18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zboczeniec w sklepie

CrazyEdek • 2018-08-14, 12:24
Nie ma takiego paczenia... :amused:


ol...........re

2018-08-14, 19:02
Delikatne upomnienie,bez ostrych narzędzi i skakania po głowie-normalny chłop.

spoons

2018-08-14, 20:04
Justynka99 napisał/a:


To działa tylko na puste plastiki. Jednak prawdziwy facet uderzy tylko w sytuacji zagrożenia, a nie dlatego, że ktoś się popatrzył.



Gdybym musiał jebnąć w łeb każdego typa który spojrzał na moją dziewczynę, to zamiast chodzić na spacer, do kina, na zakupy, musiał bym się napie**alać co kilka metrów. Wk***ia jak typy patrzą, ale jak masz ładną kobietę, licz się z tym. Bo typy patrzyły, i zawsze będą patrzeć (nawet jak nie ma dupy na wierzchu) i w sumie to patrzenie, to wszystko co w życiu dostaną ;)

jbone

2018-08-14, 20:20
spoons napisał/a:



Gdybym musiał jebnąć w łeb każdego typa który spojrzał na moją dziewczynę, to zamiast chodzić na spacer, do kina, na zakupy, musiał bym się napie**alać co kilka metrów. Wk***ia jak typy patrzą, ale jak masz ładną kobietę, licz się z tym. Bo typy patrzyły, i zawsze będą patrzeć (nawet jak nie ma dupy na wierzchu) i w sumie to patrzenie, to wszystko co w życiu dostaną ;)




najpierw pokaż te swoją super lalę-koniecznie z kartką sadistic.pl,nickiem i datą a później pisz posty gościu bo przechwalanie się w ciemno może cię słono kosztować.(Gdańsk-wiec już wiem że byle kurewka zedrze cie za swit focie)

Hrabia Drapula

2018-08-14, 20:31
skoro wystawia się na widok publiczny powinna się liczyć z takimi reakcjami
i się nie doczekałem aż wyjdzie zza tego monitora

edek.bajzel

2018-08-14, 20:36
bijący zar*cha dzisiaj bo jest maczo dla tej pustej dziuni,
a ten zbierający zostanie uważniejszym obserwatorem, onanistą

dwóch debili i jedna k***a, tyle w temacie

Soros_Bóg

2018-08-14, 20:40
No to Justynka99 musisz latać z pajacem w rurkach.
Ja średnio dwa razy w miesiącu muszę walić w mordę dokładnie w takich samych sytuacjach.
Jest to gwałt wzrokowy bezczelny i Żaden prawdziwy facet na to nie pozwoli.
Pozatym ta satysfakcja uwalic frajera który tak długo nie r*chal że musi patrzeć na cudze..
Jebac takich a przeważnie to degeneraci zyciowi.

Ca...........on

2018-08-14, 20:41
spoons napisał/a:

Gdybym musiał jebnąć w łeb każdego typa który spojrzał na moją dziewczynę, to zamiast chodzić na spacer, do kina, na zakupy, musiał bym się napie**alać co kilka metrów. Wk***ia jak typy patrzą, ale jak masz ładną kobietę, licz się z tym. Bo typy patrzyły, i zawsze będą patrzeć (nawet jak nie ma dupy na wierzchu) i w sumie to patrzenie, to wszystko co w życiu dostaną ;)



jbone napisał/a:

najpierw pokaż te swoją super lalę-koniecznie z kartką sadistic.pl,nickiem i datą a później pisz posty gościu bo przechwalanie się w ciemno może cię słono kosztować.(Gdańsk-wiec już wiem że byle kurewka zedrze cie za swit focie)



Chciałem coś powiedzieć o konfrontacji moich dziewczyn z podbojami miśków spod bloku (wszyscy podbijali na okrągło tę samą Paulinę, dopóki się nie zużyła), ale... spoons powiedział już tyle, że pozostaje mi powiedzieć jedno.

