18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zdjęcie ocalałych z katastrofy samolotu w Andach w 1972 roku

~Angel • 2021-03-11, 12:33
Na zdjęciu są nie tylko ocaleni ale i... (odpowiedź w spojlerze)



spoiler

Prof._Kot_Budd

2021-03-11, 15:17
Hehe, jacy k***a zadowoleni z siebie :D Zawsze chciałem spróbować ludziny, jak widać dobrze wpływa .

tommitmx

2021-03-11, 15:25
petru23 napisał/a:

Alive, dramat w Andach



Bardzo dobry film

Serdello24

2021-03-11, 18:48
W takiej sytuacji też chyba bym jadł...

czakalakax

2021-03-11, 21:13
Słusznie postąpili bo inaczej nie przeżyliby. Polecam film na faktch - Dramat w Andach.
p.s - czym różni się przeszczep nawet od trupa od jego zjedzenia żeby życie uratować innym ? Chyba niczym według mnie ...

mentosnsc

2021-03-12, 05:22
Wyglądają na najedzonych i szczęśliwych ☺️

Wernyhora

2021-03-12, 21:29
Nikogo nie zabili, zjadali martwe ciała tych, co zginęli w katastrofie. To było mięso, które i tak prędzej czy później uległoby rozkładowi. Moralnie nie można im nic zarzucić. W czasie Wielkiego Głodu na Ukrainie był przypadek, gdy matka karmiła swoje dzieci mięsem z ciała ojca, który zmarł z powodu choroby czy wygłodzenia.

ciepson

2021-03-12, 21:51
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Hehe, jacy k***a zadowoleni z siebie Zawsze chciałem spróbować ludziny, jak widać dobrze wpływa .



Ludzina ma słodki posmak.

MikiDuży

2021-03-15, 17:43
AyCaramba napisał/a:

Spośród 45 osób na pokładzie, 12 nie przeżyło katastrofy, kolejnych 5 zmarło pierwszej nocy lub następnego dnia z powodu odniesionych obrażeń[1]. Ósmego dnia zmarła jeszcze jedna osoba. Z pozostałych 27 pasażerów część miała lżejsze rany, w tym złamania powstałe na skutek rozbicia się samolotu. 5 osób, które wypadły z samolotu i uznano je początkowo za zaginione, 24 października zostały znalezione martwe.
Rankiem 28 października samolot został przysypany przez lawinę[1]. Spośród 27 osób śpiących w kadłubie, 8 zginęło na miejscu. Pozostali przez trzy dni nie mogli opuścić kadłuba ze względu na grubą warstwę zalegającego na nim śniegu. Jednemu z rozbitków, Nando Parrado, udało się w końcu wybić dziurę w dachu kadłuba za pomocą metalowego pręta.



To żeś k***a wikipedią zabłysnął baranie