18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Znawca_Cipek

2020-10-13, 17:54
Ucz sie, Zbychu, bo jak sie nie bedziesz uczyl, cale zycie bedziesz mi gwozdzie podawal!

Halman

2020-10-13, 17:55
Znawca_Cipek napisał/a:

Ucz sie, Zbychu, bo jak sie nie bedziesz uczyl, cale zycie bedziesz mi gwozdzie podawal!


to chyba było coś o przetykaniu kanału z gówien...

mygyry

2020-10-13, 18:41
Do góry nogami z fają w ryju NO PROBLEM, ubrać maskę, żeby nie dostać mandatu olaboga DUSZĘ SIĘ!

Salieri16000

2020-10-13, 20:11
Co to k***a ma być- portal dla budowlańców?! Zawijaj się z tym pajacu!!


kalcifer

2020-10-13, 23:05
To jeszcze nic. Dawno, dawno temu jak pracowałem na którejś z elektrowni. Na nocnej zmianie :-P w podobny sposób prostowaliśmy elektrody ulotowe w elektrofiltrze. Koleżka był zapięty na szelkach do dźwigu. I młotkowa te ulotówki aż huczało. Poprzednia zmiana jakos ch*jowo ustawiła to ustrojstwo a dzwigowy za bardzo sie postarał i przypie**olił gościem w ok 15 metrowa elektrode,ta spadła nam do leja a mlotkowemu zerwalo spodnie wraz z butami. Smiechom i dobrej zabawie nie bylo konca. W godzine posprzatalismy tylko Tomus mial przej***ne w klapkach i ogrodniczkach z nogawkami upie**olonymi po samych jojkach zapierniczal do szpitala. Na jednej nodze mial 60 szwow a na drugiej ucielo mu kawalek piety.

EinarThorwaldsen

2020-10-14, 05:51
kalcifer napisał/a:

To jeszcze nic. Dawno, dawno temu jak pracowałem na którejś z elektrowni. Na nocnej zmianie w podobny sposób prostowaliśmy elektrody ulotowe w elektrofiltrze. Koleżka był zapięty na szelkach do dźwigu. I młotkowa te ulotówki aż huczało. Poprzednia zmiana jakos ch*jowo ustawiła to ustrojstwo a dzwigowy za bardzo sie postarał i przypie**olił gościem w ok 15 metrowa elektrode,ta spadła nam do leja a mlotkowemu zerwalo spodnie wraz z butami. Smiechom i dobrej zabawie nie bylo konca. W godzine posprzatalismy tylko Tomus mial przej***ne w klapkach i ogrodniczkach z nogawkami upie**olonymi po samych jojkach zapierniczal do szpitala. Na jednej nodze mial 60 szwow a na drugiej ucielo mu kawalek piety.



Ale chociaż miał szelki