18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Zdjęcia bahorów.

drv87 • 2015-02-15, 08:39
Witam

Zauważyłem ostatnio modę wrzucania zdjęć i filmów dzieci na Face book'a, jest to bardzo irytujące.
Wchodzę na FB filmik z bachorami na dzień dobry, potem nasz Michaś, nasza Zosia i tak kurrwa w kółko, ale to nie jest najlepsze, o a to nasz Adaś w kąpieli itd. Są matki co całe sesje wystawiają i nie to że dodają zdjęcia do albumu wszystkie, tylko po kolei na główną, 15 postów jednej osoby i w każdym z tych postów jedno zdjęcie i opis. Czemu matka swojej sesji nagiej nie zrobi pod tytułem: Ja w kąpieli albo coś podobnego, było by na co popatrzeć.
A tak swoją drogą to jak to jest że za posiadanie zdjęć nagich nieletnich zamkną cię za pedofilię, a za wrzucanie nagich zdjęć dzieci na Face book to już nie. Poj***ny ten świat.

ungubungu

2015-02-15, 08:42
pomyliłeś strony?? naprawdę. w dupie mam Twoje przemyślenia

Jo

2015-02-15, 08:45
@up
A ja na przykład mam w dupie Twoje zdanie na ten temat.

Krzysztov

2015-02-17, 14:34
wk***ia cię coś na fejsbuku? zacznij o tym dyskusję na innych stronach, niech wszyscy wiedzą!

Un_Nem

2015-02-17, 19:59
A chyba cie wk***ie i wstawie tutaj 50 fot mojego "bahorów" :>

KarelGoldbaum

2017-12-09, 21:25
Dzieci to zaraza, rodzice to też zaraza, uważają się za grupę uprzywilejowaną tylko dlatego, że wydali bachora na świat i teraz wszyscy muszą ich za to szanować i we wszystkim ustępować. Ja tam nie będę miał dzieci, przysłużę się społeczeństwu w inny i z pewnością bardziej produktywny sposób :-D

~PowerBoBass

2017-12-13, 16:14
KarelGoldbaum napisał/a:

Ja tam nie będę miał dzieci, przysłużę się społeczeństwu w inny i z pewnością bardziej produktywny sposób :-D



Samo to, że się nie rozmnożysz, będzie ogromną przysługą dla społeczeństwa. Brawo! :>

KarelGoldbaum

2017-12-14, 12:31
PowerBoBass napisał/a:



Samo to, że się nie rozmnożysz, będzie ogromną przysługą dla społeczeństwa. Brawo! :>



O każdym człowieku na Ziemi można tak zasadniczo powiedzieć :-)

~PowerBoBass

2017-12-15, 20:53
KarelGoldbaum napisał/a:



O każdym człowieku na Ziemi można tak zasadniczo powiedzieć :-)



A jednak zasadniczo się tak nie mówi o każdym człowieku, a tylko o tych "wybitnych" ;)