No właśnie.

spoons napisał/a:

patrzenie, to wszystko co w życiu dostaną ;)


Wiewór

2018-08-14, 21:07
Soros_Bóg napisał/a:

No to Justynka99 musisz latać z pajacem w rurkach.
Ja średnio dwa razy w miesiącu muszę walić w mordę dokładnie w takich samych sytuacjach.
Jest to gwałt wzrokowy bezczelny i Żaden prawdziwy facet na to nie pozwoli.
Pozatym ta satysfakcja uwalic frajera który tak długo nie r*chal że musi patrzeć na cudze..
Jebac takich a przeważnie to degeneraci zyciowi.

gwałt wzrokowy i to jeszcze bezczelny bo wiadomo że są gwałty bezczelne i kulturalne. Stary zgłoś się do frondy zrobisz karierę bo pie**olisz tak dobrze jak Terlikowski

batons0

2018-08-14, 21:18
Soros_Bóg jebnij się w głowę z tym "gwałtem wzrokowym". Ludzi na światłach też napie**alasz bo patrzą się na twój samochód?

spoons

2018-08-14, 21:40
jbone napisał/a:




najpierw pokaż te swoją super lalę-koniecznie z kartką sadistic.pl,nickiem i datą a później pisz posty gościu bo przechwalanie się w ciemno może cię słono kosztować.(Gdańsk-wiec już wiem że byle kurewka zedrze cie za swit focie)




"najpierw pokaż te swoją super lalę-koniecznie z kartką sadistic.pl,nickiem i datą a później pisz posty gościu bo przechwalanie się w ciemno może cię słono kosztować." k***a chciałem zacytować jakiś ch*jowy fragment z tego co napisałeś, ale wszystko jest ch*jowe ;)
Chłopie, przeczytaj uważnie swoje słowa, i zastanów się jakiej reakcji powinieneś oczekiwać? ;D

Albo inaczej. Typ który ma taka dupę jak moja, i takie życie jak ja, nigdy w życiu nie zniży się do tego, żeby oddawać nawet najmniejszą część swojej prywatności, w celu udowodnienia czegoś, jakiemuś sfrustrowanemu pajacowi z sadola ;)
pozdro

TB303

2018-08-14, 21:40
Gwałt wzrokowy... o k***a :lol:

AN...........or

2018-08-14, 21:42
Cloverface napisał/a:


Twój facet cię często bije? :amused:



Ja biję mojego, ku*asem po zębach i zwieraczu

tuaks

2018-08-14, 22:22
spoons napisał/a:




"najpierw pokaż te swoją super lalę-koniecznie z kartką sadistic.pl,nickiem i datą a później pisz posty gościu bo przechwalanie się w ciemno może cię słono kosztować." k***a chciałem zacytować jakiś ch*jowy fragment z tego co napisałeś, ale wszystko jest ch*jowe ;)
Chłopie, przeczytaj uważnie swoje słowa, i zastanów się jakiej reakcji powinieneś oczekiwać? ;D

Albo inaczej. Typ który ma taka dupę jak moja, i takie życie jak ja, nigdy w życiu nie zniży się do tego, żeby oddawać nawet najmniejszą część swojej prywatności, w celu udowodnienia czegoś, jakiemuś sfrustrowanemu pajacowi z sadola ;)
pozdro



Hehe ale zniżanie się do roli typowego cebulaka, który jak kupi nową kosiarke to nią po chodniku zapie**ala żeby na pewno wszyscy widzieli to ci nie przeszkadza królewiczu, idź w p*zdu :lol:

Justynka99

2018-08-14, 23:44
spoons napisał/a:


Typ który ma taka dupę jak moja, i takie życie jak ja, nigdy w życiu nie zniży się do tego, żeby oddawać nawet najmniejszą część swojej prywatności, w celu udowodnienia czegoś, jakiemuś sfrustrowanemu pajacowi z sadola ;)
pozdro



A przede wszystkim nie musi podbudowywać własnego ego anonimowymi przechwałkami ;)

GrubszySzeregowy

2018-08-15, 01:11
mogli pokazać czy warto było w ryj zarobić za ten widok