18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbiorowi kandydaci do nagrody darwina

~Velture • 2017-02-16, 10:36
No tego jeszcze nie grali moje urocze panie i obleśni panowie.

(jak zwykle tłumaczone luźno)

Kapłan nakarmił zebranych trutką na szczury aby udowodnić im, że są nieśmiertelni... Umarli.




Ten kapłan chciał udowodnić wszystkim zebranym, że śmierć ich nie dopadnie podając im trutkę na szczury ale rezultaty okazały się fatalne w skutkach.

Kapłan Light Monyeki z Soshanguve, Południowa Afryka, wziął sobie za cel aby udowodnić, że jego wyznawcy są nadludźmi i są nieśmiertelni.

Zadeklarował on zebranym, że nie powinni się bać śmierci, ponieważ nie umrą. Zrobił to tuż przed wlaniem im w usta wody zawierającej trutkę na szczury.


Cytat:

Nie musimy głosić wiary dlatego, że wierzymy. Śmierć nie ma nad nami żadnej władzy.



Wielu z jego wiernych pobiegło do przodu aby napić się zabójczego napoju.

Kapłan wziął łyka zabójczego płynu zanim zaczął poić nim innych.



Jak można się było spodziewać uczestnicy tego wydarzenia zaczęli się skarżyć na bóle brzucha a wieczorem pięć osób zmarło.
13 pozostałych zabrano do szpitala. Bambo jednak nie poczuwa się do winy.

źródło: http://www.unilad.co.uk/viral/priest-feeds-congregation-rat-poison-to-prove-theyre-above-death-they-all-die/

35i

2017-02-17, 00:19
Abraxus. Te Twoje 93% pochodzą z ksiąg kościelnych na podstawie aktów chrztu. Ja nigdy się nie deklarowałem się na temat swojej wiary i nie przypominam sobie, żeby jakaś ankieta na ten temat była przeprowadzana. I mam prośbę na przyszłość, zanim kogoś obrazisz sprawdź informację.

voidinfinity

2017-02-17, 01:07
Abraxus napisał/a:


93% DEKLARUJE SIĘ jako katolicy. Rozumiesz co znaczy słowo deklaruje się? to nie jest synonim ochrzczenia. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? To trzeba zrobić podstawówkę zaocznie.



25% ochrzczonych chodzi do kościoła z czego tylko 50% przyjmuje komunię. Katolicy mocno :krejzi:

Wiewór

2017-02-17, 07:57
voidinfinity napisał/a:



25% ochrzczonych chodzi do kościoła z czego tylko 50% przyjmuje komunię. Katolicy mocno :krejzi:


Cała ich religia opiera się na jednym wielkim kłamstwie więc co się dziwić, że każdy szeregowy baran boży okłamuje nawet własną bozię, że jest jej gorliwym wyznawcą :mrgreen:
W niedzielę wolą siedzieć przed familiadą w tv i dokarmiać miażdżycę wpie**alając schabowe niż iść bić pokłony do swojego mzimu.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-17, 09:57
Abraxus napisał/a:

W niedzielę wolą siedzieć przed familiadą w tv i dokarmiać miażdżycę wpie**alając schabowe niż iść bić pokłony do swojego mzimu.


A później głupie pie**olenie, że są wierzący, ale niepraktykujący. To jest dopiero obłuda. Najgorsze jest, że gro ludzi ma Jahwego autentycznie we rzyci, ale chodzą do kościoła, ale babka i tatko kazali chodzić. A coby było jeszcze śmieszniej swoje dzieci też tam posyłają i w ten sposób z pokolenia na pokolenie tworzy się zgraja, niewiedząca przed kim pokłony biją.

elfis

2017-02-17, 17:44
voidinfinity,
widzę masz trochę danych które dotyczą katoli,
tak zapytam to pasja , praca czy sp***olenie umysłowe

voidinfinity

2017-02-17, 19:48
@up zdecydowanie praca :amused: Myślisz, że z czego żyje? Oczywiście, że z bycia żydowskim szpiegiem pana Sorosa :amused:

elfis

2017-02-17, 21:01
voidinfinity napisał/a:

@up zdecydowanie praca :amused: Myślisz, że z czego żyje? Oczywiście, że z bycia żydowskim szpiegiem pana Sorosa :amused:


to ile bierzesz za miesiąc, zapłacę abyś chociaż przez miesiąc był normalny,
sorry, żartowałem, nie stać mnie[/list]