18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbuntowana nastolatka

phrontch • 2019-06-26, 07:32
Matka zabroniła córce wyjść na imprezę, córka wyraża dezaprobatę




nowynick

2019-06-26, 07:47
Profilaktyczny wpie**ol w wieku 10 lat (przy pierwszych odchyłkach) zapobiega rozwojowi w takie coś. Niby dzieci bić nie można, ale każdy tu rodzic prędzej czy później sięgnie po pas dla dobra dzieciaka...

Puczysta

2019-06-26, 07:47
W takiej sytuacji jak matka jest samotna, a nie ma przewagi fizycznej nad dzieckiem. Wpie**ol w następnej kolejności winny wymierzyć osoby bliskie lub sąsiedzi tej nastoletniej k***ie.

Shanttyy

2019-06-26, 08:00
nowynick napisał/a:

Profilaktyczny wpie**ol w wieku 10 lat (przy pierwszych odchyłkach) zapobiega rozwojowi w takie coś. Niby dzieci bić nie można, ale każdy tu rodzic prędzej czy później sięgnie po pas dla dobra dzieciaka...



Zgadza się :D Kiedyś był wpie**ol jak dzieciak coś odj***ł, a teraz są rozmowy, pouczenia (nawet w dramatycznych sytuacjach...), no i mamy te bezstresowo wychowane pokolenie. Nie mówię o biciu dzieci, tylko o zdrowym podejściu rodziców do wychowania czego ostatnimi czasy brakuje...

Aczkolwiek plus jest taki, że jak mają wyj***ne na rodziców gadanie i nic nie jest straszne takim dzieciakom czy już młodzieży, to dostarczają i będą dostarczać nam materiał na sadistica + selekcja naturalna działa jak należy :amused:

poligon6

2019-06-26, 08:07
I takie dzieci mozna dawać do adopcji gejom.

Zcarg

2019-06-26, 08:15
Bo baba bez bolca dostaje pie**olca

woytasw

2019-06-26, 08:41
A pies? Dlaczego nie bronił Pańci ?

coziro

2019-06-26, 10:15
Wychodzi bezstresowe wychowanie w praktyce.
Mam 11 letniego syna i jak do tej pory nie musiałem go prostować w jakiś "ręczny" sposób ponieważ wystarcza rozmowa, aczkolwiek w tych rozmowach kilka razy wspomniałem że jeśli odpie**oli jakiś wybitny numer to gniew Boży ma gwarantowany :)
Ps. nie jestem zwolennikiem kar cielesnych.

Musashi_Miyamoto

2019-06-26, 13:43
Na imprezę to chyba już jej od dawna nie zabrania... Chyba problem z kasą na imprezę był więc pobiła matkę.

Szparas

2019-06-26, 14:19
Moi rodzice tak mi psychikę skrzywdzili biciem, że gdyby nie świadectwo rodzeństwa to bym w życiu nie wiedział, że mnie kiedykolwiek uderzyli :lol:

Tulkas

2019-06-26, 14:27
wpie**ol korekcyjny dostałem jak wywinąłem porządny numer, nie mam ani skrzywionej psychiki ani też nie cierpię z tego powodu bo dostawałem po dupie gdy nabroiłem i o tym wiedziałem i do głowy mi nie przyszło aby potem zachowywać się jak na załączonym filmie

TomBe

2019-06-26, 15:04
"Szanuj ojca swego i matkę swoją abyś długo żył i dobrze ci się powodziło"

W tym wypadku laska szybciutko wyląduje w rowie z ku*asem w dupie.

mazga50

2019-06-26, 15:08
Kilka "liści-otrzeźwiaczy" z męskiej ręki skutecznie leczy takie idiotki. Krzywdy nie zrobi, a potrafi czynić cuda.

W razie braku remisji, stosować: odcięcie od kasy, portali społecznościowych, izolacja i przegłodzenie. Stosować do skutku.

blackout3

2019-06-26, 15:14
Matka pewnie ją na rękach nosiła i karmiła własną piersią jako niemowlaka - to musi być strasznie ciężkie być pobitym przez własne dziecko, zwłaszcza dla matki...