18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zderzenie z gówniakiem

phrontch • 2021-03-14, 16:02
Ktoś tu wymusił pierwszeństwo




DarkLord

2021-03-14, 16:45
Nie szkoda gówniaka. na wózku usiądzie więcej problemów nie będzie sprawiać na ulicy. jeśli oczywiście krwotok wewnętrzny nie zebrał żniwa.

Gazownik

2021-03-14, 17:08
DarkLord napisał/a:

Nie szkoda gówniaka. na wózku usiądzie więcej problemów nie będzie sprawiać na ulicy. jeśli oczywiście krwotok wewnętrzny nie zebrał żniwa.



Co ty, zaraz po wypadku widać ze sama rusza nogami także ewentualnie jakiś uraz głowy. Do wyleczenia pewnie

Znawca_Cipek

2021-03-14, 17:30
Gazownik napisał/a:

Co ty, zaraz po wypadku widać ze sama rusza nogami także ewentualnie jakiś uraz głowy. Do wyleczenia pewnie



Uraz glowy to miala juz przed wypadkiem!

luxpiotr

2021-03-14, 18:07
Ten dupek z samochodu już chciał ją stawiać na baczność.

Gazownik

2021-03-14, 18:27
Znawca_Cipek napisał/a:

Uraz glowy to miala juz przed wypadkiem!



No właśnie nie wiem. Doszukuje się znaku ustąp pierwszeństwa i go nie widzę. A jeśli nie ma to temu z prawej chyba trzeba ustąpić

sard

2021-03-14, 18:31
Gazownik napisał/a:

No właśnie nie wiem. Doszukuje się znaku ustąp pierwszeństwa i go nie widzę. A jeśli nie ma to temu z prawej chyba trzeba ustąpić



kierowca auta i ustępowanie rowerzyście pierszeństwa? To nawet w Polsce niespotykana akcja :) A co dopiero gówniakowi i to gówniak dziurawiec na rowerze, przecież według kierowców z marszu nie ma żadnych praw :) chyba, że czarna to wtedy w sumie ma prawo... do śmierci z ręki pana.

ellsworth

2021-03-14, 18:50
Ta w fioletowej kiecce aż skacze z radości. A najlepszy facet co podjechał pod koniec samochodem. Wysiada, rozkłada ręce i mówi "co za zbiegowisko?", patrzy na małą i mówi do gościa obok "pozbierajcie to, chcę przejechać" ;)

jebacpisdy

2021-03-14, 18:58
sard napisał/a:

kierowca auta i ustępowanie rowerzyście pierszeństwa? To nawet w Polsce niespotykana akcja A co dopiero gówniakowi i to gówniak dziurawiec na rowerze, przecież według kierowców z marszu nie ma żadnych praw chyba, że czarna to wtedy w sumie ma prawo... do śmierci z ręki pana.



Co ty pie**olisz, gówniara ścięła pasy i wjechała pod samochód jadąc prawą centralnie pod prąd, kierowca nie miał opcji na reakcję jak mu za płotu wyj***ła prosto pod samochód.

tdoberman

2021-03-14, 20:52
Nie wiem po co ludzie zawsze szybko biegną do ofiary... właśnie żeby je szybko podnosić., totalna bzdura... jak leży to co źle?

normale

2021-03-14, 21:27
Abstrah*jąc już od winy, dziurawca i pierwszeństwa to refleks kierowcy średni :P

decybelix

2021-03-14, 22:18
zlecieli się jak po zasiłek