpilkę pod paznokieć.



BHP to ch*j, nie?

a1lp2ha3

2021-01-10, 21:52
Dostal zarazy i paznokiec nie odrosl bo nie wrzucil nic :-P

bobberman

2021-05-13, 01:16
a1lp2ha3 napisał/a:

Dostal zarazy i paznokiec nie odrosl bo nie wrzucil nic



Odrósł o śladu nie ma. Jakieś 2 miesiące odrastał.

LaChupacabra

2022-07-03, 22:57
Joł. Miałeś wrzucić w komentarzu jak się zrośnie.

krdczleniu

2023-04-29, 16:15
bobberman napisał/a:

Odrósł o śladu nie ma. Jakieś 2 miesiące odrastał.



nie kłam tylko mleczaki odrastają